صفحه 6 از 23 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 223

موضوع: مقایسه شهرهای مختلف چین | مقایسه چین با سایر کشورها و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - دانشگاه آزاد-Technische Universtiät Graz- utm

پیش فرض پاسخ : مقایسه تحصیل در چین یا مالزی

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    بله در تایید گفته های شما باید اضافه کنم کاملاً درست می فرمایید من خودم دوستانم که در ازمایشگاههای مجهز اروپا درس می خونند این مطلب رو اذعان می کنند. خلاصه با توجه به اینکه چین این گونه تجهیزات رو داشته باشه دور از تصور نیست به هر حال هم اکنون یکی از اقتصاد های بزرگ صنعتی دنیاست.
    من از چین زیاد اطلاعی ندارم. جمعیت زیادش همیشه باعث شده که من هیچ وقت به چین فکر نکنم. همچنین هند! در صورتی که چند تا از دانشگاه های هند از بهترین ها هستند. همچنین فکر می کنم گرفتن پذیرش از ایتالیا یا بعضی از کشورهای اروپایی راحت تر از چین باشه. زمانی که من مالزی بودم رینگیت 290 بود و سال پیش که درسم تموم شد 340 بود ولی الان 630 تومان شده. پس مالزی یک حسنی داشت که ارزون بود دیگه الان نداره. به طور کلی شرایط
    اقتصادی طوری شده که بدون فاند خارج رفتن نمی صرفه. طبیعتن اگه برای دکترا اقدام کنید و مستر رو داخل بگذرونید شانس فاندتون هم بیشتر هست.
    ویرایش توسط MEFA : February 16th, 2012 در ساعت 01:11 PM

Member zohrefadaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University Putra Malaysia - UPM

نقل قول نوشته اصلی توسط MEFA نمایش پست ها
    در ام آی تیش درس بخونی تو یک مستر نمیشه چند تا ای اس ای و ژورنال داد. کل طول مستر 2 سال هست. اصلا با عقل جور در می یاد؟ نه من نه کس دیگه تو مالزی چند تا ای اس آی و ژورنال نداریم. والا من تو آمریکا و کاناداش سراغ ندارم همچین کیسی رو؟ شما مثل اینکه اصلا نمی دونی ای اس ای دادن یعنی چی! چند تاااااااااااااا! خود استاداش تو مالزی چند تا آی اس آی ندارن. در ضمن بحث من یو تی ام هست نه کل مالزی! تو جوهور آدم دیونه نشه بعد 2 سال شانس آورده.
    به اسم دانشگاه بنده توجه کنید. بنده در مالزی درس میخونم. ۲ تا سوپروایزر در مقطع مستر دارم. یکی ۸ تا مقاله آی اس آی چاپ شده در ژورنال ایندکس شده داره و یکی ۵۶ تا. دومین نفر مدیر گروه هم هست. بنده ترم اول یک آی اس آی سابمیت کردم و اکسپت شد. ترم دوم هم ۲ تا .
    -----------------------

God Knows The Best

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zohrefadaee نمایش پست ها
    روش رتبه بندی کیو اس:

Methodology:

Six indicators are drawn together to form an international ranking of universities:
    40% Academic reputation
    10% employer reputation
    20% citation per faculty (scopus)
    20% faculty student ratio
    5% reputation of international student
    5% reputation of international faculty

مساحت دانشگاه رو من نمیبینم!
    من کیو اس رو نمیدونم ولی جشن آغاز تحصیلی دانشگاه رئیس دانشگاه یو تی ام که داشت صحبت میکرد و از رنکینگ دانشگاه رو اسلاید صحبت می کرد دلایل اصلی بالابودن رنکینگ رو تعداد دانشجوی خارجی و مساحت فکر می کنم 400 هکتاری اون می دونست و خودش اذعان داشت که تعداد مقالات پائین هست. حالا این کیو اس چی میگه و شما از رئیس دانشگاه بیشتر می دونید من نمی دونم. در ضمن شما که یو تی ام نیستید، تا حالا جوهور رفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه

به اسم دانشگاه بنده توجه کنید. بنده در مالزی درس میخونم. ۲ تا سوپروایزر در مقطع مستر دارم. یکی ۸ تا مقاله آی اس آی چاپ شده در ژورنال ایندکس شده داره و یکی ۵۶ تا. دومین نفر مدیر گروه هم هست. بنده ترم اول یک آی اس آی سابمیت کردم و اکسپت شد. ترم دوم هم ۲ تا .
    2 تا با چند تا خیلی فرق داره! در ضمن مقاله داریم تا مقاله یک نفر هست کلا یک مقاله داره و جایزه بهترین مقاله رو گرفته. مقاله اگه مقاله باشه بیشتر از یک ترم کار میبره. در ضمن چندتااااااااااااااا ژورنال دادید امسال؟
    همچنین اگه شما می تونید بیشتر از این ها مقاله بدید پس شما خودتون رو دست پایین گرفته بودید و باید اروپا یا کانادا می رفتید. در ضمن موفقیت شما یک نفر نشان دهنده خوب بودن مالزی نیست. حالا بماند که بحث من یو تی ام هست و شما اصلا به این نکته توجه نمی کنید و فقط از خودتون می گید!
    ویرایش توسط MEFA : February 16th, 2012 در ساعت 01:13 PM

Member zohrefadaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University Putra Malaysia - UPM

من کیو اس رو نمیدونم ولی جشن آغاز تحصیلی دانشگاه رئیس دانشگاه یو تی ام که داشت صحبت میکرد و از رنکینگ دانشگاه رو اسلاید صحبت می کرد دلایل اصلی بالابودن رنکینگ رو تعداد دانشجوی خارجی و مساحت فکر می کنم 400 هکتاری اون می دونست و خودش اذعان داشت که تعداد مقالات پائین هست. حالا این کیو اس چی میگه و شما از رئیس دانشگاه بیشتر می دونید من نمی دونم. در ضمن شما که یو تی ام نیستید، تا حالا جوهور رفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    در پست شماره ۴۰ و ۴۱ رتبه بندی کیو اس برای دانشگاه های مالزی و چین قرار داده شد و بحث شد. صحبتی از رتبه بندی های دیگه نبود. برای حفظ تاپیک و جلوگیری از حاشیه در پیام خصوصی سوالی داشتید در مورد رتبه بندی ها در خدمتم. جوهور هم رفتم.

