صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 56

موضوع: مهاجرت مهندسین معمار به کانادا

Senior Member s30min آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت مهندسین معمار به کانادا

خوب دوستان...در ادامه تحقیقات ...اینم فایل پی دی اف مدارک مورد نیاز برای ارزشیابی مدارک تحصیلی معماران غیر کانادایی...در ضمن برای این ارزشیابی حدود 1800 دلار ناقابل هم باید بپردازید...
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    لندینگ در تورنتو July 2012
    Thank God

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s30min نمایش پست ها
    از وقتی لیست مشاغل 2010 اعلام شده حداکثر 1500 معمار وارد کانادا خواهند شد(احتمالا تا 2013)...ژوئن امسال معلوم میشه که بازم معماری جزو رشته های مورد نیاز خواهد بود یا نه....البته خوب اینم در نظر بگیرید که خود دانشگاه ها و کالج های کانادا هم فارغ التحصیل معماری دارند که باید به این تعداد اضافه کنید ...
    کدوم مرجع این رو اعلام کرده؟ و این حداکثر رو از کجا میدونید....؟
    آخه اگه این طور باشه که الان 1500 تا (1000تا پارسال و 500 تا امسال) پر شده دیگه.........!!!!!
    پس سال دیگه معماری تمدید نمیشه.........

نقل قول نوشته اصلی توسط arp1381 نمایش پست ها
    کدوم مرجع این رو اعلام کرده؟ و این حداکثر رو از کجا میدونید....؟
    آخه اگه این طور باشه که الان 1500 تا (1000تا پارسال و 500 تا امسال) پر شده دیگه.........!!!!!
    پس سال دیگه معماری تمدید نمیشه.........
    با یه حساب سر انگشتی گفتم!!خوب وقتی سایت اداره مهاجرت پارسال اعلام کرده حداکثر 1000 تا معمار میگیره امسالم گفته حداکثر 500 تا میگیره...اگه همه این معمارها لندینگ کنند!!میشه 1500 نفر ...در مورد بازه زمانی هم به خاطر این گفتم که هنوز 500 ظرفیتی ها مدیکال نگرفتند و فکر کنم تا 2013 طول بکشه ...تمدید شدن یا نشدنش اصلا معلوم نیست...بستگی به سیاست های مهاجرتی شون داره...
    Thank God

میماس عزیز از شما چه پنهون منم نمی دونم چیه!!منظورتون همون سرفصل دروس و مختصری از اینکه هر درسی چی بوده هست؟
    سیمین عزیز، بله منظورم همونه و همونطور که خودتون فایل مدارک مورد نیاز برای ارزشیابی مدرک رو به اشتراک گذاشتین، حتما می دونین که مدرک مورد نیازیه این Calendar. البته من رفتم دنبالش آموزش دانشکده، و یه فایل PDF به دست آوردم که بد نیست و تقریبا سرفصل درس های اصلی رو پوشش می ده. اگه خواستین می تونیم اطلاعاتمون رو به اشتراک بگذاریم.
    NOC 2151 / App received 6 May 11 / PER 15 Jun 11 / Processing started 9 Sep 11/ Medical request 18 Jan 12/ PPR 3 Apr 12 / PP received 14 May 12
    FSW Cap 1000 Spreadsheet

Junior Member parh_am آواتار ها

سلام به بر و بچه های معمار

اگه میشه این اطلاعات رو به اشتراک بگذارین........ممنون .....فقط یه سوالی برای رشته گرافیک هم یه همچین اطلاعاتی هست و باید از کجا بگیریم اونو؟
    NOC:2151|SYDNEY:3 NOV 2010|File No:19 FEB 2011|Warsaw Office:30 MAR 2011|IN PROCESS: 22 JUN 2011
    MEDICAL:7 SEP 2011|Recieved to Lon:15Sep 2011|RPRF: 3 OCT 2011|Recieved to Warsaw: 6 OCT 2011
    MR in ecas: 16 Nov 2011 PPR:24 NOV 2011 DECISION MADE:27 NOV 2011|Visa:23 Jan 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط Mimas نمایش پست ها
    سیمین عزیز، بله منظورم همونه و همونطور که خودتون فایل مدارک مورد نیاز برای ارزشیابی مدرک رو به اشتراک گذاشتین، حتما می دونین که مدرک مورد نیازیه این Calendar. البته من رفتم دنبالش آموزش دانشکده، و یه فایل PDF به دست آوردم که بد نیست و تقریبا سرفصل درس های اصلی رو پوشش می ده. اگه خواستین می تونیم اطلاعاتمون رو به اشتراک بگذاریم.
    مرسی میماس عزیز، خیلی لطف می کنید، شما تصمیم دارید از ایران مدارک ارزشیابی کنید؟ یا مدارک ببرید کانادا و در صورت لزوم این کار انجام بدید؟ من که هنوز مطمئن نیستم برای شروع ارزشیابی لازم هست یا نه؟
    Thank God

نقل قول نوشته اصلی توسط parh_am نمایش پست ها
    سلام به بر و بچه های معمار

اگه میشه این اطلاعات رو به اشتراک بگذارین........ممنون .....فقط یه سوالی برای رشته گرافیک هم یه همچین اطلاعاتی هست و باید از کجا بگیریم اونو؟
    پرهام عزیز، منظورتون کدوم اطلاعات هست؟ راستی شما قصد دارید در کدوم شهر لندینگ کنید؟

