صفحه 19 از 23 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 223

موضوع: مقایسه شهرهای مختلف چین | مقایسه چین با سایر کشورها و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : مقایسه شهرهای مختلف چین | مقایسه چین با سایر کشورها و مسائل مرتبط

درود دوستان. کسی در مورد شهر چنگدو، مرکز ایالت سیچوان اطلاعاتی داره؟ شرایط زندگی و ....

پیش فرض پاسخ : مقایسه شهرهای مختلف چین | مقایسه چین با سایر کشورها و مسائل مرتبط

اقا ممنون.
    فعلا که از جایی دیگه پذیرش ندارم و اگه بخام جایی دیگه اقدام کنم میره واسه 2015. الانم قصد مهاجرت ندارم و میخام برگردم. تا خدا چی بخاد. اقا بازم ممنون از راهنماییت

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط dianoosh_iut نمایش پست ها
    درود دوستان. کسی در مورد شهر چنگدو، مرکز ایالت سیچوان اطلاعاتی داره؟ شرایط زندگی و ....
    در کل توصیه نمیکنم اونجارو!! هم اینکه محیطش خیلی بین المللی نیست، اب و هوای خوبی نداره یکی از کانون زمین لرزه های بزرگ در چینه.
    تنها چیزی که خوبه غذای بسیار خوشمزه و اسپایسی اونجاست. بهتره به شهرهای دانشجویی فکر کنید. مانند: پکن، شانگهای، هنگ کنگ، نانجینگ، ووهان ، شیان و دالیان

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    میشه گفت الوده ترین شهر چینه در بعضی از ماههای سال!!
    مردمش خیلی خوبن در کل من چینی ها رو ادم بدی ندیدم در مقابل خارجی ها
    فرهنگ خیلی نمیشه گفت چطورن!! در شهرهای بزرگ خوبه مشکلی نداره. کثیف بودن هم در حاشیه شهر ممکنه اما در کل پکن شهر کثیف به اون صورت نیست
    تکنولوژی هم بروزه
    سلام ایلتس جان
    اقا ممنون از پاسخات
    در مورد الودگی هوا نگرانم. چند روزه دارم چک میکنم الودگی هوای پکن رو
    دیروز خیلی اوضاش خراب بود و شاخص الودگی 210 بود. قابل تحمل هست این الودگی؟ چیکار باید کرد؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط loramina123 نمایش پست ها
    سلام ایلتس جان
    اقا ممنون از پاسخات
    در مورد الودگی هوا نگرانم. چند روزه دارم چک میکنم الودگی هوای پکن رو
    دیروز خیلی اوضاش خراب بود و شاخص الودگی 210 بود. قابل تحمل هست این الودگی؟ چیکار باید کرد؟
    عرض کردم ، یکی از مشکلاتی که بیجینگ باهاش درگیره همین مورده الودگیه که گاهی بالاتر از استانداردهای زیست محیطی هستش، کار نمیتونی کنی جز اینکه تو خوابگاه یا خونه ات بمونی و به هشدارها گوش بدی یا اگر هم کار واجب داشته باشی مثه مردم ماسک بزنی و بیای بیرون. البته الودگیش در اون حد نیست که بخوای مریض شی اما باید رعایت کنی. ضمن اینکه در همه فصول از سال هم نیست در زمستان بیشتره.

Junior Member kingchelsea آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کاردانی کامپیوتر.آزاد امیدیه

سلام
    آیلتس جان من از شهرستان Hangzhou برای یه دوره یک ساله زبان از این دانشگاه http://www.zjgsu.edu.cn/english/ اقدام کردم.
    ممنون میشم اگر اطلاعی دارید بهم بدین که چطور شهرستانی هستش و آیا ارزشش رو داره که برم اینجا یا نه؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط kingchelsea نمایش پست ها
    سلام
    آیلتس جان من از شهرستان Hangzhou برای یه دوره یک ساله زبان از این دانشگاه http://www.zjgsu.edu.cn/english/ اقدام کردم.
    ممنون میشم اگر اطلاعی دارید بهم بدین که چطور شهرستانی هستش و آیا ارزشش رو داره که برم اینجا یا نه؟؟
    این دانشگاهی که پذیرش گرفتی رو نمیشناسم. اما عرض هم کنم که خیلی مهم نیست برای دوره ماندرین Chinese program از دانشگاههای تاپ پذیرش بگیری. صرف اینکه زبانت رو بخونی و برای یه دانشگاه قوی دیگر برای ادامه اقدام کنی خوبه. مثلاً تو همین استان ژجیانگ دانشگاههای بسیار مطرحی هستن مثل Zhejiang university, zhejiang university of science and technology ضمن اینکه استان هانگژو یکی از زیباترین استانهای جنوبی چینه و نزدیک به شانگهای. خلاصه جای مناسبی رو انتخاب کردی.

دوستان لطفا شهری در چین که هوای خنکی داشته باشه و کلا تا حدودی از گرما و شرجی به دور باشه و مثل پکن هم گرون نباشه بم معرفی کنید!ممنون میشم!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAN120 نمایش پست ها
    دوستان لطفا شهری در چین که هوای خنکی داشته باشه و کلا تا حدودی از گرما و شرجی به دور باشه و مثل پکن هم گرون نباشه بم معرفی کنید!ممنون میشم!
    مشکل شما هزینه و گرمای هواست؟!!!
    شهرهای شمالی چین هوای پاک و تابستانهای خنک دارن و زمستانهای خشک اما چون پوشش گرمایشی مناسبه مشکلی ندارید.
    شهرهای دانشجویی مناسب میشه به Xi'an , Dalian اشاره کرد. البته Nanjing هم بد نیست دسترسی به پکن و شانگهای رو هموار میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    مشکل شما هزینه و گرمای هواست؟!!!
    شهرهای شمالی چین هوای پاک و تابستانهای خنک دارن و زمستانهای خشک اما چون پوشش گرمایشی مناسبه مشکلی ندارید.
    شهرهای دانشجویی مناسب میشه به Xi'an , Dalian اشاره کرد. البته Nanjing هم بد نیست دسترسی به پکن و شانگهای رو هموار میکنه.
    ممنونم دوست عزیز!
    زاستش بیشتر از هزینه(که کلا در چین واقعا معقول هست نسبت به خیلی جاهای دیگه) مشکل اصلی من مناطق گرم و شرجی هست و چون دیدم بعضی دوستان با بعضی نقاط چین مشکل دارن گفتم اینجا مطرح کنم و از دوستان راهنمایی بگیرم!
    دوست عزیز میشه بپرسم نظرتون در مورد شهر Hangzhou به چه صورت هست؟!هم از لحاظ هزینه ها نسبت به پکن و شانگ های و اینکه آب و هواش چطور هست؟(به هر حال شما اونجا حظور دارین تجربه شما خیلی از نرم افزارهای مختلف میتونه ارزشمندتر باشه)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)