2 تا با چند تا خیلی فرق داره! در ضمن مقاله داریم تا مقاله یک نفر هست کلا یک مقاله داره و جایزه بهترین مقاله رو گرفته. مقاله اگه مقاله باشه بیشتر از یک ترم کار میبره. در ضمن چندتااااااااااااااا ژورنال دادید امسال!
    همچنین اگه شما می تونید بیشتر از این ها مقاله بدید پس شما خودتون رو دست پایین گرفته بودید و باید اروپا یا کانادا می رفتید. در ضمن موفقیت شما یک نفر نشان دهنده خوب بودن مالزی نیست. حالا بماند که بحث من یو تی ام هست و شما اصلا به این نکته توجه نمی کنید و فقط از خودتون می گید!
    اگر در مورد مقاله آی اس آی و نحوه نگارش سوالی داشتید در پیام خصوصی در خدمتم. امیدوارم نظرات احساسی بنده شما رو ناراحت نکرده باشه. از دوستان عذر میخوام موضوع کمی منحرف شد.
    -----------------------

God Knows The Best

Member
    رشته و دانشگاه

در پست شماره ۴۰ و ۴۱ رتبه بندی کیو اس برای دانشگاه های مالزی و چین قرار داده شد و بحث شد. صحبتی از رتبه بندی های دیگه نبود. برای حفظ تاپیک و جلوگیری از حاشیه در پیام خصوصی سوالی داشتید در مورد رتبه بندی ها در خدمتم. جوهور هم رفتم.

اگر در مورد مقاله آی اس آی و نحوه نگارش سوالی داشتید در پیام خصوصی در خدمتم. امیدوارم نظرات احساسی بنده شما رو ناراحت نکرده باشه. از دوستان عذر میخوام موضوع کمی منحرف شد.
    من که دیگه مالزی نیستم و ناراحتم نمی شم. بحث من با کسایی هست که دارن میرن مالزی هست و بهشون میگم که نرید! (مخصوصا یو تی ام) دلایلشم آوردم. شما خودت الان مالزی هستی و کسی نمی گه ماست من ترشه. همچنین دانشگاه های دیگه تو اروپا رو ندیدید. 100% مطمئن هستم وقتی رفتید اروپا یا آمریکا حتما به حرف من می رسید. خودتون و مردم رو هم با این رنکینگ ها گمراه نکنید.
    شاید شما موسسه اعزام به مالزی دارید؟ اینجا هم جای خوبی برای مشتری جمع کردن هست. (البته شوخی کردم)

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shishila نمایش پست ها
    چقدر از ادمهایی که از سر شیکم حرف میزنند متنفرم.
    شما نظری دیگر دارید؟؟ بهتره دلایل خودتون رو برامون ذکر نمایید دوست عزیز؟

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط shishila نمایش پست ها
    چقدر از ادمهایی که از سر شیکم حرف میزنند متنفرم.
    سپاسگذارم.با كدوم بخشهاي صحبتم مشكل داريد؟
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Junior Member

سلام به همه...
    سوال من این هستش که آیا کسی از چین پذیرش گرفته از این جمع ؟
    من امسال از یو تی ام راحت بدون دردسر پذیرش گرفتم...امما اگر چین هم به همین راحتی پذیرش بده ترجیح میدم برم چین چون اونجا بودم ومردمش رو دیدم از نزدیک نسبت به مالزیایی ها بهترن...(درسته انگلیسی بلد نیستن امما انقد زیادن که نهایتا یه سری آدم درست حسابی توشون پیدا میکنی :دی )
    ممنون میشم کسی جواب بده

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidkish نمایش پست ها
    سلام به همه...
    سوال من این هستش که آیا کسی از چین پذیرش گرفته از این جمع ؟
    من امسال از یو تی ام راحت بدون دردسر پذیرش گرفتم...امما اگر چین هم به همین راحتی پذیرش بده ترجیح میدم برم چین چون اونجا بودم ومردمش رو دیدم از نزدیک نسبت به مالزیایی ها بهترن...(درسته انگلیسی بلد نیستن امما انقد زیادن که نهایتا یه سری آدم درست حسابی توشون پیدا میکنی :دی )
    ممنون میشم کسی جواب بده
    بله. دوست عزیزچند تن از دوستان پذیرش گرفتند اما خیلی اطلاع ندارم که هم اکنون چین هستند یا برای سپتامبر 2012 قراره تشریف ببرند. بنده هم نظر مثبتی دارم درسته که شاید زبان انگلیسی رو براحتی مکالمه نمی کنند اما به نظرم از لحاظ فرهنگ و جایگاه اجتماعی و هم چنین دانشگاههای معتبر در رده بالایی می باشند. البته در مقایسه بورس تحصیلی هم خبرهای خوبی از چین به نسبت مالزی به گوش میرسه هم بورس دولت و هم بورس دانشگاه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)