صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 56

موضوع: مهاجرت مهندسین معمار به کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت مهندسین معمار به کانادا

از اطلاعاتت مفیدتان ممنون.به نظرتان میشه از اینجا یعنی قبل از لندینگ برای کار apply کرد ؟ من شنیدم بهتره از دانشگاه وارد بازار کار شد؟ درسته ؟ یعنی مثلا برای مقطع فوق لیسانس apply کرد.

Senior Member s30min آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia22 نمایش پست ها
    از اطلاعاتت مفیدتان ممنون.به نظرتان میشه از اینجا یعنی قبل از لندینگ برای کار apply کرد ؟ من شنیدم بهتره از دانشگاه وارد بازار کار شد؟ درسته ؟ یعنی مثلا برای مقطع فوق لیسانس apply کرد.
    خواهش می کنم، من که بعید میدونم با سابقه کار ایران بشه جایی اپلای کرد...چون در حقیقت رزومه ماها با رزومه یک سری افراد با سابقه کار کانادایی مقایسه میشه و امتیاز برتری هم احتمالا وجود نداشته باشه.... در زمینه دانشگاه هم، اطلاعات من که در حد اطلاعات موجود در وبسایت ها و وبلاگ های بقیه رشته هاست که اکثرا دوره های تکمیلی کالج پیشنهاد کردند ...
    نمی دونم چرا ولی من که تا الان معماری رو ندیدم که وبلاگ داشته باشه!!و یه اعتراف بکنم من هم که این بخش ساختم و اطلاعات میذارم خودم شهرسازم!!
    لندینگ در تورنتو July 2012
    Thank God

دوستان معمار و کسایی که پرزنتیشن یه بخشی از وظایفشون هست، یه کتاب پیدا کردم به اسم english for presentations انتشارات oxford ، به نظرم برای ارائه مطالب کتاب خیلی خوبیه...
    Thank God

این هم یه سری اطلاعات کلی در مورد معماری و کارهای لازم قبل از رفتن به کانادا...
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    Thank God

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    2151

سلام همه 2151 ی ها!

www.torontosocietyofarchitects.ca

این لینک جامعه معماران تورونتو هست ، که ظاهرا یک جایی مثل خانه هنرمندان خودمان است! برنامه ها و کارگاه هایی که برگزار می کند به نظر به درد می خورد به خصوص برای اول کار.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد معماری

به به ! چقدر خوبه که آرشیتکت ها اینجا جمعند! به نظر میاد که در کانادا برای رجیستر شدن مراحل سختی رو باید پشت سر بگذاریم. لینجور که من فهمیدم دو جور میشه رجیستر شد:
    1- باید به عنوان انترن 2800 ساعت سابقه کار حرفه ای رسمی در کانادا داشته باشید و بعد امتحان exaC را بدهید: http://www.cexac.ca/en/exac.php
    2- و یا اینکه امتحانی را که NCARB که یک موسسه آمریکایی برگزار می کند و برای کل آمریکای شمالی معتبر است را بدهید. به این امتحان ARE می گویند: http://www.ncarb.org/en/ARE.aspx
    من بنظرم دومی منطقی تر میاد چون بنظر میاد در آمریکا هم بدردمان می خورد.
    در مورد منابع درسی برای آمادگی امتحان ARE باید بگم صد رحمت به امتحان نظام مهندسی خودمان !!!! یک نمونه اش را از این سایت ببینید:
    http://www.kaplanaecarchitecture.com...duct_list.aspx

دوستان آرشیتکت مقیم کانادا لطفا نظراتشان را بنویسند. ما از ایران فقط می تونیم یک برداشت سطحی داشته باشیم. لطفا از تجربیات خودتان برایمان بنویسید

نقل قول نوشته اصلی توسط s30min نمایش پست ها
    خواهش می کنم، من که بعید میدونم با سابقه کار ایران بشه جایی اپلای کرد...چون در حقیقت رزومه ماها با رزومه یک سری افراد با سابقه کار کانادایی مقایسه میشه و امتیاز برتری هم احتمالا وجود نداشته باشه.... در زمینه دانشگاه هم، اطلاعات من که در حد اطلاعات موجود در وبسایت ها و وبلاگ های بقیه رشته هاست که اکثرا دوره های تکمیلی کالج پیشنهاد کردند ...
    نمی دونم چرا ولی من که تا الان معماری رو ندیدم که وبلاگ داشته باشه!!و یه اعتراف بکنم من هم که این بخش ساختم و اطلاعات میذارم خودم شهرسازم!!
    معمولا برای اینکه مدارک دانشگاهیتون قبول بشه یک درس 3 واحدی مربوط به قوانین و حقوق معماری که جزو دروس فوق لیسانس است باید پاس کنید.
    دریافت مدارک در Sydney 30.12.2010 : رسیدن مدیکال به لندن 18 October 2011 درخواست لندینگ فی+اپدیت+تمکن مالی+ع س پ )7 -2012- March:درخواست کپی تمام صفحات پاسپورت: 2012 July 30- پ.ر. 02 آکوست: دریافت ویزا 09 آگوست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture shiraz university 0711

سلام به همه دوستان،
    من آشنایی در کانادا دارم که خودش دفتر طراحی مهندسی داره ( شبیه دفاتر خودمون در ایران)، اما جای دیگه مشغول به کار، چگو نه می تونه جهت job offer به من کمک کنن؟شیوه گرفتنjob offer ,و مراحل انجام آن به چه صورته.( من از گروه 38 تایی هستم که ازطریق مدیریت پروژه اقدام کردم، اما رشته اصلی معماری هستش)

Member maraljoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

دوستان موسسه آکادمی هزاره ادعا میکنه که یه دوره 6 ماهه معماری گذاشته که مورد تایید سیستم معماری کاناداست ، من برای یکی از دوستهام میخوام و خودم معماری نخوندم تا نظری بدم ، میشه لطفا نظرتون رو اعلام کنین ، http://smtp.rahnama.com/component/mt...%B1%D9%87.html

دوستان معمار یه نگاهی به این لینک هم بندازید ....

http://www.mohandes.com/Default.aspx?pageId=840596
    Thank God

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)