صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 23 , از مجموع 23

موضوع: کشورهایی که مردم آن مکالمات روزمره را به زبان انگلیسی نیز انجام میدهند

پیش فرض پاسخ : کجاها به زبون آدمیزاد حرف میزنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaK نمایش پست ها
    ببينيد يك ليستي هست به نام EF EPI English Proficiency Index كه توسط موسسه ي "نخست آموزش"ايجاد شده.براتون اين رو ضميمه كردم.كار اين موسسه روي سطح زبان انگليسي كشورهاي غير انگليسي زبان هست و از روي يك آزمون يك رنكينگ جهاني ارائه مي ده .همانطور كه مي بينيد كشورهاي اسكانديناوي بالاترين سطح اين آزمون رو به خود اختصاص داده اند.(نروژ=1)اين مي تونه براي شما يك مقياس و معيار قرار بگيره براي انتخابتون.موفق باشيد.

***توصيه جدي:كاربران و دوستان گرامي همواره سعي در حفظ احترام و شخصيت طرف مقابل خود داشته باشيد.بي احترامي در اين محيط بسيار ناشايست و زشت است.اگر نمي توانيد ديدگاهي را تحمل كنيد رهايش كنيد.متشكرم.***
    ممنون دوست عزیز
    ولی فکر کنم یکم راجع به بعضی کشورها بی انصافی کرده. شاید هم کل کشورهای آفریقایی رو انگلیسی زبان دونسته!!! (کلاً تو این فایل کلمه Africa وجود نداره) یا مثلاً سنگاپور رو جزء کشورهای آسیا رنک نکرده!
    من تجربه خودم رو می گم: من تو سایت Livemocha.com که برای تقویت انگلیسی و ارتباط با Native ها است دو سالی است که عضو هستم. اونجا خیلی آدم از جاهای مختلف دیدم که رایتینگ و اسپیکینگ سابمیت می کنن تا Native ها براشون تصحیح و ارزیابی کنن. خوشبختانه یا متأسفانه، باید بگم سطح انگلیسی آفریقایی ها (من اینها رو تجربه کردم: آفریقای جنوبی، ساحل عاج، سنگال و ...) خیلی بالاست و من به شخصه کسی رو ندیدم که از آفریقا باشه و سطح زبانش در سطح خودمون پایین باشه. اغلبشون هم لهجه آمریکایی یا انگلیسی خوبی دارن.
    حتی مصری ها که عرب هم هستند. یه دختر 13 ساله مصری چند تا از اسپیکینگ های من رو اصلاح کرد و من شاخ درآوردم چون تلفظ هاش و تن صداش در حد سوپراستارهای هالیوود بود.

پیش فرض پاسخ : کجاها به زبون آدمیزاد حرف میزنن؟

توی هنگ کنگ و سینگاپور هم انگلیسی جزو زبانهای رسمی هست.

پیش فرض پاسخ : کشورهایی که مردم آن مکالمات روزمره را به زبان انگلیسی نیز انجام میدهند

سلام
    من میخام واسه داروسازی به زبان انگلیسی شهر روم ایتالیا اقدام کنم
    انگلیسی تنها بلد باشم واسه زندگی اونجا کافیه یا حتما باید ایتالیایی هم بلد باشم؟ حالا نه در حد حرفه ای و بی نقض در حدکار راه انداز

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123