صفحه 7 از 283 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 2826

موضوع: ویزای تحصیلی برای دانشجویان پلی تکنیک میلان

Senior Member reza1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Architecture in polimi

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم جهت اخذ ويزاي ايتاليا

نقل قول نوشته اصلی توسط Werner.Melzer نمایش پست ها
    مرسي... آقا من با آقاي نعنايي هم تماس گرفتم... ايشون هم گفتن فقط نامه دانشگاه ملاك كار سفارته و اگه دانشگاه زبان نخواد سفارت هم نمي خواد... اين هم كه مي فرماييد امتحان زبان رو تست كنم... ميشه لطف كنيد نمرههاي قابل قبول سفارتو رو بگيد؟
    اونها به تمره نگاه نمی کنند به این نگاه میکنند که شما شرایط ثبت نام در دانشگاه را داری یا این که دانشگاه اشتباهی برات فرستاده !!!!!
    والا ان قدر مسخره آدم را چک میکنند که از خودت حالت به هم میخوره تو فرودگاه بحرین از من نامه دانشگاه را خواست تا نشون ندادم نگذاشت سوار هواپیما بشم با وجود اینکه ویزا داشتم و به اون ربطی نداشت و حتی اوت ایتالیایی بلد نبود ولی چک کرد !!

Member Werner.Melzer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    اونها به تمره نگاه نمی کنند به این نگاه میکنند که شما شرایط ثبت نام در دانشگاه را داری یا این که دانشگاه اشتباهی برات فرستاده !!!!!
    والا ان قدر مسخره آدم را چک میکنند که از خودت حالت به هم میخوره تو فرودگاه بحرین از من نامه دانشگاه را خواست تا نشون ندادم نگذاشت سوار هواپیما بشم با وجود اینکه ویزا داشتم و به اون ربطی نداشت و حتی اوت ایتالیایی بلد نبود ولی چک کرد !!
    رضا جان مرسي... پس به نظر ميرسه سفارت ايتاليا خيلي شير تو شير ه .... آخه كسي نيست بهشون بگه مگه مدرك زبان الكي كه يكي، يكي دو روزه تهيه كنه... اگه واقعا لازم دارين تو مدارك مورد نياز بنويسين...
    ویرایش توسط halandoon : April 26th, 2010 در ساعت 11:50 PM دلیل: کلام نامناسب

رشته و دانشگاه

تازه یک چیز جالب مدرک پذیرش ما را سفارت مهر نکرد چون میگفت ذکر نشده انگلیسی و حالا که اینجا آمدیم اداره اقامت که همه باید برن میگه از ایران بخواهید که مدرکتون را مهر کنه قضیه مرغ و تخم مرغ هست آخرش نامه از مدیر گروه بردم بابا قبول کنید البته 40 روز بعد وقت دادند !!!!!!
    ویرایش توسط reza1 : April 27th, 2010 در ساعت 12:04 AM

آقا نامه کسی از بچه ها رسیده؟ ما که منتظر نامه هستیم و هنوز مدارک رو نبردیم. در ضمن سایتشون رو آپلود کردند و مثل اینکه تاریخ تحویل مدارک بین 29 آپریل تا 29 می هست درسته؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک جامدات - دانشگاه گیلان

نقل قول نوشته اصلی توسط Faithful نمایش پست ها
    آقا نامه کسی از بچه ها رسیده؟ ما که منتظر نامه هستیم و هنوز مدارک رو نبردیم. در ضمن سایتشون رو آپلود کردند و مثل اینکه تاریخ تحویل مدارک بین 29 آپریل تا 29 می هست درسته؟
    شما می تونید بدون نامه پذیرش هم اقدام کنید. با استفاده از پرینت رنگی پروفایلتون که مثلث سبز داره و توش نوشته قبول شدین.
    Arta

Member
    رشته و دانشگاه

کسی میدونه تا چه مدت قبل از شروع کلاسا می شه رفت و چه مدت قبل واسه اینکه خوب جا بیفتیم بهتره بریم؟ مثلا شروع کلاسای من 10 اکتبر هستش.
    Arta

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arta_irsma نمایش پست ها
    کسی میدونه تا چه مدت قبل از شروع کلاسا می شه رفت و چه مدت قبل واسه اینکه خوب جا بیفتیم بهتره بریم؟ مثلا شروع کلاسای من 10 اکتبر هستش.
    زمان رفتن به نامه دانشگاه به سفارت داره و شما از سفارت چه تاریخی را بخواهید
    به نظر من حداقل 10-15 روز قبل ایتالیا باشید چون کارای اولیه 10-12 روز طول میکشه اگر کسی را داری که اونجا وارد هست با 5 روز هم میشه کارها را ردیف کرد

Junior Member

سلام.دیروز نتایج تورین اومد.من مشکل سربازی دارم.با توجه به ددلاین سفارت میخوام از همین الان اقدام کنم.میشه مدارک تحصیلی رو قبل از اینکه پاسپورت بیاد دستم ببرم سفارت که برا دانشگاه بفرسته؟
    ایا PDF اسامی پذیرفته شده ها رو ببرم سفارت تایید میکنه برا وزارت علوم ؟

Junior Member

راستی شنبه یک شنبه سفارت بازه بسته است؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ospol1996 نمایش پست ها
    سلام.دیروز نتایج تورین اومد.من مشکل سربازی دارم.با توجه به ددلاین سفارت میخوام از همین الان اقدام کنم.میشه مدارک تحصیلی رو قبل از اینکه پاسپورت بیاد دستم ببرم سفارت که برا دانشگاه بفرسته؟
    ایا PDF اسامی پذیرفته شده ها رو ببرم سفارت تایید میکنه برا وزارت علوم ؟
    سلام
    تا اونجایی که من تجربشو دارم سفارت یعنی خانم شمس خیلی راه میاد. و احتمال داره تایید کنه. اما اون pdf تورین یه جوریه از نظر من. اسم همه هست. و به احتمال زیاد اگر هم تایید کنه خود وزارت علوم بهت گیر میده. من پروفایل میلان رو پرینت کردم و تایید کنسول کردم، با این حال هی می گفت باید ایمیلش هم باشه. بهش با موبایل وصل شوم اینترنت نشون دادم گفت باید پرینتشم باشه. آدم خیلی خوبیه و کمک می کنه اما یه چیزی که مختص خودتون باشه دیگه خیالت راحت می شه. به هر حال اگه سرتون شلوغ نیست از خونه موندن بهتره!
    Arta

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)