صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 104

موضوع: قبل از اینکه به فکر اپلای کردن بیفتین لطفا بخونین...!

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

پیش فرض پاسخ : قبل از اینکه به فکر اپلای کردن بیفتین لطفا بخونین...!

به نظر من اگر یک نفر امکانش رو داره حتی برای دیپلم هم بره به یک کشور پیشرفته ( مالزی یکی از این کشورهاست اما در مقایسه با اروپا و امریکا هیچ چیزی نیست!). واقعا تحصیل و زندگی در ایران رو هیچ ارزشی براش قائل نیستم. اینم بگم..........یکساله که به این واقعیت مهم زندگیم پی بردم که درس فقط و فقط و فقط یک بخش کوچک از زندگی شماست و شما باید خیلی چیزها رو علاوه بر درس خوندن یاد بگیرید و این هم با زندگی در یک کشور پیشرفته و تعامل با فرهنگ اونها میسر میشه.
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

ApplyAbroad Hero

خروج سرمایه های انسانی بحرانی بر آمده از همه ی ضعف های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور می باشد. اگر کسانی حاضر می شوند که از کشور خود مهاجرت کنند چه موقتی چه دائمی نشان ضعف ماست در توطئه دشمن یا دروغ رسانه یا نادانی جوانان یا ...

نمی توان به این سادگی این قطار رم کرده را رام کرد و با قوانین من در آوردی یکی دو روزه مانع خروج جوانان شد، چون تنها این موانع خروج را به تاخیر می اندازند وبس. تنها راهکار این هست که دوستانی اونور آبی با ارائه جهره ای واقعی به دور از تعصبات فرهنگ و مذهبی از کشورهای مقصد، راهنمایان خوبی برای کسانی باشند که تصمیمشان را گرفته اند. تا این افراد با آگاهی به در این راه گام بردارند.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

ApplyAbroad Hero

یک خواهشی از دوستان دارم، با احترام متقابل، بدون ایراد اتهام، تفتیش عقاید و حمله ی شخصی بخث کنیم تا بتوانیم حداقل مفید باشیم. باور کنید اولین قدم برای پیشرفت تو هر زمینه ای، توانایی بحث سالم هست. البته من کوچیک همه ی شما هستم خواستم یکم مدیریت کنم ( دلم برای ستاره های رنگیم تنگیده :دی)
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew نمایش پست ها
    یک خواهشی از دوستان دارم، با احترام متقابل، بدون ایراد اتهام، تفتیش عقاید و حمله ی شخصی بخث کنیم تا بتوانیم حداقل مفید باشیم. باور کنید اولین قدم برای پیشرفت تو هر زمینه ای، توانایی بحث سالم هست. البته من کوچیک همه ی شما هستم خواستم یکم مدیریت کنم ( دلم برای ستاره های رنگیم تنگیده :دی)
    اقا شما میگی احترام من به جد فکر میکنم بعضی از موسسات اعزام دانشجو تو این فروم فعالن به طوری که فحاشی میکنن با پست های خصوصی!!! من باورم نمیشه چون همیشه تو فروم امریکا فعال بودم خیلی اونجا جو فرق میکرد

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    اقا شما میگی احترام من به جد فکر میکنم بعضی از موسسات اعزام دانشجو تو این فروم فعالن به طوری که فحاشی میکنن با پست های خصوصی!!! من باورم نمیشه چون همیشه تو فروم امریکا فعال بودم خیلی اونجا جو فرق میکرد
    دوست عزیز

تا اونجایی که یادم هست، فروم قوانین سفت و سختی د راین مورد داره. و در صورت گزارش به راحتی حساب کاربر بن میشه. امیدوارم هممون بتونیم در این فروم کمک کوچکی به دوستانی که قصد سفر دارند باشیم.

Junior Member adelarch آواتار ها

استثنائا با این قسمت حرفات موافقم. قبلا هم در تایپک مالزی همین رو گفتم. شاید یک دلیلش باتجربه تر و مسن تر بودن کسانی باشه که آمریکا میرن. (دانشجوهای مقطع لیسانس هند و مالزی بیشتر از تحصیلات تکمیلیه). اونجا کمتر بحث های احساسی دیدم.
    پیشنهاد میکنم ذهن خودتو درگیر کشف این مسائل نکنی، مدیران فروم به اندازه کافی حواسشون هست. درضمن هرکسی میتونه باتوجه به نوشته هاش درمعرض اتهام های مختلفی باشه. بدهم نیست یک مدت استراحتی به خودت بدی.
    بهتره این نوع بحث ها همینجا تمام بشه. درغیراینصورت ، قفل شدن تایپک مفیدتره

Member

بنظرم اگر تاپیکی با موضوع این که مثلا "چرا دانشجو سراغ موسسات اعزام دانشجو میرود" یا موضوعی که نشون بده خود دانشجو بدون خرج و هزینه اضافی میتونه اقدام کنه بهتر بود!!!و یک هزینه هم سیو کنه!

