صفحه 22 از 23 نخستنخست ... 121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 223

موضوع: مقایسه شهرهای مختلف چین | مقایسه چین با سایر کشورها و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : مقایسه شهرهای مختلف چین | مقایسه چین با سایر کشورها و مسائل مرتبط

سلام دوستان. من از دانشگاه نانجینگ در مقطع phD پذیرش گرفتم و Sept میام اونجا، کسی از دوستان هست که اون زمان بخواد بره تا باهم هماهنگ شیم؟
    در ضمن من شنیدم که میشه از راه های دیگه مثلا سفارت ایران در چین هم فاند گرفت، این درسته؟
    مرسی از کمکتون

پیش فرض پاسخ : مقایسه شهرهای مختلف چین | مقایسه چین با سایر کشور

دوستان عزیز سلام. من امسال از دانشگاه Huazhong University of Science and Technology برای رشته پزشکی پذیرش گرفتم. البته اسم دانشکده پزشکیش Tongji Medical College هستش. این دانشگاه تو شهر ووهان در مرکز چینه. کسی خبر داره چطور شهریه و اوضاع زندگی و کیفیت تحصیل و این چیزا چطوره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقایسه شهرهای مختلف چین | مقایسه چین با سایر کشورها و مسائل مرتبط

سلام دوست عزیز ..بسیارممنون از راهنمایی شما.
    من دوتابچه دارم وباگپ تحصیلی زیادی میخوام یک رشته غیر مرتبط بالیسانسم که بسیار علاقه دارم انتخاب کنم .دخترم مدرسه ابتدایی میره .میخوام بدونم به نطرتون مدارس رایگان هستند برای فرزندان ماکه باویزای تحصیلی میریم ؟دوم اینکه دانشگاهی که رشته ی it داشته باشه چطور میتونم پیداکنم؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mkiana نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ..بسیارممنون از راهنمایی شما.
    من دوتابچه دارم وباگپ تحصیلی زیادی میخوام یک رشته غیر مرتبط بالیسانسم که بسیار علاقه دارم انتخاب کنم .دخترم مدرسه ابتدایی میره .میخوام بدونم به نطرتون مدارس رایگان هستند برای فرزندان ماکه باویزای تحصیلی میریم ؟دوم اینکه دانشگاهی که رشته ی it داشته باشه چطور میتونم پیداکنم؟
    ممنون
    Hello Mkiana

first of all, pay attention China is not good place for those who have childrens while they expect to rise them easy and convenient. plaease only Beijing has iranian school which you can send your kids there for couple of years other cities it would be tough and expensive
    secondly, currently, most of well known and prestigious universities operate age limitations for each degree levels please consider it for phd you must be under 40 , master under 35 years old
    finally, for your favorite major that is quite simple to go thourgh below website to get access to your major/city programs
    https://www.cucas.edu.cn/

Junior Member

سلام
    من برای پریمدیکال دانشگاه جنگجو پذیرش گرفتم . می خواستم ارزیابی تون رو از این شهر و این دانشگاه بدونم ممنون میشم راهنمایی ام کنید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط saeideh53 نمایش پست ها
    سلام
    من برای پریمدیکال دانشگاه جنگجو پذیرش گرفتم . می خواستم ارزیابی تون رو از این شهر و این دانشگاه بدونم ممنون میشم راهنمایی ام کنید
    it is located in central to the northeast part of China with harsh weather in winter and summer. Also, it is one among of polluted cities in China
    while it is home Shaolin in Asia and it is so famous as an ancient and cultural city. from my point of view, there are not so many foreigners live in this city but still is good option to go for this

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tikbanbus نمایش پست ها
    اگه بعد از گرفتن مدرک قصد دارید برید اروپا یا امریکا برای تکمیل مدرک بهترین جا فیلیپین هست.
    من تجربه هند مالزی و فیلیپین دارم چین هم دوستانی بودن که انجا بودن

مالزی دانشگاهاش خوب هست اما نسبت به سطح دانشگاه قیمت بالاست زندگی هم داره گرون میشه .

اما فیلیپین هم دانشگاهاش خیلی ارزان هست هم زندگی سادهتر هست هم مردمش بهتر.

از فیلیپین خیلی ها میرن اروپا امریکا. در کل هرکی امده راضی بوده

فیلیپین هم بزارید جز گزینه هاتون برای فکر کردن. اگه کسی از فیلیپین سوال داشت پیام خصوصی بده من اینجا دانشجو هستم
    دوستان دقت کنید این رنکینگ معتبرین رنکینگ دنیا هست
    https://www.usnews.com/education/bes...l-universities
    به هیچ وجه به فیلیپین فکر نکنید. اصلا چین و حتی مالزی نمیشه با فیلیپین مقایسه کرد.

Junior Member

من هم سپتامبر میرم جنجو
    برای مستر
    تا جایی که شنیدم دانشگاه جنجو تو رشته های پزشکی خیلی معتبره

Junior Member Keiv4n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering - NTHU

سلام.
    یه اطلاع مختصر میخوام در مورد دانشگاه Huazhong University of Science and Technology و شهری که این دانشگاه در آن جا هست. از نظر آب و هوا و امنیت و سطح انگلیسی مردمانش و از همه مهم تر هزینه هاش چطوره؟ مراکز تفریحیش چجوریه؟ کلاً نسبت به شانگهای اگه میشه یه مقایسه داشته باشید.
    خود دانشگاه وضعیتش چطوره؟ به خصوص توی مهندسی برق. رنکینگش رو که دیدم واقعاً خوبه و ارشدش هم دو سالست که این خودش به نظرم نکته مثبته ولی اگه کسی اطلاع بیشتری داره ممنون میشم در اختیار بذاره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeideh53 نمایش پست ها
    سلام
    سلام ، منم میخوام برای سال 2020 از این دانشگاه پذیرش بگیرم ، بین ژنگژو و شیان موندم ، شما که الان یکساله اونجا درس میخونید راضی هستید ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)