صفحه 14 از 283 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 2826

موضوع: ویزای تحصیلی برای دانشجویان پلی تکنیک میلان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم جهت اخذ ويزاي ايتاليا

نقل قول نوشته اصلی توسط amir7 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از شنبه رفتم وزارت علوم دنبال كارام، چون سربازي دارم و پاسپورت ندارم
    امروز نظام وظيفه بودم و قرار شد شنبه برم واسه وثيقه و از اونجا كه ميخوام سند بذارمو يه خورده كار داره وطول ميكشه بعدشم پاسپورت و آزاد كردن مدرك، ميترسم تا پايان May نرسونم، چون دانشگاه گفته كه تا آخر May بايد يرين سفارت، حالا نميدونيد من كاري ميتونم بكنم يا نه؟بدون مدارك ميتونم به سفارت اعلام كنم كه ميرم؟ يا حتما بايد مدركم و پاسپورت رو داشته باشم؟
    دو هفته بیشت تا آخر می وقت نیست ، حتما فردا زنگ بزن سفارت از خانوم شمس بپرس!

Junior Member amir7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir Univ of Tech- Materials Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shivaj نمایش پست ها
    دو هفته بیشت تا آخر می وقت نیست ، حتما فردا زنگ بزن سفارت از خانوم شمس بپرس!
    ممنون، اتفاقا امروز به همين شماره اي كه يكي تو فروم گذاشته بود ظهر اينا چند بار زنگ زدم كسي ور نداشت، حالا فردا پس باز زنگ بزنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shivaj نمایش پست ها
    منم همین امروز مدرک موقتم رو گرفتم و مشکل شما رو دارم ، از دارالترجمه های دیگه سوال کنید ، ببینید کدومشون مهر می زنن. این جمله ارزش ترجمه ندارد همه چیز رو خراب کرده !!
    من امروز گواهي رو بردم دارالترجمه اي كه بقيه مداركمو هم مي بردم. گفتن براي ترجمه انگليسي مشكلي نداره مهر و امضا مي كنن، فقط وزارت خارجه نمي برن. براي ترجمه ايتاليايي هم گفتن اول بايد ببريم گواهي رو برابر با اصل كنيم بعد بديم دارالترجمه تا ارزش ترجمه پيدا كنه. اما خانم شمس گفت چون درسي كه مي خونين انگليسيه فعلا مشكلي نداره همون ترجمه انگليسي رو بياريد تا كارتون راه بيفته.
    گواهي من 2هفته اي آماده شد البته به خاطر مشكلي بود كه توي صندوق رفاه بوجود اومده بود وگرنه زودتر آماده مي شد. براي دانشنامه هم گفتن به محض اينكه مدركمو بخرم همون روز بهم مي دن.

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

Smile پاسخ : مدارك لازم جهت اخذ ويزاي ايتاليا

سلام دوستان
    امروز نظام وظيفه بودم و قرار شد شنبه برم واسه وثيقه و از اونجا كه ميخوام سند بذارمو يه خورده كار داره وطول ميكشه بعدشم پاسپورت و آزاد كردن مدرك، ميترسم تا پايان May نرسونم، چون دانشگاه گفته كه تا آخر May بايد يرين سفارت، حالا نميدونيد من كاري ميتونم بكنم يا نه؟بدون مدارك ميتونم به سفارت اعلام كنم كه ميرم؟ يا حتما بايد مدركم و پاسپورت رو داشته باشم؟
    نه فعلا لزومی نداره که حتما پاسپورت ببرین ! من خودم شناسنامه‌ام رو ترجمه کردم. ولی واسه ویزا و رزرو بلیط هواپیما پاسپورت الزامیه.
    واسه نمره‌ها هم کارنامه کل رو ترجمه کردم (هم پذیرش هم کنسول‌گری). دانشنامه و ریزنمرات و پاسپورت رو هم همون موقع با خودم می‌برم ایتالیا می‌دم دانشگاه. امیدوارم مشکلی پیش نیاد

