صفحه 162 از 242 نخستنخست ... 62112152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172212 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,611 تا 1,620 , از مجموع 2415

موضوع: آرشيو آزمون هاي تافل PBT از سال 2007 به بعد !!!

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد آزمون PBT مورخ 9th March 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط sapinood84 نمایش پست ها
    دقیقا من هم همین مشکل را داشتم من بارها تمرین کرده بودم. اما چوم دو دقیقه زودتر وقت رو ازمون گرفتن سه تا سوال را بیخود از دست دادم. کیفیت صدا هم بد بود. بچه ها میشه از سنجش به ETS شکایت کرد؟
    تازه اون خانومه هم که مثلاً میگفت کجا باید چی بنویسیم خیـــــــــــلی بد بود!!!! هیچی بلد نبود، هی میگفت در واقع، در واقع ...!!!
    من GRE که دادم یه آقایی بود که خیـــــــــــلی خوب بود، تازه کلی هم به آدم آرامش میداد و راهنمایی میکرد.
    دوستام میگفتن که برای TOEFL هم همون آقا هست ولی ... تازه مثل اینکه سر آزمونای قبلی TOEFL بعد از اینکه writing تموم میشده یه break میدادن (حدود 10 دقیقه)
    دیروز چرا اینجوری بود!!!!!!!!!!
    من برای 580+ برنامه ریزی کرده بودم، اینجوری 550 هم نمیشم!!! به کی باید شاکی بشیم!!!؟ اصلاً کی رسیدگی میکنه!!!؟

اصلاً خوب نبود!!!!!!!!!
    کیفیت صدا، مسؤولین برگزاری، درست نگرفتن وقت، ندادن استراحت، تقلب کردن بچه ها ...

Junior Member

امروز یه سر به دفتر مرکز تافل سپاهان زدم،مسئول اونجا بهم پاسخ نامه هاشون و تاپیک های رایتینگ امتحانه دیروزشون رو نشون داد،تعداد سوالات بخش شنیداری 70 تا بود،و موضوع A رایتینگ هم با موضوع A سنجش متفاوت بود،گفت واسه ما هم سوال پیش اومده که چرا از سنجش اینجوری بوده!
    یه مورد دیگه هم گفتن که صحتش با خودشون،گفت موضوع های رایتینگ سنجش عینا موضوع های رایتینگه 2 دوره قبله مرکز سپاهان بوده!

Junior Member

من مرکز سپاهان که شنیده بودم کیفیت صدا خوبه امتحان دادم. صدا خوب بود (هدفون) اما محل برگزاری آزمون سپاهان اصلا جالب نبود (محلی به نام ویلای باران). هم خیلی سرد بود و هم میزها خیلی افتضاح بود... 4 نفر سر هر میز که با کارتون بین افراد پارتیشن ایجاد شده بودند!!! اگه کسی چیزی مینوشت یا پاک میکرد یا یه کم حرکت میکرد تمام تمرکز طرف مقابل از حرکت میز به هم میخورد.

تعداد سوالات Listening سپاهان 70 تا بود و موضوع رایتینگ هم در مورد انتخاب دوست و این چیزا بود و تاپیک راحتی بود.

ضمنا یه سؤال!! چندین ماه پیش ثبت نام به قیمت 230 تومن انجام شد. بعد از مرکز تماس گرفتن که دلار گرون شده 30 تومن به حساب بریزید. حالا باز سر جلسه گفتند هر مبلغی که پرداخت کردید برسونید به 300 تومن. خب این ثبت نام عملا قبلا انجام شده و هزینه های ثبت نام اکثر افرد چند ماه قبل پرداخت شده. اگه قیمت دلار کم شده بود که پولی به شرکت کننده ها بر نمیگردوندن؟ آیا داخل مراکز دیگه هم چنین درخواستی شده و ایا این کار اصولیه که به بهانه ی پرداخت پول به ETS بعد از امتحان درخواست هزینه اضافی شده؟
    به نظر من اینجا شده سر گردنه، و هرکس به نحوی...!!
    ویرایش توسط minami : March 10th, 2012 در ساعت 04:25 PM
    از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست

خوب حالا چیکار میتونیم بکنیم!!!!!؟
    اصلاً کاری میشه کرد!؟ من کلی رو این آزمون حساب کرده بودم واقعاً حالا متوجه شدم که pbt خیــــــــــــلی بی حساب و کتابه!!!

Junior Member

من مطمئنم دکتر براتی کاری را بی مورد انجام نمیدند. من که خودم به شخصه راضی نیستم کسی به خاطر اینکه من می خوام برم خارج و ادامه تحصیل بدم به درد سر بیفته. قیمت دلار را هم که حتما اطلاع دارید تا چند ماه پیش ثابت بود، حالا از شانس ما هر روز داره گرون تر از دیروز میشه. دکتر خودش دیروز گفت که اگه قیمت دلار اومده بود پایین من اضافه پول را به همه برمیگردوندم.

