صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 49

موضوع: چرا این همه غلط املایی فارسی دارین؟از تحصیل کردگان بعیده

پیش فرض پاسخ : چرا این همه غلط املایی فارسی دارین؟از تحصیل کردگان بعیده

نقل قول نوشته اصلی توسط 0.5V
    درستش apply کردن هست.
    موضوع اينقدر طرف دار داره. چرا قفلش کنن. ;D
    البته درست‌ترش "اقدام کردن"‌ه. چون صحیح نیست کلمات انگلیسی رو با فارسی مخلوط کنیم و کلمه‌ی جدید بسازیم. "Admission گرفتن" درست نیست؛ "پذیرش گرفتن" درسته.
    راه، همان است که تو می‌روی.

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

با سلام نمی خواستم بگم ولی ....
    دوست عزیزی که تاپیک رو ایجاد کردین (خطاب به شما و سایر دوستانی که دارای چنین تفکراتی هستین)
    ارسال اولم ، صرفا به این خاطر بود که به طور ضمنی بگم بیخیال اما چرا؟

ببین ، فروم الان 7000 نفر عضو داره، سال دیگه می شه 14000 نفر و همین جوری رشد میکنه .
    . تو فروم مثل تهرون همه جور آدم هست. خوب و بد - خشن و مهربون - صاف و ساده (روم به دیوار) کلاه بردار - دانشمندفقیر و پول دار ، دانشجوی معمولی فقیر و پول دار ، دانشچوی ضعیف فقیر و پول دار - دیپلم ، لیسانس ، فوق لیسانس ، دکترای اون ور و این ور آب -ادمایی که فکر می کنن آسمون سوراخ شده و فقط اونا هستن که از اون بالا افتادن در مقابل آدمایی که متواضعا - آدمایی که فکر می کن دیگران می تونن جاشو رو اشغال کنن و احساس می کنن ممکنه جاشون تنگ شه در مقابل آدمایی که با تقسیم داده هاشون با دیگران به دوستانی نزدیک و موفقعیت هایی عالی ترمی رسن -

با هزاران جور طرز تفکر و ایده که من و شما به هیچ عنوان نمی تونیم و وقت نداریم عوضشون کنیم ،

چون تک تک همه ی آدم ها، اولا : شخصیت دارن دوما : فکر می کنن (جسم فیزیکی نیستن که نسخه ای که شما برای یکی می نویسی برای اون یکی هم صادق بشه )، امکان نداره بتونید اونا رو کنترل کنید.( خصوصا تو این فروم من تک تک موارد زیر رو دیدم )
    1-
    اگه یه کم کنجکاو باشین می بینید ، تو این فروم کسانی هستند تعداد ارسالشون مثلا 40 تاست ، ساعت حضورشون رفته تو 10 روز ( برداشت ها و انتقادات زیادی می شه به اونا کرد نه؟، بهشون بگو ببین یهت چی جواب می دن؟)
    2-
    بیاین تو بخش همسفران کشور ها نگاه کنید ، ببنید از اینایی که نظر میدن ، چند نفر رفتن تو نتایج پذیرش ،.... ( اینا نقد ندارن؟ !!،، بهشون بگو لطفا ... ببین چی بهت می گن)
    3-
    ببینید می رین تو یه تاپیک بچه ها از موضوع پریدن اون ورتر دارن به قول رشتی ها کله گپ می زنن، (چشماتون داره می ترکه 20 صفحه ارسال دارین می خوننین، چه احساسی دارین ؟) ، ( جرات داری انتقاد کنی! همشون الی ابد ارسال های شما رو، چک می نن ، سوتی دادی خفتتو می گیرن )
    4-
    ببین روزانه چند تا موضوغ اتقال داده می شه یا قفل می شه !! ( یه مدت بگزره دستت می آد چرا !!)
    5-
    من دوستم ، که تو دبیرستان ، کنارم، می نشست و از هم کلی خاطره داریم ، فردا می ره آمریکا (UCI)،
    می دونم تو فروم عضو هست می دونی حتی نمی دونم با چه نام کاربری تو فروم بود؟!!
    می دونی وقتی نشتم بغل دستش تمام تلاشش این بود که من نفهم نام کابریش چیه ؟!!
    می دونی به من گفت وقت ندارم ؟؟ می دونی حتی جواب ایمیل و اس ام اس من و دیگران رو نمی داد!

هنو حرفای زیادی دارم ......
    ولی بازم می گم بیخیال ، زیاد خودتونو درگیر مثال ریز نکنید ،
    هدفتون اینکه تو این مسیر یک ساله راه رو درست برین ، مکه غیر اینه ؟؟ پس سخت نگیرین
    سفر من که شروع شود ، شما را سلامت باد
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

Senior Member pouya4 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط صابری
    ادمایی که فکر می کنن آسمون سوراخ شده و فقط اونا هستن که از اون بالا افتادن
    اینو که موافقم آقای صابری...

