صفحه 76 از 165 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980818283848586126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 1647

موضوع: خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

پیش فرض پاسخ : خروج موقت در حين تحصيل

آقا يكي نيست كمك كنه؟!منتظر جوابم كه برم بقيه كارا رو انجام بدم.لطفا راهنمايي كنيد

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در حین تحصیل

سلام دوستان ، من همه ی کامنت ها رو تقریباً مطالعه کردم ، اینجور که متوجه شدم برای خروج از کشور از طریق علمی 5 میلیون و برای سفر تفریحی 15 میلیون تومن وثیقه لازمه ، میخواستم بدونم درست متوجه شدم یا نه ؟ و سوال دومم اینکه این مبلغ وثیقه رو به چه طورتهایی میشه گذاشت ، مثلاً برای کسی که نداره ، میتونه سند بزاره یا یه همچین چیزی یا چک بزاره ؟

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در حین تحصیل

با سلام

من یه سئوال داشتم در مورد خروج از کشور برای نخبگان کشور

یکی از بند های نخبگی گفته که مشولان نخبه می تونن بدون سپردن ودیعه برای تحصیل به خارج برن! می خواستم ببینم تا چه اندازه میشه رو این حساب کرد؟ دنبالش برم یا نه؟

من برنده جشنواره خوارزمی هستم و کلیه شرایط نخبگی رو دارم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Junior Member

پیش فرض دوبار خروج در یک ترم؟

با سلام،

با توجه به اطلاعات من دانشجوها هر ترم تحصیلی به مدت ۱۵ روز اجازه خروج از کشور دارن. از طرفی وزارت علوم عم برای هر مقطع اجازه ی یک بار خروج از کشور رو میده.
    حالا من سوالم اینه که آیا میتونم این دوتارو هم زمان تو یه سال استفاده کنم؟ چیزی که هست اکثر دانشگاه هایی که من میخوام برم مصاحبه حضوری دارن و من برای
    مصاحبشون میخوام خارج شم. مجوز این خروج به بهونه ی آزمون از داتشگاه میتونم بگیرم ولی سوال من اینه که آیا بعد اومدن پذیزش باز هم با مجوز وزارت علوم ولی این
    بار برای ادامه تحصیل آیا میتونم از کشور خارج شم؟

ممنون.

Junior Member aghsajjy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer engineering, Politecnico di Milano

پیش فرض پاسخ : دوبار خروج در یک ترم؟

سلام دوست من
    راستش من هم یه همچین مشکلی تقریبا مثل تو پارسال داشتم!
    یکم پیگیری کردم، مثل اینکه میشه، فقط یکم اگه آشنا داشته باشی و بری صحبت کنی ایراد نمی گیرن، (دو بار خروج در یک ترم منظورم بود)
    بعد از اینکه پذیرشت بیاد که بحثش دیگه فرق داره... شما دانشجویی و میتونی از کشور خارج شی.

Member proshuttle آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Delft University of Technology- Particle Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط shinytick نمایش پست ها
    با سلام،

با توجه به اطلاعات من دانشجوها هر ترم تحصیلی به مدت ۱۵ روز اجازه خروج از کشور دارن. از طرفی وزارت علوم عم برای هر مقطع اجازه ی یک بار خروج از کشور رو میده.
    حالا من سوالم اینه که آیا میتونم این دوتارو هم زمان تو یه سال استفاده کنم؟ چیزی که هست اکثر دانشگاه هایی که من میخوام برم مصاحبه حضوری دارن و من برای
    مصاحبشون میخوام خارج شم. مجوز این خروج به بهونه ی آزمون از داتشگاه میتونم بگیرم ولی سوال من اینه که آیا بعد اومدن پذیزش باز هم با مجوز وزارت علوم ولی این
    بار برای ادامه تحصیل آیا میتونم از کشور خارج شم؟

ممنون.
    سلام دوست عزیز
    منم این قانون 1 بار خروج در هر ترم رو خوندم ولی یادمه چند وقت پیش که از مسئول نظام وظیفه که در دانشگاه مستقر بود راجع به همین مسئله پرسیدم گفت که اگه دانشگاه رو بتونی راضی کنی مشکلی نداره و یکی از دوستان خودم یه 3،2 ماه بعد تونست 2 بار در یک ترم خارج شه و زیادم سخت نبود
    موفق باشید
    زندگی تنــــها به این درد می خورد كه انـــسان به دو كار مشغـــول شود:
    اول ریاضیـــات بخواند. دوم ریاضیـــات درس بدهد.

The earth turns, but we don't feel its move, and one night, you look up, One spark and sky one fire

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aghsajjy نمایش پست ها
    سلام دوست من
    راستش من هم یه همچین مشکلی تقریبا مثل تو پارسال داشتم!
    یکم پیگیری کردم، مثل اینکه میشه، فقط یکم اگه آشنا داشته باشی و بری صحبت کنی ایراد نمی گیرن، (دو بار خروج در یک ترم منظورم بود)
    بعد از اینکه پذیرشت بیاد که بحثش دیگه فرق داره... شما دانشجویی و میتونی از کشور خارج شی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط proshuttle نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    منم این قانون 1 بار خروج در هر ترم رو خوندم ولی یادمه چند وقت پیش که از مسئول نظام وظیفه که در دانشگاه مستقر بود راجع به همین مسئله پرسیدم گفت که اگه دانشگاه رو بتونی راضی کنی مشکلی نداره و یکی از دوستان خودم یه 3،2 ماه بعد تونست 2 بار در یک ترم خارج شه و زیادم سخت نبود
    موفق باشید
    ممنون از دوستان.
    خوب اگه بحثش فرق داره واقعا خروج برای ادامه تحصیل من به چونه زدنم اجتیاج ندارم. جز اینکه مطمین باشم که بحثش فرق داره.

رشته و دانشگاه

ممنون از دوستان.
    خوب اگه بحثش فرق داره واقعا خروج برای ادامه تحصیل من به چونه زدنم اجتیاج ندارم. جز اینکه مطمین باشم که بحثش فرق داره.
    آره بحثش واقعا فرق داره... چون شما دانشجوی یک دانشگاه خارجی شدید!
    فقط قوانینش که شامل دانشجوی انصرافی (از دانشگاه ایران) نباشین و برای مقطع بالاتر پذیرش گرفته باشی حلله

Junior Member

ای بابا! دانشجوی انصرافی دیگه چه صیغه ایه! من پارسال کنکور دادم. انتخاب رشته هم کردم منتها قبل از اعلام نتایج نهایی انصراف دادم و امسال کنکور میتونم بدم! یعنی اون مشکلو ندارم. ولی الان شما میگید مشکل دیگه ای هست؟؟!

رشته و دانشگاه

ای بابا! دانشجوی انصرافی دیگه چه صیغه ایه! من پارسال کنکور دادم. انتخاب رشته هم کردم منتها قبل از اعلام نتایج نهایی انصراف دادم و امسال کنکور میتونم بدم! یعنی اون مشکلو ندارم. ولی الان شما میگید مشکل دیگه ای هست؟؟!
    قانونای نظام وظیفست دیگه!!!
    دانشجوی انصرافی یعنی اینکه ثبت نام کنی توی یه دانشگاه و چند ترم درس بخونی بعدش یهو انصراف بدی!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)