صفحه 18 از 23 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 223

موضوع: مقایسه شهرهای مختلف چین | مقایسه چین با سایر کشورها و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : مقایسه شهرهای مختلف چین | مقایسه چین با سایر کشورها و مسائل مرتبط

بچه ها کی از شهر پکن اطلاع داره؟
    اب و هواش؟ تمیزیش؟ مردمش؟ طبیعتش؟ فرهنگ مردمش؟
    من شنیدم خیلی کثیف و الوده هست دسته؟
    تکنولوژیش؟

پیش فرض پاسخ : مقایسه شهرهای مختلف چین | مقایسه چین با سایر کشورها و مسائل مرتبط

با 2000 یوهان اسکلارشیپ دولتی میشه تو پکن زندگی مجرذی کرد یا نه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط loramina123 نمایش پست ها
    با 2000 یوهان اسکلارشیپ دولتی میشه تو پکن زندگی مجرذی کرد یا نه؟
    اگر مدیریت کنی و تو خوابگاه بمونی و خیلی بیرون نری اره همون اندازه کفایت میکنه.

ApplyAbroad Superstar

بچه ها کی از شهر پکن اطلاع داره؟
    اب و هواش؟ تمیزیش؟ مردمش؟ طبیعتش؟ فرهنگ مردمش؟
    من شنیدم خیلی کثیف و الوده هست دسته؟
    تکنولوژیش؟
    میشه گفت الوده ترین شهر چینه در بعضی از ماههای سال!!
    مردمش خیلی خوبن در کل من چینی ها رو ادم بدی ندیدم در مقابل خارجی ها
    فرهنگ خیلی نمیشه گفت چطورن!! در شهرهای بزرگ خوبه مشکلی نداره. کثیف بودن هم در حاشیه شهر ممکنه اما در کل پکن شهر کثیف به اون صورت نیست
    تکنولوژی هم بروزه

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    میشه گفت الوده ترین شهر چینه در بعضی از ماههای سال!!
    مردمش خیلی خوبن در کل من چینی ها رو ادم بدی ندیدم در مقابل خارجی ها
    فرهنگ خیلی نمیشه گفت چطورن!! در شهرهای بزرگ خوبه مشکلی نداره. کثیف بودن هم در حاشیه شهر ممکنه اما در کل پکن شهر کثیف به اون صورت نیست
    تکنولوژی هم بروزه
    مرسی اقای ایلتس. من دانشگاه پکن پذیرش گرفتم. پس در کل جای نگرانی نیست؟ نوشته محل اقامت توی کمپzhongguanyuan global village هست از اونجا اطلاع دارین؟

ApplyAbroad Superstar

مرسی اقای ایلتس. من دانشگاه پکن پذیرش گرفتم. پس در کل جای نگرانی نیست؟ نوشته محل اقامت توی کمپzhongguanyuan global village هست از اونجا اطلاع دارین؟
    تبریک بخاطر پذیرش در دانشگاه عالی Peking uni. واقعیتش من از محل کمپ شما اطلاعی ندارم اما خود دانشگاه در نزیکی دانشگاههای هایدیان، چینخوا، و دانشگاه جنگلداری بیجینگ در منطقه خوش اب و هوا در شمال پکن هست. اما اگر کمپ جای دیگری باشه اطلاعی ندارم. اما اگر خوابگاه به شما تعلق گرفته باشه نباید off campus باشه!!! همون حوالی باید باشه.

خیلی ممنون. ولی نگرانم راجع به شرایط زندگی اونجا. از طرفی نمیدونم اگر بورسیه ایرانم جور نشه. بیام چین یا نه. اصلان ارزش داره بیام؟ یا واسم دوباره امریکا کانادا اپلای کنم
    شرایطمم. لیسانس دانشگاه ازاد 17.25 ارشد صنتی بابل 18.33 و 14 تا مقاله ISI و 10 مقاله کنفرانسی ایلتس 6.5

ApplyAbroad Superstar

خیلی ممنون. ولی نگرانم راجع به شرایط زندگی اونجا. از طرفی نمیدونم اگر بورسیه ایرانم جور نشه. بیام چین یا نه. اصلان ارزش داره بیام؟ یا واسم دوباره امریکا کانادا اپلای کنم
    شرایطمم. لیسانس دانشگاه ازاد 17.25 ارشد صنتی بابل 18.33 و 14 تا مقاله ISI و 10 مقاله کنفرانسی ایلتس 6.5
    شما ب این شرایط به نظرم اصن نیا چین!!!!!!!
    بهتره با داشتن نمره جی ار ای یا جی مت برای امریکا و کانادا اقدام کن. شانست خیلی بالاست. به هر حال میدونی که چین خیلی در خصوص مهاجرت و کار پس از اتمام تحصیل جالب نیست.

خیلی ممنون. یعنی حتی اگه تو ی دانشگاهی مثل Peking که رتبه 45 دنیا رو دارو درس بخونی باز شرایط همینه؟
    من بورسیه وزارت علوم رو دارم از اینور البته خیلی داستان داشته تا حالا هنوزم تموم نشده اگه بخام جای دیگه برم بورسم لغو میشه. از شانش ما 5 تا کشور رو گفتن فقط ساپرت میکنن که من الان از چین فقط پذیرش دارم. حالا اصلان نمیدونم چیکار کنم.
    در مورد شرایط زندگی تو چین کثیفی و غذا هاشو و الودگیشو اینا نگرانم. اخه یه نفرو دیدم گفت دوسال اونجا بودم نتونسم تحمل کنم شرایطتشو، ادماش بو میدادن مریضی گرفتم و از این جور داستانا.
    اصن موندم، شما خود پکن هستین؟

ApplyAbroad Superstar

خیلی ممنون. یعنی حتی اگه تو ی دانشگاهی مثل Peking که رتبه 45 دنیا رو دارو درس بخونی باز شرایط همینه؟
    من بورسیه وزارت علوم رو دارم از اینور البته خیلی داستان داشته تا حالا هنوزم تموم نشده اگه بخام جای دیگه برم بورسم لغو میشه. از شانش ما 5 تا کشور رو گفتن فقط ساپرت میکنن که من الان از چین فقط پذیرش دارم. حالا اصلان نمیدونم چیکار کنم.
    در مورد شرایط زندگی تو چین کثیفی و غذا هاشو و الودگیشو اینا نگرانم. اخه یه نفرو دیدم گفت دوسال اونجا بودم نتونسم تحمل کنم شرایطتشو، ادماش بو میدادن مریضی گرفتم و از این جور داستانا.
    اصن موندم، شما خود پکن هستین؟
    ببین دوست عزیز.
    اگر میخوای برگردی ایران و از جاهای دیگری مثه امریکا، کانادا، استرالیا پذیرش با فاند نداری اینجا خیلی هم عالیه. ضمناً من خودم چند سال پکن هستم همچین که دوستت گفته هم نیست!!! بله ممکنه شما یه کپه اشغال در جایی دور از مرکز شهر ببینی و کنارش هم رستورانی که دارن غذا میخورن اما دیگه اینطور هم نیست همه جاش ببینی!!!!!!!!!
    مریضی و کثیف بودن مردم هم من چیزی ندیدم. زیاد به حواشی دقت نکن. دیگه مردم اینجا فرهنگشون و تمدنشون همینطوه ما باید تطبیق بدیم خودمونو.
    غذا هم در دانشگاه مشکلی نیست و بیرون هم کلی رستوران اسلامی وجود داره!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)