صفحه 277 از 283 نخستنخست ... 177227267268269270271272273274275276277278279280281282283 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,761 تا 2,770 , از مجموع 2826

موضوع: ویزای تحصیلی برای دانشجویان پلی تکنیک میلان

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی برای دانشجویان پلی تکنیک میلان

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_badkonaki نمایش پست ها
    سفارت رو نمیدونم ولی مهمتر دانشگاهه ! اصلا سفارت دانشنامه رو میگیره که مهر کنه بده به شما که بری اونور باهاش ثبت نام کنی !!!! پس به نظرم بهترین کار اینه که زنگ یا میل بزنی به دانشگاه و از اونا جویا بشی !

+ اینکه شما اگه پیگیر باشی و دم 2-3 نفر رو ببینی دانشنامه رو یک هفته ای هم میتونی بگیری !
    به منم میگفتن 2 ماه ولی سریعتر گرفتم ! کلا میخوان یه برگه پرینت کنن و یه هولوگرام و دو تا امضا و تمبر روش بچسبون ! چیز خاصی نیست ! منتها از روی تنبلیشون بازی درمیارن
    دانشگاه لیسانس ما متاسفانه زیر نظر وزارت نفت بود و دانشنامه رو هم وزیر نفت باید امضا کنه هم علوم واسه همین خیلی طول میکشه! میگفت از ورودی 82 به جلو کسی تا الان دانشنامه نگرفته و شما هم اولین مراجعه کننده نیستی! ولی میگفت این مدرکی که میدیم هم رسمی و قابل قبوله! این مدرک رو میگید سفارت قبولش میکنه یا نه؟! مورد مشابه رو دیدید؟
    و نکته دیگه اینکه اخرین مقطع تحصیلی من فوق لیسانس هست که دانشنامه ش رو میگیرم مشکلی نداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arrv17 نمایش پست ها
    سلام ببخشيد اينجا كسي مي دونه برا تحويل گرفتن ويزا چه ساعتي بايد به كنسولگري مراجعه كرد؟ من برام تاريخ تحويل رو زدن ١٤ آگوست يعني فردا ولي تا اونجا كه من يادمه دم در سفارت نوشته بودن برا جواب ويزا يكشنبه بعد از ١٢ بايد مراجعه كرد. مي دونم الان ديگه برا پرسيدن دير شده ولي كسي هست بدونه ساعت چند بايد رفت؟ دوباره إز صبح زود بايد بريم اونجا تو صف؟!
    بچه ها میشه لطفا در مورد روزهای جواب ویزا اطلاعات بدین. چه روزها و ساعت هایی جواب ویزا رو میدن؟ برای من تاریخ تحویل پاسپورت و جواب ویزا رو زدن 24 آگوست که جمعه است. جمعه سفارت بازه و من می تونم برم جواب ویزامو بگیرم؟! یا این که چه روزی باید برم؟ ممنون

Member mnotron آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط homa64 نمایش پست ها
    بچه ها میشه لطفا در مورد روزهای جواب ویزا اطلاعات بدین. چه روزها و ساعت هایی جواب ویزا رو میدن؟ برای من تاریخ تحویل پاسپورت و جواب ویزا رو زدن 24 آگوست که جمعه است. جمعه سفارت بازه و من می تونم برم جواب ویزامو بگیرم؟! یا این که چه روزی باید برم؟ ممنون
    احتمالا اشتباه نوشته، همه رو 30 آگوست گفتند، انگلیسی زبانها رو
    پرواز كن آنگونه كه مي‌خواهي
    و گرنه پروازت مي دهند آنگونه كه مي‌خواهند

Member mnotron آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق الکترونیک

بچه ها کسی این چند روزه سفارت رفته ببینه ویزای انگلیسی زبانها آمادس یا نه؟ زودتر نمیدند؟ آخه 30 آگوست اجلاس سران و تهران تعطیله! سفارت بازه یعنی؟

Member farzad65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano,Italy

قابل توجه دوستان عزیز انگلیسی زبان که منتظر ویزاهاشون هستن....
    بنده 5شنبه رفتم سفارت.(البته 4شنبه رسیدم که سفارت به دلیلی که بنده نمی دونستم تعطیل بود.اولین ضد حال!)
    5شنبه هم 4صبح رفتم که توی لیست نفر 190ام بودم به اضافه ی70 نفر ایتالیایی روز سه شنبه که کارشون انجام نشده بود بعد از منم حدود 200 نفر دیگه اومدن اسم نوشتن!!
    خلاصه،روز 5شنبه روز ایتالیایی زبونا بود و اصلا انگلیسیارو تحویل نمی گرفتن!رفتم تو گفتن که از انگلیسیا اصلا آماده نیست،تایید مدرک که از هیشکی آماده نیست،ویزاهم فقط از بچه های پلی تکنیک میلان آماده شده همین.که اونم باز باید روز 30ام بیاین برای مدارکتون.یعنی هیچی به هیچی!!!
    پس پیشنهاد می کنم اگه می خواین برین سفارت به خصوص کسایی که مث من از شهرستان می رن بهتره که از یک شنبه یعنی 26 آگوست برین که مدارکتون اومده باشه و ضد حال نخورین....
    ""ناگهان چقدر زود دیر می شود...""

