صفحه 2 از 22 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 211

موضوع: اشکالات Listening (مربوط به PBT)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Script listening actual test TOEFL PBT

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra
    سلام
    من کتاب Actual Tests خودم رو به یکی از بچه ها داده ام و نتونستم دقیق چک کنم که شما script های چه سالی رو می خواهید اما چون Actual Tests دارای 7 سری تست های سال 97 و 98 هست من کل script های این دو سال رو بصورت 2 تا فایل درآوردم و براتون اینجا میذارم.
    موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.hashemian
    سایتهای چینی روی اینترنت تمام این متنها رو دارن و من برای خودم از توی اون سایتها متنها رو پیدا می کردم (خیلی از اونها رو هم توی همین فروم آپلود کردم که اگر بگریدد پیدا می کنید) برای اینکه بتونید این متنها رو روی اینترنت پیدا کنید، متنها رو گوش بدید تا به قسمتی برسید که بدونید بدون شک متن مربوط به اون دیالوگ رو فهمیدید، مثلاً اگر قسمتی از دیالوگ گفت: "Are you hungry?"، این عبارت رو توی کوتیشن توی گوگل سرچ کنید، به همراه کلمه هایی مثل TOEFL و شماره سال امتحان و ... معمولاً در 90 در صد موارد دیالوگ رو براتون پیدا می کنه.
    البته سعی کنید برای گشتن از کلماتی که به چند نوع نوشته میشن استفاده نکنید، مثل: I'm fine و I am fine

موفق باشید
    هاشميان عزيز و صدرا جان خيلي خيلي لطف كردين.
    صدرا جان من منظورم كتاب Actual Tests نبود.توي اون چند سال تست تافل انگشت شمار scriptداشت توي همون cd معروف رو مي گم. البته با اين روش كه هاشميان عزيز گفته ببينم مي تونم پيدا كنم. باز هم تشكر مي كنم

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.amiri
    سلام

آیا Script برای تستهای listening کتاب actual test for TOEFL PBT وجود دارد؟
    اگه هست می شه به من بدهید؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan2056
    بچه هايي كه listining شون خوبه نمشه script هاي actual test ها را براي بقيه بنويسن؟خوب چي ميشه ؟ما هم listining مون خوب بشه؟؟؟
    احسان جان من دیدم mohsen.amiri منظورش کتاب Actual tests بوده فکر کردم شما هم همین ها رو نیاز دارید. در هرصورت توی این DVD که آقای هاشمیان دارند که برگرفته از همون سایت های چینی است تقریباً تموم Script ها هست. CD که شما دارید احتمالا کامل نیست.
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Senior Member

اگر از روشی که بهتون گفتم استفاده کنید صددرصد می تونید اسکریپت مورد نظرتون رو پیدا کنید، من خودم از این روش تمام متنهایی که می خواستم رو روی اینترنت پیدا می کردم،

موفق باشید
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

Junior Member

پیش فرض اشکالات Listening (مربوط به PBT)

سلام به همه

آقا چند سوال :
    1) کتاب لانگمن تمرین های قسمت Listening درCd این کتاب نیسن و تمرین های CD جداست. از کجا فایل این ها را باید گیر بیارم.
    2) برای آمادگی برای این قسمت چه راه کارها دیگه ای وجود داره که تا دو هفته دیگه نمره خوبی از این قسمت بگیرم.

ممنون از پاسخ های شما دوستان

پیش فرض پاسخ : آمادگی برای Listening

نقل قول نوشته اصلی توسط sam3135
    سلام به همه

آقا چند سوال :
    1) کتاب لانگمن تمرین های قسمت Listening درCd این کتاب نیسن و تمرین های CD جداست. از کجا فایل این ها را باید گیر بیارم.
    2) برای آمادگی برای این قسمت چه راه کارها دیگه ای وجود داره که تا دو هفته دیگه نمره خوبی از این قسمت بگیرم.

ممنون از پاسخ های شما دوستان
    توانایی listening در دو هفته به دست نمیاد و نیاز به تمرین داره. اما در این فرصت کوتاه می تونید نمونه ها رو تمرین کنید و سعی کنید متن listening رو خودتون بنویسید و بعد با متن چک کنید
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

سلام به همه
    آقا چند سوال :
    اون CD که همراهه کتابه یه نرم افزاره که چندتا امتحان pBT داره با توضیحات. تا اونجایی که من شنیدم اون Listening های کتاب بصورت نوار هست که بعضی کتاب فروشی ها دارند.
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra
    سلام به همه
    آقا چند سوال :
    اون CD که همراهه کتابه یه نرم افزاره که چندتا امتحان pBT داره با توضیحات. تا اونجایی که من شنیدم اون Listening های کتاب بصورت نوار هست که بعضی کتاب فروشی ها دارند.
    نه ميتونين CD اون رو هم تهيه كنين...من چند وقت پيش رفته بودم انتشارات جنگل، شعبه ي روبروي دانشگاه ، تا اونجايي كه من يادمه همه ي CD هاشو داشت...كلا" خيلي جاي خوبيه براي تهيه كتاب زبان...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member

پیش فرض آیا کلاً تعداد سوالات listening به 70 تا افزایش پیدا کرده؟

آیا کلاً تعداد سوالات listening به 70 تا افزایش پیدا کرده؟ یا فقط دوره قبل اینطور بوده؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : آیا کلاً تعداد سوالات listening به 70 تا افزایش پیدا کرده؟

مارچ 2006 که من دادم هم همینطور بود

یه نمه مثل دو ماراتن شده-ولی در کل بهتره: اگه تستی رو اشتب زدید نمره کمتری مسلما کم میشه-یا بهتره بگم نمره مثبت کمتری رو از دست میدید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا کلاً تعداد سوالات listening به 70 تا افزایش پیدا کرده؟

من هم می 2008 دادم اینطور بود ولی تو ژانویه 50 تا بود. می خوام بدونم اینجور که اول این تست کیت نوشته ممکنه تعداد بعضی قسمتها فرق کنه، تصادفی چندتا امتحان 70 تا بوده و بعضی امتحانها مثلا reading بیشتر بوده؟ کسی از ETS سوال نکرده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)