تا جایی که من فهمیدم هر رشته و صنفی در هر استانی انجمن خاص خودش داره که در سایتش میشه کلی اطلاعات مفید پیدا کرد، من برای شما واژه graphic designers association in canada گوگل کردم، یه سری اطلاعات آورد که مهمترینشون سایت جامعه گرافیست های ریجیستر شده در انتاریو هست، :
    http://www.rgdontario.com/
    امیدوارم بتونید اطلاعات مفیدی در این سایت پیدا کنید...
    Thank God

Junior Member parh_am آواتار ها

پرهام عزیز، منظورتون کدوم اطلاعات هست؟ راستی شما قصد دارید در کدوم شهر لندینگ کنید؟

تا جایی که من فهمیدم هر رشته و صنفی در هر استانی انجمن خاص خودش داره که در سایتش میشه کلی اطلاعات مفید پیدا کرد، من برای شما واژه graphic designers association in canada گوگل کردم، یه سری اطلاعات آورد که مهمترینشون سایت جامعه گرافیست های ریجیستر شده در انتاریو هست، :
    http://www.rgdontario.com/
    امیدوارم بتونید اطلاعات مفیدی در این سایت پیدا کنید...
    سلام
    خیلی ممنون سیمین خانم ....ما برای 2 آپریل بلیط داریم به تورنتو ....
    فقط یه سوال ...من میخوام هفته دیگه مدارک رو بدم برای ترجمه....غیر از مدارک دانشگاهی و ریز نمرات و سابقه کاری چه مدارکی رو باید ترجمه کنم؟

ممنون
    NOC:2151|SYDNEY:3 NOV 2010|File No:19 FEB 2011|Warsaw Office:30 MAR 2011|IN PROCESS: 22 JUN 2011
    MEDICAL:7 SEP 2011|Recieved to Lon:15Sep 2011|RPRF: 3 OCT 2011|Recieved to Warsaw: 6 OCT 2011
    MR in ecas: 16 Nov 2011 PPR:24 NOV 2011 DECISION MADE:27 NOV 2011|Visa:23 Jan 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط parh_am نمایش پست ها
    سلام
    خیلی ممنون سیمین خانم ....ما برای 2 آپریل بلیط داریم به تورنتو ....
    فقط یه سوال ...من میخوام هفته دیگه مدارک رو بدم برای ترجمه....غیر از مدارک دانشگاهی و ریز نمرات و سابقه کاری چه مدارکی رو باید ترجمه کنم؟

ممنون
    به سلامتی، پس احتمال زیاد همشهری خواهیم شد...
    من هنوز چون به مرحله آخر نرسیدم، راستش خیلی اطلاعاتم زیاد نیست، اما در وبلاگ اینجا-کانادا ویندزور یه سری راهنمایی برای مدارک مورد نیاز هست که اینجا گذاشتم (البته توصیه نامه اساتید الانا اغلب الکترونیکی هست اما شاید قبل از رفتن اگه توصیه نامه بگیرید و یه خودی به اساتید نشون بدید یا شماره تماس بگیرید بد نباشه )

• مدارک مورد نیاز برای ارزیابی مدارک و ادامه تحصیل :

1- اصل مدرک یا مدارک دانشگاهی با ترجمه و تایید دادگستری و وزارت خارجه.
    2- ریز نمرات تمام ترم های دانشگاهی با ترجمه و تایید دادگستری و وزارت خارجه.
    3- سرفصل دروس تخصصی ( در برخی موارد خاص)
    4- مدرک تافل یا آیلتس آکادمیک.
    5- توصیه نامه از اساتید دروس تخصصی تان (برای متقاضیان زیر 30 سال
    Thank God

یه سری نکات برای کاریابی در وبلاگ کانادا و دلشوره های من دیدم که به نظرم بدجور به درد معمارها می خوره...بخصوص بخش اول...

توانایی ارائه مطلب و پروژه
    (Presentation):
    ضعف اصلی متخصصان ایرانی در شیوه ارائه دانش خود به دیگران است. خارجی ها یک دهم دانش ما را به زیبایی ارائه می کنند، اما ما عاجز از حضور در یک جلسه نیم ساعته هستیم. در پست قبلی گفتیم که زبان نقش اصلی را در یافتن شغل ایفا می کند، اینجاست که شما باید توانایی ارائه ( یا present) کردن مطالب، طرح ها و پروژه های خود را داشته باشید. پس از همین الان مرتب در این زمینه تمرین کنید و اگر لازم باشد نوارهای ویدئویی لازم را تهیه کنید یا دوره بگذرانید و پروژه ها و کارهای قبلی خود را ترجمه و برای گروه فرضی ارائه کنید.

یک رشته را انتخاب کنید:
    اگر در ایران مرتب از این شاخه به آن شاخه می پریدید، یا از هر رشته و موضوعی در حد نیاز برداشت می کردید، تصمیم بگیرید در یک رشته که بیشترین علاقه و توان را دارید خبره شوید. اصرار نداشته باشید، ده ها مورد توانایی را ردیف کنید تا کارفرما را تحت تأثیر قرار دهید. بلکه یک رشته را با تمام جوانب آن یاد بگیرید و بقیه را تنها به عنوان امتیاز جانبی در نظر بگیرید.

نیاز کارفرما را به دقت بررسی کنید:
    با مراجعه به این لینک مربوط به بانک شغل یابی کانادا، به دنبال شغل مورد نظر خود بگردید، پس از آن مشخصا فرد مورد نظر را که از سوی کارفرما ارائه شده بدقت بخوانید و ببینید آیا همه درخواست های آنها شامل شما می شود؟ اگر نه سریع دست بکار شوید و نقاط ضعف خود را بپوشانید.
    Thank God

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)