صفحه 11 از 283 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 2826

موضوع: ویزای تحصیلی برای دانشجویان پلی تکنیک میلان

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم جهت اخذ ويزاي ايتاليا

بچه ها حالا من که مدرکم هنوز دستم نیست چی نامه ای که دانشگاه میده به نظام وظیفه مورد قبول هست؟یا باید اصل مدرک باشه؟

Member Werner.Melzer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط RUZY نمایش پست ها
    بچه ها حالا من که مدرکم هنوز دستم نیست چی نامه ای که دانشگاه میده به نظام وظیفه مورد قبول هست؟یا باید اصل مدرک باشه؟
    سلام
    گرچه سوال شما مربوط به اين تاپيك نيست و اميدوارم مدير اين قسمت پستهاي ما رو از اين جا حذف نكنه...
    لطفا روشن تر سوالتون رو بفرماييد:
    چه مي خواهيد؟ دانشگاه آزاد يا دولتي درس خوندين؟ الان فارغ التحصيل نشدين يا تو فرجه 6 ماهه هستين يا دفترچه آماده به خدمت گرفتين؟

رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط arash2 نمایش پست ها
    من مشکل سربازی دارم. آیا باید وایسم نامه پذیرش بیاد بعد برم مدرکم رو از دانشگاه آزاد کنم و ترجمه و تحویل سفارت بدم ؟ اینطوری دیر نمی شه ؟
    سلام
    گرچه سوال شما مربوط به اين تاپيك نيست و اميدوارم مدير اين قسمت پستهاي ما رو از اين جا حذف نكنه...
    چه مي خواهيد؟ دانشگاه آزاد يا دولتي درس خوندين؟ الان فارغ التحصيل نشدين يا تو فرجه 6 ماهه هستين يا دفترچه آماده به خدمت گرفتين؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Werner.Melzer نمایش پست ها
    سلام
    خیلی ممنون من در فرجه شش ماهه هستم دانشگااه ازاد مشکل سربازی هم دارم میخواستم ببینم ایا سفارت ایتالیا نامه دانشگاه به نظام وظیفه رو به عوان مدرک قبول میکنه یا نه؟چون اومدن اصل مدرک چند ماهی طول میکشه

Junior Member

متاسفانه کسایی که تازه فارغ التحصیل شدن (دانشگاه آزاد ) و فقط مدرک موقت و کارنامه دانشگاه رو دارن یک کم کارشون مشکل تر شده ، تا برای ما دانشنامه اصلی نیاد ،(6 ماه دیگه ) سازمان مرکزی هم کارنامه قابل ترجمه رو نمی ده، و مدرک موقت هم زیرش قید شده که قابل ترجمه نیست ، اگه کسی همچین شرایطی رو داره و اطلاعات دقیق تری رو داشته یاشه ممنون میشم ذکر کنه .

Junior Member

من امروز رفتم سفارت. کسانی که مثل من سرباز هستند و برای گرفتن ریز نمرات و مدرک نیاز به اصل پذیرش دارند، تا بخوان وایسن اصلش بیاد فکر می کنم دیر بشه ( البته من سراسری درس خوندم آزاد رو نمی دونم) برای گرفتن پاسپورت هم نیاز به نامه پذیرش هست. ولی لازم نیست وایسین پذیرشتون بیاد. من پرینت پذیرشم ( پرینت رنگی صفحه پلی تکنیک میلان) رو بردم سفارت، اونجا 2 3 تا مهر زدن تاییدش کردن. حالا فکر کنم این دیگه رسمی شده فردا می رم وزارت علوم دنبال بقیه کارها.

رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط RUZY نمایش پست ها
    خیلی ممنون من در فرجه شش ماهه هستم دانشگااه ازاد مشکل سربازی هم دارم میخواستم ببینم ایا سفارت ایتالیا نامه دانشگاه به نظام وظیفه رو به عوان مدرک قبول میکنه یا نه؟چون اومدن اصل مدرک چند ماهی طول میکشه
    من بعيد مي دونم قبول كنه.. فكر كنم بهترين راه اينه كه شما برين پروسه دانشگاه آزاد رو سرعت بدين...

رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط arash2 نمایش پست ها
    من امروز رفتم سفارت. کسانی که مثل من سرباز هستند و برای گرفتن ریز نمرات و مدرک نیاز به اصل پذیرش دارند، تا بخوان وایسن اصلش بیاد فکر می کنم دیر بشه ( البته من سراسری درس خوندم آزاد رو نمی دونم) برای گرفتن پاسپورت هم نیاز به نامه پذیرش هست. ولی لازم نیست وایسین پذیرشتون بیاد. من پرینت پذیرشم ( پرینت رنگی صفحه پلی تکنیک میلان) رو بردم سفارت، اونجا 2 3 تا مهر زدن تاییدش کردن. حالا فکر کنم این دیگه رسمی شده فردا می رم وزارت علوم دنبال بقیه کارها.
    تا جايي كه من ميدونم واسه گرفتن ريز نمرات و اصل مدرك نياز به نامه پذيرش نيست (كساني كه تو خدمت هستند يا دفترچه اماده به خدمت گرفتن) فقط گرفتن گذرنامه مستلزم داشتن نامه پذيرش ه... كه اون هم كلا حداكثر 2-3 هفته اي با داشتن نامه پذيرش حل ميشه...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Werner.Melzer نمایش پست ها
    تا جايي كه من ميدونم واسه گرفتن ريز نمرات و اصل مدرك نياز به نامه پذيرش نيست (كساني كه تو خدمت هستند يا دفترچه اماده به خدمت گرفتن) فقط گرفتن گذرنامه مستلزم داشتن نامه پذيرش ه... كه اون هم كلا حداكثر 2-3 هفته اي با داشتن نامه پذيرش حل ميشه...
    البته من در فرجه 6 ماهه هستم. قوانین دانشگاه آزاد و سراسری متفاوت هست. دانشگاه من بهم گفت باید وضعیت نظام وظیفه ات معلوم شه ...

Junior Member

ایتالیا برای ویزا گواهی سلامت و عدم سو سابقه رو نمی خواد ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)