صفحه 3 از 87 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 861

موضوع: آرشیو پست های قدیمی

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض هزینه های ویزای کانادا

من دو تا سوال در مورد ویزای کانادا دارم. اول اینکه میخواستم بدونم هزینه ویزای دانشجویی و مدیکال چک حدوده چقدره؟
    و دوم اینکه اگه کسی بخواد ویزای توریستی بگیره و اونجا ویزاشو تبدیل کنه به دانشجویی چقدر هزینه بر میداره و پروسه اش چقدر طول میکشه؟
    سال نو هم با تاخیر تبریک میگم.
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه های ویزای کانادا

من جواب سوال اولتونو می دونم.
    110000 تومان هزينه ويزا.
    100000~ تومان هزينه معاينات.

سلام من مي خواستم مطلبي رو بهتون بگم .البته در صورتي كه اين شرايط رو داريد.
    اگه شما مجرد هستيد و قصد سفر به كانادا از طريق توريستي رو داريد بايد بگم كه اگه مي خوايد از طريق تحت تكلف بودن پدر و مادرتون اقدام كنيد ممكن هست سفارت سر همين مورد الكي شما رو ريجكت كنه .
    اگه مي خوايد از طريق توريستي اقدام كنيد بهتر هست خودتون تنهايي اقدام كنيد و در صورت لزوم خونه اي هم به نام خودتون داشته باشيد بهتر هست.
    البته اين مطلب مربوط به 4 سال پيش هست ولي فكر نمي كنم سيستم توريستي جديدا بهتر شده باشه ...
    فرصت را از دست مده و در كار سستي مكن كه ميوه آن ذلت است .

ApplyAbroad Veteran

ه اگه کسی بخواد ویزای توریستی بگیره و اونجا ویزاشو تبدیل کنه به دانشجویی چقدر هزینه بر میداره و پروسه اش چقدر طول میکشه؟
    کسی در در این زمینه نظری نداره و نمیتونه کمک کنه؟؟
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

پیش فرض گرفتن وقت از سفارت کانادا برای ویزا !؟

سلام،

من از کانادا برام پذیرش با بورس برای دوره دکتری آمده و میخوام برای ویزا اقدام کنم، سوالم اینه که آیا سفارت کانادا هم مثل سفارت آمریکا مراحلی برای وقت گرفتن و اینا داره؟ یعنی از کلی قبل باید برای گرفتن وقت اقدام کرد و یه چند ماه صبر کرد تا وقتت بشه؟ اگر اینطوره میشه لطفاً فرآیند گرفتن وقت و مدارک لازم برای گرفتن وقت را توضیح بدید؟ وضعیت سفارت این روزا چه جوریه از لحاظ وقت دادن؟

خدمت مدیران محترم عرض کنم که باور کنید کلی جستجو کردم و چیزی در این مورد پیدا نکردم! خودم هم تعجب کردم چطور این سوال پرسیده نشده بوده تا حالا! شاید من یکم از مرحله پرت باشم! ;D اگر اینطوره لطفاً کمک کنید و بنده را از پرت بودن نجات بدید

ممنونم.
    &quot;A person who never made a mistake never tried anything new&quot;<br />Albert Einstein

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از سفارت کانادا برای ویزا !؟

نه کانادا وقت گرفتن نداره فقط کافیه صبح تا قبل از 10 (مطمئن نیستم) با مدارک لازم بری سفارت.
    فقط همین. خیلی آسونه نه؟
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    نه کانادا وقت گرفتن نداره فقط کافیه صبح تا قبل از 10 (مطمئن نیستم) با مدارک لازم بری سفارت.
    فقط همین. خیلی آسونه نه؟
    نه لزوماً نباید آسون باشه! یاد دوران امتحان گواهینامه دوره قدیم، فکر کنم باید از ساعت 5-6 صبح بریم تو صف، نه؟ خیلی شلوغ باید باشه اصولاً!
    &quot;A person who never made a mistake never tried anything new&quot;<br />Albert Einstein

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

مدارکت که جمع کردی ساعت 7-8 صبح می ری سفارت. اگر هم می خوای برگه های درخواست هم بگیری همین ساعت می ری سفارت. از الان می تونی اقدام کنی.
    موفق باشی.
    Resigned Mod. <br />.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط vigilantboy
    نه لزوماً نباید آسون باشه! یاد دوران امتحان گواهینامه دوره قدیم، فکر کنم باید از ساعت 5-6 صبح بریم تو صف، نه؟ خیلی شلوغ باید باشه اصولاً!
    جدیداً دوستای من گفتن دیگه لزومی نداره کله سحر بری اونجا نیم ساعت قبل از شروع کار بری خیلی هم زوده چون شما فقط باید مدارک رو تحویل بدی همین.
    پس الان خیلی ساده است.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

اولا حلول ماه پر خیر و برکت آوریل رو به برادرا و خواهرا تبریک میگم.
    ثانیا مسالتن(به ضم تاء): امروز سفارت بودم میگفتن اینجا سفیر نداره! یعنی اینا سفیرشون هنوز سرنگونه؟ یک چیزهاییم از پیگیری یک سری مراحل در سفارت کانادا در سوریه نوشته بود. یعنی سوریه هم باید بریم؟
    برای ویزای دانشجویی فرمهای مربوطه رو باید از خودشون اول بگیریم یا از سایتشون هم میشه پرینت گرفت؟ سربازه میگفت از همینجا. اما قیافش از دنیا برگشته بود من باور نکردم.
    ببخشید تو رو خدا، من به عمرم یه روز رفتم سفارت اونم 13 به در از آب در اومده! اینه که سوالا یه کم خامه. شما جواب بدید با هم میپزیمش.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)