صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 104 , از مجموع 104

موضوع: قبل از اینکه به فکر اپلای کردن بیفتین لطفا بخونین...!

پیش فرض پاسخ : قبل از اینکه به فکر اپلای کردن بیفتین لطفا بخونین...!

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    ببخشید UM منم قبول دارم دانشگاه خوبی هست اما میشه مثلا مزایاشو برای کسی که ایران هست و الان یه مدرک لیسانس داره و از موقعیت ایران راضی نیست بگید مثلا در مقایسه با دانشگاه های در جه 2 آلمان و یا نروژ و فنلاند؟؟؟؟که شهریه نمیگیرن میدونید که دانشگاه انگلیسی زبانهم داره بعضی این کشور ها
    شاید شما چشم بصیرت دارید ما نه
    بعد UM طبق این رنک از دانشگاه تهران پایین تره http://www.shanghairanking.com/ARWU2011.html
    رنک شانگ های هم میدونید که خیلی معتبره
    لطفا از همه لحاظ بررسی کنید کار و اقامت و فرهنگ مردم و ...
    آقاجون شانگهایم مال همین آسیایی هاس که قبولش نداری
    حالا لینک منم ببین بعد بگو کدوم معتبرتره!
    http://www.topuniversities.com/insti...-malaya-um/wur

کی میگه نروژ و فنلاند خوب نیست ؟ اگه از این 167 بهتر کسی پیداکرد که مجانی بود بدو بدو بره ما رو هم خبر کنه شاید ما هم اومدیم! عقل سلیم که اروپارو ول نمیکنه بره آسیا
    یار پیدا میشه در عالم ، دیار نه!

نقل قول نوشته اصلی توسط sali4 نمایش پست ها
    آقاجون شانگهایم مال همین آسیایی هاس که قبولش نداری
    حالا لینک منم ببین بعد بگو کدوم معتبرتره!
    http://www.topuniversities.com/insti...-malaya-um/wur

کی میگه نروژ و فنلاند خوب نیست ؟ اگه از این 167 بهتر کسی پیداکرد که مجانی بود بدو بدو بره ما رو هم خبر کنه شاید ما هم اومدیم! عقل سلیم که اروپارو ول نمیکنه بره آسیا
    دوسته من آخه اول با من بدجور مخالفت کردی بعد سریع حرفه منو تایید کردی
    ببین طبف رنک شانگ های که رنکش 400 و خرده ای هست اما حالا من فرض میکنم که رنکش 1 اصلا هاروارد وقتی بعدش شرایط زندگی و کاری و اقامتی خوبی نداره و گزینه های خیلی بهتری هست من به شخصه ترجیح میدم برم رنک پایین تر اما کشور باشه...
    واقعا فکر کردین چند درصد دنبال رنک و سطح علمی هستن اکثرا میخوان برن جایی که اقامت بگیرن و شرایط کار و زندگیشون بهتر بشه و این در امریکا و کانادا و اروپا و استرالیا و... خیلی فراهم تر از کشور های جهان سوم هست که با زور ساختن 4 تا برج میخوان بگن پیشرفته هستن به شما هم توصیه میکنم بیشتر از رنک شرایط بعد تحصیل رو اهمیت بدی
    امیدوارم موفق باشید

Junior Member ali95120 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture / islamic azad university of soth tehran bernch

نقل قول نوشته اصلی توسط sali4 نمایش پست ها
    هی من میخام کامنت نذارم نمیشه انگار!
    من نمیدونم بعضیا چرا انقدر سعی در وارونه نشون دادن حقایق دارن!
    آقای عزیز اون دانشگاه یو ام که صحبتشو میکنی رنک 167 دنیارو داره!!!!! در این رده بندی دانشگاه شریف که گنده ترین دانشگاه میهن عزیز اسلامیمون هست رنکش+600 هست . یعنی بالای 600 حالا چند خدا داند!!!!!
    این رده بندی های معتبر اینترنشنالو که کیلویی یا وجبی نمیدن به دانشگاه. 100 نوع پارامتر رو بررسی میکنند. ما حالا حالاها باید بدویم شاید سی سال دیگه به گرد همون مالایی های تازه از درخت پایین آمده برسیم. اصلا به نظر من دانشگاهی که زبان تدریسش زبان محلی(غیر اینتر نشنال) باشد دانشگاه نیست حالا چی هست خدا داند
    منم مالزی نیستم و موسسه ترانسفر دانشجو هم ندارم به همه هم توصیه میکنم مالزی نرن اما میگم اگه دانشگاه 167 دنیا رو نرفتی دانشگاه +600 را هم نرو حالا آزاد و بقیه دانشگاههای داخلی که جای خود دارند!