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_badkonaki نمایش پست ها
    اتفاقا یه ویزای ایتالیا تو پاستون باشه برای اینده هم خوبه !
    کی بهتون گفته بد میشه !!!!؟؟؟؟؟
    اگر فرض بگیریم سال دیگه دوباره برای ایتالیا اپلای کنم ، اونوقت گیر نمیدن که چرا پارسال که ویزا گرفتی نیومدی؟ ممکنه اونطوری یکم اذیت کنن ؟

Member mnotron آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad65 نمایش پست ها
    قابل توجه دوستان عزیز انگلیسی زبان که منتظر ویزاهاشون هستن....
    بنده 5شنبه رفتم سفارت.(البته 4شنبه رسیدم که سفارت به دلیلی که بنده نمی دونستم تعطیل بود.اولین ضد حال!)
    5شنبه هم 4صبح رفتم که توی لیست نفر 190ام بودم به اضافه ی70 نفر ایتالیایی روز سه شنبه که کارشون انجام نشده بود بعد از منم حدود 200 نفر دیگه اومدن اسم نوشتن!!
    خلاصه،روز 5شنبه روز ایتالیایی زبونا بود و اصلا انگلیسیارو تحویل نمی گرفتن!رفتم تو گفتن که از انگلیسیا اصلا آماده نیست،تایید مدرک که از هیشکی آماده نیست،ویزاهم فقط از بچه های پلی تکنیک میلان آماده شده همین.که اونم باز باید روز 30ام بیاین برای مدارکتون.یعنی هیچی به هیچی!!!
    پس پیشنهاد می کنم اگه می خواین برین سفارت به خصوص کسایی که مث من از شهرستان می رن بهتره که از یک شنبه یعنی 26 آگوست برین که مدارکتون اومده باشه و ضد حال نخورین....
    مگه 1 شنبه باز هستند؟ جواب گو هستند یعنی؟

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc ECST , University of Bologna

نقل قول نوشته اصلی توسط chaotic_heart نمایش پست ها
    اگر فرض بگیریم سال دیگه دوباره برای ایتالیا اپلای کنم ، اونوقت گیر نمیدن که چرا پارسال که ویزا گرفتی نیومدی؟ ممکنه اونطوری یکم اذیت کنن ؟
    دوسته عزیز شما هر چه زودتر باید ویزاتو کنسل کنی. منم در رابطه با دانشنامم مشکل داشتم چون اماده نمیشد. خانم میر مطلبی بهم گفت اگر دانشنامت اماده نشه به هیچ عنوان بهت اجازه نمیدیم بری و اگه ویزات صادر شده باشه و دانشنامه نداشته باشی باید برای همیشه بی خیاله تحصیل تو ایتالیا بشی. گفتم چرا پس بقیه کشورها اینطور نیست؟ گفت ایتالیا قوانینه خاصه خودشو داره. ما هیچ کسی رو ریجکت نمیکنیم و هر سال سهمیه خاصی رو داریم( مثلا گفت امسال 1300 نفر) حالا اگه شما بیای ویزا بگیری و به هر دلیلی نری یه سهمیه سوخته و ما دیگه تو سالهای بعد بهت ویزا نمیدیم. این عینا حرفه خانم میر مطلبی بود.حالا شما بازم تحقیق کن
    از تأخیر پریشان مشو...چونان کسی که میفهمد منتظر بمان...آنگاه که جان برخیزد و فرمان دهد...خدایان آماده اطاعتند...!!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

بچه ها قضیه ی اینکه امسال این پولی که باید تو بانک بزاریم بعد از ورود به ایتالیا به جای 4000 یورو 5000 تا شده چیه؟ منظور از امسال همین سال تحصیلی هست که 1 ماه دیگه شروع میشه. ماها با 4000 تا اقدام کردیم و سفارت هم همون مقدار رو به ما گفت و بعدشم همون مقدار رو تایید کردن... حالا قضیه چیه که یه دفعه نظر وزارت علوم و دانشگاه های ایتالیا عوض شده؟! دوستان مقیم خبری دارن؟

Member mnotron آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط maryammv نمایش پست ها
    بچه ها قضیه ی اینکه امسال این پولی که باید تو بانک بزاریم بعد از ورود به ایتالیا به جای 4000 یورو 5000 تا شده چیه؟ منظور از امسال همین سال تحصیلی هست که 1 ماه دیگه شروع میشه. ماها با 4000 تا اقدام کردیم و سفارت هم همون مقدار رو به ما گفت و بعدشم همون مقدار رو تایید کردن... حالا قضیه چیه که یه دفعه نظر وزارت علوم و دانشگاه های ایتالیا عوض شده؟! دوستان مقیم خبری دارن؟
    اونو شما از کجا شنیدی؟
    من فقط یه جا دیدم که برای اجازه اقامت باید 5000 تا تو حسابمون باشه، بعد از بچه ها پرسیدم گفتند این واسه سال دومی هاست، نه ما!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)