خب باید مطرح بشه این موارد، چرا نشه...
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط صابری
    با سلام نمی خواستم بگم ولی ....
    دوست عزیزی که تاپیک رو ایجاد کردین (خطاب به شما و سایر دوستانی که دارای چنین تفکراتی هستین)
    ارسال اولم ، صرفا به این خاطر بود که به طور ضمنی بگم بیخیال اما چرا؟

ببین ، فروم الان 7000 نفر عضو داره، سال دیگه می شه 14000 نفر و همین جوری رشد میکنه .
    . تو فروم مثل تهرون همه جور آدم هست. خوب و بد - خشن و مهربون - صاف و ساده (روم به دیوار) کلاه بردار - دانشمندفقیر و پول دار ، دانشجوی معمولی فقیر و پول دار ، دانشچوی ضعیف فقیر و پول دار - دیپلم ، لیسانس ، فوق لیسانس ، دکترای اون ور و این ور آب -ادمایی که فکر می کنن آسمون سوراخ شده و فقط اونا هستن که از اون بالا افتادن در مقابل آدمایی که متواضعا - آدمایی که فکر می کن دیگران می تونن جاشو رو اشغال کنن و احساس می کنن ممکنه جاشون تنگ شه در مقابل آدمایی که با تقسیم داده هاشون با دیگران به دوستانی نزدیک و موفقعیت هایی عالی ترمی رسن -

با هزاران جور طرز تفکر و ایده که من و شما به هیچ عنوان نمی تونیم و وقت نداریم عوضشون کنیم ،

چون تک تک همه ی آدم ها، اولا : شخصیت دارن دوما : فکر می کنن (جسم فیزیکی نیستن که نسخه ای که شما برای یکی می نویسی برای اون یکی هم صادق بشه )، امکان نداره بتونید اونا رو کنترل کنید.( خصوصا تو این فروم من تک تک موارد زیر رو دیدم )
    1-
    اگه یه کم کنجکاو باشین می بینید ، تو این فروم کسانی هستند تعداد ارسالشون مثلا 40 تاست ، ساعت حضورشون رفته تو 10 روز ( برداشت ها و انتقادات زیادی می شه به اونا کرد نه؟، بهشون بگو ببین یهت چی جواب می دن؟)
    2-
    بیاین تو بخش همسفران کشور ها نگاه کنید ، ببنید از اینایی که نظر میدن ، چند نفر رفتن تو نتایج پذیرش ،.... ( اینا نقد ندارن؟ !!،، بهشون بگو لطفا ... ببین چی بهت می گن)
    3-
    ببینید می رین تو یه تاپیک بچه ها از موضوع پریدن اون ورتر دارن به قول رشتی ها کله گپ می زنن، (چشماتون داره می ترکه 20 صفحه ارسال دارین می خوننین، چه احساسی دارین ؟) ، ( جرات داری انتقاد کنی! همشون الی ابد ارسال های شما رو، چک می نن ، سوتی دادی خفتتو می گیرن )
    4-
    ببین روزانه چند تا موضوغ اتقال داده می شه یا قفل می شه !! ( یه مدت بگزره دستت می آد چرا !!)
    5-
    من دوستم ، که تو دبیرستان ، کنارم، می نشست و از هم کلی خاطره داریم ، فردا می ره آمریکا (UCI)،
    می دونم تو فروم عضو هست می دونی حتی نمی دونم با چه نام کاربری تو فروم بود؟!!
    می دونی وقتی نشتم بغل دستش تمام تلاشش این بود که من نفهم نام کابریش چیه ؟!!
    می دونی به من گفت وقت ندارم ؟؟ می دونی حتی جواب ایمیل و اس ام اس من و دیگران رو نمی داد!

هنو حرفای زیادی دارم ......
    ولی بازم می گم بیخیال ، زیاد خودتونو درگیر مثال ریز نکنید ،
    هدفتون اینکه تو این مسیر یک ساله راه رو درست برین ، مکه غیر اینه ؟؟ پس سخت نگیرین
    سفر من که شروع شود ، شما را سلامت باد
    عزیزم دل منم مثله تو خونه منم از اینجور آدما سکرت خیلی بدم میاد و از این آدمای آشغال اطرافمون خدا راشکر زیاده.تو فرهنگمونم داره میره.نمیدونم چرا اینهمه خودخواهی و حسودی .
    به کجا چنین شتابان...
    What Goes Around...Comes Around

