صفحه 6 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 211

موضوع: اشکالات Listening (مربوط به PBT)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اشکالات Listening (مربوط به PBT)

.30.
    I'm so soaked from the rain. I'd go back to my room to change my clothes if there were ore time before the performance.
    I could use drying off too. But I hate the idea of missing even a few minutes of this concert.
    What can be inferred about the speakers?
    (A) They didn't get wet.
    (B) They're late for the concert.
    (C) They prefer to dress casually.
    (D) They're really looking forward to the concert.
    (D) is correct why B is not correct?

نقل قول نوشته اصلی توسط asir
    .30.
    I'm so soaked from the rain. I'd go back to my room to change my clothes if there were ore time before the performance.
    I could use drying off too. But I hate the idea of missing even a few minutes of this concert.
    What can be inferred about the speakers?
    (A) They didn't get wet.
    (B) They're late for the concert.
    (C) They prefer to dress casually.
    (D) They're really looking forward to the concert.
    (D) is correct why B is not correct?
    به این دلیل که تاخیر ندارند. اگر کارهایی رو که اشاره کردند انجام بدند در اون صورت تاخیر خواهند داشت. اما چون حتی نمی خواهند دقایقی از این کنسرت رو از دست بدهند دیر نخواهند رفت.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

تکنیک

میخواستم ببینم دوستان از چه تکنیکی برای بخش LISTENING تافل PBT استفاده میکنن یا میکردن?

به عنوان مثال من بعد از زمانی که اجازه باز شدن دفترچه داده میشه شروع به خوندن گزینه های 7یا 8 سوال ابتدایی بخش SHORT CONVERSATION میکنم و چند لحظه قبل از شروع سوالات دوباره روی گزینه های سوال اول تمرکز میکنم. برای جواب دادن به بقیه سوالا هم سعی میکنم سریع به سوال جواب بدم و گزینه های سوال بعدی رو پیش از پخش شدن خود سوال بخونم. که متاسفانه تو این قسمت معمولا کم میارم و به صورت متوسط بیشتر از 2 گزینه رو نمیتونم بخونم. البته باز هم با دو گزینه یا حتی یک گزینه جواب دادن به سوال راحته اما بدون خوندن گزینه ها که واویلاست.

خلاصه اینکه آیا روش خاصی برای قسمت LISTENING و به خصوص بخش SHORT CONVERSATION وجود داه?مثلا روشی مشابه با SCANNING, SKIMMINGدر بخش READING
    منظورم بهبود درتکنیکه
    [size=10pt]
    لطفا از گفتن هرمساله به ظاهر بی اهمیتی هم دریغ نکنید.
    [/size]
    آنکه میخواهد روزی پريدن آموزد، نخست میبايد ايستادن، راه رفتن، دويدن و بالارفتن آموزد.  پرواز را با پرواز آغاز نمیکنند. "نیچه"

Member AmirCS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Stanford

نقل قول نوشته اصلی توسط Roozbeh_METAL
    تکنیک

میخواستم ببینم دوستان از چه تکنیکی برای بخش LISTENING تافل PBT استفاده میکنن یا میکردن?

به عنوان مثال من بعد از زمانی که اجازه باز شدن دفترچه داده میشه شروع به خوندن گزینه های 7یا 8 سوال ابتدایی بخش SHORT CONVERSATION میکنم و چند لحظه قبل از شروع سوالات دوباره روی گزینه های سوال اول تمرکز میکنم. برای جواب دادن به بقیه سوالا هم سعی میکنم سریع به سوال جواب بدم و گزینه های سوال بعدی رو پیش از پخش شدن خود سوال بخونم. که متاسفانه تو این قسمت معمولا کم میارم و به صورت متوسط بیشتر از 2 گزینه رو نمیتونم بخونم. البته باز هم با دو گزینه یا حتی یک گزینه جواب دادن به سوال راحته اما بدون خوندن گزینه ها که واویلاست.

خلاصه اینکه آیا روش خاصی برای قسمت LISTENING و به خصوص بخش SHORT CONVERSATION وجود داه?مثلا روشی مشابه با SCANNING, SKIMMINGدر بخش READING
    منظورم بهبود درتکنیکه
    [size=10pt]
    [/size]
    منم دقیقا همین کارو می کردم، یه مشکلی که این روش خواندن کامل داره اینه که شما بیشتر از این که ذهنتون متمرکز روی SC بشه بیشتر ذهن درگیر گزینه های مختلف میشه، ولی جدیدا به این نتیجه رسیدم که باید یه نگاه سریع به گزینه ها بندازی و اگر اسم مکان یا شخص ... خاصی در مکالمه استفاده شد رو متوجه بشیم، ولی مهمتر اینه که باید کاملا تمرکز کنی روی SC.
    بهترین روش برای ارتقا سطح شنیداری در لینک زیر معرفی شدن:
    http://www.testmagic.com/toefl/listening/

When you first dont succeed, google- google again
    AmirCS

Are you going to keep your part-time job next semester at the biology laboratory or you a
    re going try for a different laboratory this time
    Actually neither one semester as a lab assistant is enough, washing test tubes can get old p
    retty fast.
    (A) She wants to work at the same laboratory next semester.
    (B) She’s tries of working as a laboratory assistant.
    (C) She’s tried of working as a laboratory next semester.
    (D) She needs to find a new job quickly.

Senior Member emperial آواتار ها

@omid

-میخوای ترم دیگه هم پارت تایم تو آزمایشگاه بیو کار کنی یا یک آزمایشگاه دیگه؟
    -هیچکدوم. شستن لوله آزمایش زود خسته کننده میشه

اگر گزینه B هست She’s tired of working as a laboratory assistant همین درسته.

پیش فرض پاسخ : آیا کلاً تعداد سوالات listening به 70 تا افزایش پیدا کرده؟

من ژانویه دادم و 70 تایی بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Roozbeh_METAL
    تکنیک

منظورم بهبود درتکنیکه
    [size=10pt]
    [/size]
    تکنیک همونه
    فقط نباید روی یک سوال معطل بشی
    اصطلاحات انگلیسی زیاد استفاده میشه
    استرس نداشته باش
    خودتو جای نفر دوم تصور کن. اینو جدی گفتم

سلام
    من یه مشکل عمده در لسینیگ دارم که بار اول جمله رو متوجه نمی شوم ولی به محض اینکه بار دوم گوش می دم می بینم کل کلمات رو می فهمم
    حالا به نظر شما من با این مشکل چی کار کنم
    از طرفی تمرکز من هم سر لیسینینگ هم کم هست

نقل قول نوشته اصلی توسط Rabin
    سلام
    من یه مشکل عمده در لسینیگ دارم که بار اول جمله رو متوجه نمی شوم ولی به محض اینکه بار دوم گوش می دم می بینم کل کلمات رو می فهمم
    حالا به نظر شما من با این مشکل چی کار کنم
    از طرفی تمرکز من هم سر لیسینینگ هم کم هست
    تو کلاسای آریانپور واسه حل این مشکل از بچه ها می خواستن سه تا کتاب American Streamline رو خوب کار کنن. برای بچه هایی که این مشکل رو داشتن جواب می داد!
    تا نیک ندانی که سخن عین ثواب است / باید که به گفتن دهن از هم نگشایی / گر راست سخن گویی و در بند بمانی / به زان که دروغت دهد از بند رهایی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)