اگر هدفتون اینه پس بهتر بود موضوع تاپیک را بهتر انتخاب میکردین/.

نقل قول نوشته اصلی توسط adelarch نمایش پست ها
    استثنائا با این قسمت حرفات موافقم. قبلا هم در تایپک مالزی همین رو گفتم. شاید یک دلیلش باتجربه تر و مسن تر بودن کسانی باشه که آمریکا میرن. (دانشجوهای مقطع لیسانس هند و مالزی بیشتر از تحصیلات تکمیلیه). اونجا کمتر بحث های احساسی دیدم.
    پیشنهاد میکنم ذهن خودتو درگیر کشف این مسائل نکنی، مدیران فروم به اندازه کافی حواسشون هست. درضمن هرکسی میتونه باتوجه به نوشته هاش درمعرض اتهام های مختلفی باشه. بدهم نیست یک مدت استراحتی به خودت بدی.
    بهتره این نوع بحث ها همینجا تمام بشه. درغیراینصورت ، قفل شدن تایپک مفیدتره
    عزیزم شما خودت اونی بود که فحاشی کرد و با این پستت داری تمارض میکنی که از اون آدمها نیستی
    امیدوارم بتونی جوابه کسانی رو بدی که با راهنمایی ها غلط امثال تو آواره کشور های داغون میشن
    من فقط دلم برای اون بچه دبیرستانی میسوزه که پست های شما رو میخونه و زندگیش به بیراهه میره
    ویرایش توسط dental.persian : February 16th, 2012 در ساعت 04:53 PM

Junior Member ssnea آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نظر من اینه که دانشگاه های ایران هیچ ارزشی نداره.چه سراسری و چه آزاد.وقتی بودجه درست حسابی به پزوهش و تحقیقات تعلق نمیگیره و همه چیزمون تو دانشگاه ها شده فقط خوندن از این بیشتر نمیشه که بهترین دانشگاهمون شریف باشه و رتبش هم بالای 500 باشه و باییم این همه هم سنگشو به سینه بزنیم بگیم شریف هستش.
    من خودم تصمیم دارم برم کره.دلیل رفتنم هم اینه که بعد تموم کردن ارشد تو اونجا بتونم اونجا بمونم و کار کنم و به ایران برنگردم.و به نظر من خوبه که کسی اول لیسانسشو با معدل خوب بگیره و اقدام به پذیرش و فاند کنه.من فکر میکنم با مدرک لیسانس رفتن به اونجا کارها برام خیلی بهتر به جلو میره تا با مدرک دیپلم برم.ولی خواستم اینو بگم که دانشگاه های ایران رقمی نیستن.شاید بله در قسمت حفظیات قوی باشن اما در قسمت عملی چیزی برا گفتن ندارن. یعنی در حد صفرن.همین

Junior Member adelarch آواتار ها

عزیزم شما خودت اونی بود که فحاشی کرد و با این پستت داری تمارض میکنی که از اون آدمها نیستی
    امیدوارم بتونی جوابه کسانی رو بدی که با راهنمایی ها غلط امثال تو آواره کشور های داغون میشن
    من فقط دلم برای اون بچه دبیرستانی میخوره که پست های شما رو میخونه و زندگیش به بیراهه میره
    خوب مثل اینکه نمیشه این بحث رو تمام کرد. ولی ظاهرا چاره ای نیست و نوشتن پستهای بی ربط رو باید ادامه بدیم
    1-لطف کنید فحاشی های من رو اینجا یا در پیام خصوصی بیارید تا بابت اونها در زیر تک تک پستهای شما معذرت خواهی کنم
    2-نظر من عوض نشده و کماکان فکر می کنم بیشترکسانی که دراین شرایط اپلای می کنن دنبال بهانه ای برای خروج از کشور هستن و اونهائی که صرفا برای درس خوندن میرن ، حواسشون هست چکار میکنن و حرف من و شما و موسسات اعزام دانشجو هم تاثیر زیادی روی اونها نداره.البته من هم علاقه ای ندارم کسی پولش رو در کشورهای بقول شما داغون به هدر بده ولی دلیل رفتن بیشتر این جوانها همونه که گفتم.
    3-نیازی به تمارض نیست. به نظر من شما در حال ترویج افکار خاصی در فروم هستین که با برایند نظر اکثر اعضای اون مخالفه.
    کش دادن این بحث در اینجا موردی نداره. اگر خواستی ادامه بدی پیام خصوصی بده و هرچه میخواهد دل تنگ بگو

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)