Junior Member behzad276 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hatefrad نمایش پست ها
    نه فعلا لزومی نداره که حتما پاسپورت ببرین ! من خودم شناسنامه‌ام رو ترجمه کردم. ولی واسه ویزا و رزرو بلیط هواپیما پاسپورت الزامیه.
    واسه نمره‌ها هم کارنامه کل رو ترجمه کردم (هم پذیرش هم کنسول‌گری). دانشنامه و ریزنمرات و پاسپورت رو هم همون موقع با خودم می‌برم ایتالیا می‌دم دانشگاه. امیدوارم مشکلی پیش نیاد
    سفارت قبول کرد که فعلا مدرکتون رو ندید و فقط ریز نمرات واحد هایی که تا حالا گذروندین رو ترجمه کنید؟

سلام دوست عزیز

اطلاع دارید افرادی که این ترم فارغ التحصیل می شن و مسلما تا آخر may مدرکشون رو نمی تونن از دانشگاه بگیرن چه کاری باید انجام بدن؟آیا ارائه ی ریز نمرات تا کنون کافیه؟

و این که آیا برای کار هایی که تا آخر may می بایست انجام بشه حتما پاسپورت نیاز هست یا نه؟
    شما یه نامه از دانشگاه بگیرید که بگه هنوز مشغول تحصیل هستین و اینکه گواهی کنه تا فلان تاریخ درستون تموم می شه، ترجمه هم کنید بهتره...

نه، اگه بدون پاسپورت هم می شه...
    ویرایش توسط mahsa_999 : May 12th, 2010 در ساعت 11:16 PM

سلام دوستان
    شما همین چیزایی که دارید رو ببرید... رو پروندتون کسری ها رو یادداشت می کنن که بعدا ببرین براشون... به پاسپورت هم فعلا احتیاجی نیست...

در مورد ضمانت مالی: کسی می دونه چطوری میشه از سند خونه به عنوان ضمانت مالی استفاده کرد؟؟؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad276 نمایش پست ها
    سفارت قبول کرد که فعلا مدرکتون رو ندید و فقط ریز نمرات واحد هایی که تا حالا گذروندین رو ترجمه کنید؟
    من که مدارکم رو قبل عید بردم مدرسه ایتالیایی اونا هم فرستادن کنسولگری مدارک رو ! من فقط کد پستی همرام نبود و ضمانت نامه رو نبرده بودم ! اشکالی به چیز دیگه‌ای هم نگرفتن (البته ترجمه‌هام همه به ایتالیایی بودا) .. ولی نگران نباش ! متاسفانه یا خوشبختانه اونا خیلی بیشتر از همین وزارت علوم و نظام وظیفه خودمون با دانشجوها راه میان.. مهم اینه که وقتی واسه ثبت‌نام میری ایتالیا تمام مدارک رو به صورت ترجمه شده داشته باشی..
    اگه میخواین در این مورد مطمئن بشین و به خانوم شمس دسترسی ندارین میتونین از دارالترجمه دانشور که جزو دارالترجمه‌های مورد تایید سفارت هست در این زمینه اطلاعات بیشتری بگیرید:
    آدرس و تلفن دارالترجمه دانشور‌:
    آدرس: میدان فردوسی - خیابان سپهبد قرنی - ساختمان فرش عباسی - طبقه 6
    تلفن : 02188301995

Junior Member

سلام دوست عزیز

اطلاع دارید افرادی که این ترم فارغ التحصیل می شن و مسلما تا آخر may مدرکشون رو نمی تونن از دانشگاه بگیرن چه کاری باید انجام بدن؟آیا ارائه ی ریز نمرات تا کنون کافیه؟

و این که آیا برای کار هایی که تا آخر may می بایست انجام بشه حتما پاسپورت نیاز هست یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_999 نمایش پست ها
    شما یه نامه از دانشگاه بگیرید که بگه هنوز مشغول تحصیل هستین و اینکه گواهی کنه تا فلان تاریخ درستون تموم می شه، ترجمه هم کنید بهتره...

نه، اگه بدون پاسپورت هم می شه...

شما اگه تازه این ترم فارغ التحصیل میشی چطور پذیرش گرفتی ؟ حتما یه نامه باید گرفته باشی که تا آخر امسال درست تمومه ، همون رو ترجمه اش رو ببر سفارت . راستی تا فارغ التحصیل نشدی ، برو فارغ التحصیلان و یه ریز نمرات برای ترجمه درخواست کن که از سازمان مرکزی دانشگاه بیاد. وقتی فارغ التحصیل بشی چند ماه طول میکشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)