یه لحضه حتی یه لحضه فکر کن بچه های شریف از UM کم بیارن!
    اگر قرار باشه پارامتر بهداشت و سلف و تجهیزات رو در نظر بگیریم بله UM جلوتره ولی سطح سواد بهتره به مسابقات المپیاد های جهانی یه نگاه بندازی! اشتباه نکن من نمیگم شریف خوبه ولی نگاه کن بچه های شریف (با عرضه هاشون) MIT قرار دارن/
    انصافت کجاست بابا؟ به شریف امکانات بده و بهش برس ببین کجای رنک میره؟؟!!!
    بعدشم رنک زیاده! الان روس ها یه رنک دادن که دانشگاه ملی موسکو از MIT رنکش بالاتره!!!
    چینی ها رنک میدن دانشگاه خودشون بالاتره و....
    ما ایرانی ها حد وسط نداریم! یا میگیم بچه های شریف رو هوا میرن یا میگیم بخاطر رنک از فلان جا هم پایین تر هستن...
    حالا اگر شما اصرار دارین بچه های شریف در حد UM نیستن که دیگه بحثی نیست....
    درمورد دانشگاه ازاد هم اگر فکر میکنید سطحش پایینه از دوسته من سوال کنین که از ازاد رفت امپریال کالج....
    دیگه چی بگم والا...
    ایرانی زانو نمیزند حتی اگر زیر فشار مشکلات زانو هایش خرد شود!
    (کورش کبیر)

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

قانون شماره ۹) تمام موضوعات بایدمربوط به مباحث درسی، تحصیل، کار، سفر یا زندگی دانشجویی در خارج از کشور باشند وهیچ موضوعی خارج از این چهارچوب نباید ارسال گردد. در مورد مسائل مربوط به زندگی،موضوعات را به مسائلی که دانشجویان به ناچار با آن درگیر خواهند شد محدود نمایید واز سایر بحث‌ها مثل تفریحات و مانند آن خودداری کنید.

قانون شماره ۱۰) لطفاً در هنگام طرحسوالات خود و در صورتی که سوالات غیرمرتبط هستند آنها را به صورت جداگانه مطرحفرمایید. بدین معنی که در صورتی که سوال‌های غیرمرتبط دارید، آنها را در چندینارسال مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی سوالات در یک ارسال خودداری فرمایید.

قانون شماره ۱۱) لطفاً در هنگام جوابدادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کنندهشود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت محل آموزش است و کسانی هستند کهسوال‌هایشان بسیار ابتدایی می‌باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربربه جای گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکیداً خودداری فرمایید.

قانون شماره ۱۳) در صورت مشاهده هرگونه بی احترامی به كاربران دیگر و مدیران و مسئولان سایت با كاربر مربوطه برخوردخواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.

قانون شماره ۱۵) هرگونه بحثی‌ که موجبانحراف تاپیک ها از مسیر اصلی‌ خود بشود که به نوعی برخلاف قوانین انجمن باشد درصورت تشخیص مدیران، در صورت لزوم تاپیک و یا بحث های اضافه حذف خواهد شد. بنابراینکاربران موظف هستند از تاپیک های ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آنجلوگیری کنند. در صورتی‌ که کاربری باعث انحراف تاپیک‌های ارسالی‌ شما شد میتوانیدلینک تاپیک را برای مدیر آن انجمن ارسال نمائید تا در صورت لزوم با آن کاربربرخورد شود.

قانون شماره ۱۶) در صورت ملاحظه هرگونهارسال تمسخر آمیز، توهین آمیز و یا مسایل و مشکلات شخصی‌ در مورد یک کاربر و یا یکمدیر در انجمن ها آن ارسال سریعا حذف و با آن کاربر برخورد خواهد شد.

طی دو روز 103 عدد پست ارسال شده و تعداد زیادی از آنها در تالارهای فعلی قابل طرح است. تاپیک بسته میشود و به زودی حذف خواهد شد.
    ممنون از دوستان بزرگواری که با ارسالهای خودشون سعی در آرام کردن فضا و تشویق دوستان به رعایت قوانین داشتند.

Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)