نقل قول نوشته اصلی توسط afaagh نمایش پست ها
    من مطمئنم دکتر براتی کاری را بی مورد انجام نمیدند. من که خودم به شخصه راضی نیستم کسی به خاطر اینکه من می خوام برم خارج و ادامه تحصیل بدم به درد سر بیفته. قیمت دلار را هم که حتما اطلاع دارید تا چند ماه پیش ثابت بود، حالا از شانس ما هر روز داره گرون تر از دیروز میشه. دکتر خودش دیروز گفت که اگه قیمت دلار اومده بود پایین من اضافه پول را به همه برمیگردوندم.
    دوست عزیز، پولی که بابت ثبت نام اعلام شده و از داوطلبین گرفته شده به قیمت روز دلار بوده، ضمنا اگر ۱۶۰ دلار را به قیمت روز دلار هم ضرب میکردید متوجه میشدید که حتی پول ترنسفر پول رو هم ازتون گرفتن ! غیر از اینه؟ خوب همون روز میتونسته به دلار تبدیل بشه! که ظاهرا" نشده و گذاشتن دلار گرون و گرون تر شده!! این مطلب به من و شما داوطلب چه ارتباطی داره؟؟! هزینه سوء مدیریت یک نفر رو که این همه داوطلب نباید بدن!!!
    حالا از این حرفا بگذریم سنجش که قیمت رو از ۲۳۰۰۰۰ برای امتحان 9 March بالا برده به ۳۸۰۰۰۰ تومان برای امتحان 5 May!!!!! من نمیدونم این ارگان دولتی دلار رو با فی چقدر داره محاسبه میکنه؟؟!؟!؟! جالب اینجاست که دانشگاه اصفهان داره واسه 5 May، مبلغ ۳۰۰۰۰۰ تومان میگیره!!!! یکی به من بگه کی به کیه ؟!؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dr1361teh نمایش پست ها
    دوست عزیز، پولی که بابت ثبت نام اعلام شده و از داوطلبین گرفته شده به قیمت روز دلار بوده، ضمنا اگر ۱۶۰ دلار را به قیمت روز دلار هم ضرب میکردید متوجه میشدید که حتی پول ترنسفر پول رو هم ازتون گرفتن ! غیر از اینه؟ خوب همون روز میتونسته به دلار تبدیل بشه! که ظاهرا" نشده و گذاشتن دلار گرون و گرون تر شده!! این مطلب به من و شما داوطلب چه ارتباطی داره؟؟! هزینه سوء مدیریت یک نفر رو که این همه داوطلب نباید بدن!!!
    حالا از این حرفا بگذریم سنجش که قیمت رو از ۲۳۰۰۰۰ برای امتحان 9 March بالا برده به ۳۸۰۰۰۰ تومان برای امتحان 5 May!!!!! من نمیدونم این ارگان دولتی دلار رو با فی چقدر داره محاسبه میکنه؟؟!؟!؟! جالب اینجاست که دانشگاه اصفهان داره واسه 5 May، مبلغ ۳۰۰۰۰۰ تومان میگیره!!!! یکی به من بگه کی به کیه ؟!؟!
    دکتر براتی الان حدود 7 ساله که داره تافل برگزار میکنه (هم دانشگاه اصفهان و الان هم سپاهان) و این اتفاق تازه افتاده اونم با گرون شدن دلار، فکر نمیکنم انصاف باشه بگیم ایشون سوء مدیریت دارند. دیروز هم سر جلسه گفتندکه فکر میکردند دلار میاد پایین تا روز امتحان که نیومده! و اگر اومده بود بقیه ی پول را به بچه ها برمیگردوندند.

Member bestboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط uni نمایش پست ها
    تازه اون خانومه هم که مثلاً میگفت کجا باید چی بنویسیم خیـــــــــــلی بد بود!!!! هیچی بلد نبود، هی میگفت در واقع، در واقع ...!!!
    من GRE که دادم یه آقایی بود که خیـــــــــــلی خوب بود، تازه کلی هم به آدم آرامش میداد و راهنمایی میکرد.
    دوستام میگفتن که برای TOEFL هم همون آقا هست ولی ... تازه مثل اینکه سر آزمونای قبلی TOEFL بعد از اینکه writing تموم میشده یه break میدادن (حدود 10 دقیقه)
    دیروز چرا اینجوری بود!!!!!!!!!!
    من برای 580+ برنامه ریزی کرده بودم، اینجوری 550 هم نمیشم!!! به کی باید شاکی بشیم!!!؟ اصلاً کی رسیدگی میکنه!!!؟
    زمان ما (مهر ماه) همون آقا بود که اشاره کردید.بریک هم 10 دقیقه میدادند
    ویرایش توسط bestboy : March 11th, 2012 در ساعت 11:52 AM

Member bestboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU

من الان چک کردم 5th May سنجش مبلغ 340000 تومان هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)