!! ( یه مدت بگزره دستت می آد چرا !!) بگذره صخیح است
    من به عنوان کسی که موضوع را ایحاد کرده قبلا که تو فروم می نوشتم می دیدم دوستان اشکال دراند=دارند (به این می گن قلت تایپ سریع) خودمم یک بار حال نداشتم تو کی بورد دنیال ذ بگردم زدم ز بعد یک لحظه فکرکردم این جور پیش بریم روزی بشود که قلت در ذهنمان صخیخ=صحیح پنداشته می شود!!
    من منظور این ارسال شما را نبفهمم > آقای علی صابری شما می گید رشت بودید برق تنها بودید دوستاتون نبودن ای دی نمی گفتن چه ربطی به غلط املایی داره؟ غلط نگارشی از تایپ سریعه اما املایی فکر نکنم!!)
    موقه =موقع لغتی بود که کلی برام جالب بود چند بارم دیدم توفروم!! اگه این تاپیک به مذاق بعضی ها خوش نیومد بفرمایید اما فکر کردم این تذکر لازمه
    من از کار پلنگ صورتی موندم که قفل کرد
    در هر حال حس کردم لازمه بگم بچه ها اگه برای ریدینگ 30 یا 6 میرید املای لغات انگلیسی را یاد می گیرید به املای فارسی هم توحه کنید همین

نقل قول نوشته اصلی توسط apply2008iran
    !! ( یه مدت بگزره دستت می آد چرا !!) بگذره صخیح است
    من به عنوان کسی که موضوع را ایحاد کرده قبلا که تو فروم می نوشتم می دیدم دوستان اشکال دراند=دارند (به این می گن قلت تایپ سریع) خودمم یک بار حال نداشتم تو کی بورد دنیال ذ بگردم زدم ز بعد یک لحظه فکرکردم این جور پیش بریم روزی بشود که قلت در ذهنمان صخیخ=صحیح پنداشته می شود!!
    من منظور این ارسال شما را نبفهمم > آقای علی صابری شما می گید رشت بودید برق تنها بودید دوستاتون نبودن ای دی نمی گفتن چه ربطی به غلط املایی داره؟ غلط نگارشی از تایپ سریعه اما املایی فکر نکنم!!)
    موقه =موقع لغتی بود که کلی برام جالب بود چند بارم دیدم توفروم!! اگه این تاپیک به مذاق بعضی ها خوش نیومد بفرمایید اما فکر کردم این تذکر لازمه
    من از کار پلنگ صورتی موندم که قفل کرد
    در هر حال حس کردم لازمه بگم بچه ها اگه برای ریدینگ 30 یا 6 میرید املای لغات انگلیسی را یاد می گیرید به املای فارسی هم توحه کنید همین
    آقای صابری جواب شما رو دادند مطمئنا جنابعالی تاپیک ایشون رو نخوندید .

به آقای صابری:

تمام حرفای شما درست اما من خدمت شما و دیگر دوستان عرض کنم که منم تنها از کاشان برا پائیز 2009 اقدام مبکنم اما کسائی هستند تو همین فوروم که من فقط از ایشون اطلاعات معمولی مثل نام کاربری و تعداد و نوع ارسالها و احیانا ایمیلشون رو دارم و جالبه که بدونین که من تا حالا 65 % کارهامو اونا برام انجام دادند
    دم همشون و همتون گرم
    every thing is possible, but you must pay for it

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

واقعا براتون متاسفم که نمیتونید یه بحث درست داشته باشید و همش دوست دارید بحث رو به مسخره بازی بکشونید و صحبتهای بی ربط بکنید. من با بحث درباره این موضوع مشکلی ندارم ولی در صورتی که بخواید به عنوان مسخره بازی تو صحبتهاتون مخصوصا غلط املایی بندازید یا بحثهایی کنید که اصلا به این موضوع مربوط نیست بکنید 1-تاپیک قفل میشه و دیگه محاله باز بشه 2-با کسی که تخلف کرده شدیدا برخورد میشه.
    در مورد صحبتهام هم به هیچ وجه تو این تاپیک چیزی ننویسید و اگه با حرفهام مشکلی دارید از طریق پیغام خصوصی مطرح کنید
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Senior Member

به نظر من هم لطفا یه جوری صحبت کنید که فاصله اش با اصل موضوع تاپیک دیگه 10 انحراف معیار نشه ! حالا یکی دو انحراف معیار رو میشه پذیرفت ...

Senior Member pouya4 آواتار ها

برای این که منحرف نشیم و مدیران بیش از پیش برافروخته نشن، در راستای اهداف مقدس تاپیک، من پیشنهاد می کنم غلط های املایی متداولی رو که تو فروم دیدیم

بدون ذکر خطاکار، تو این تاپیک بنویسیم...

چطوره؟...
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouyardiola
    برای این که منحرف نشیم و مدیران بیش از پیش برافروخته نشن، در راستای اهداف مقدس تاپیک، من پیشنهاد می کنم غلط های املایی متداولی رو که تو فروم دیدیم

بدون ذکر خطاکار، تو این تاپیک بنویسیم...

چطوره؟...
    خوبه به شرطی که با تساهل و تسامح برخورد کنیم و بیش از حد مته به خشخاش نذاریم ...
    در ضمن همونطور که قبلا گفتم بهتر اینه که مدیران گروهها اشکالات املایی قابل توجه رو در پیامهای خصوصی به دوستان تذکر بدن و در متن پیامهای ارسال شده هم اصلاحشون کنن...

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)