صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: استاد چيني

Junior Member

پیش فرض پاسخ : استاد چيني

به نظر من وقتي استاد به شما جواب ميده به اين معنا نيست که حتما شما را ميگيره.
    در اين حالت شما يکي از گزينه هاي آن محسوب ميشيد. نتيجه نهايي به اين بستگي داره که گزينه هاي ديگه در مقايسه با شما چه شرايطي داشته باشند.
    شانس در اين پروسه نقش مهمي را ايفا ميکنه.
    البته اگر شما با استادي در دانشگاهي تماس بگيريد که سطح دانشجوياني که آنجا پذيرش مي گيرند از سطح علمي شما خيلي پايين تر باشه احتمال اينکه استاد با قطعيت در مورد گرفتن شما صحبت کنه وجود داره.
    به نظر من نبايد روي حرف اساتيد زياد حساب کرد.
    من قبلا اين اشتباه را کردم.
    You can create your dream life

Junior Member

من با دو تا شون در ارتباط بودم. به یکیشون فقط یه بار ایمیل زده بودم و منو برداشت و یکی دیگشون که خیلی با هم ارتباط داشتیم و به نظر آدم خیلی خوبی می اومد و اونم باز در نهایت اوکی شد. به نظرم در مورد هیچ قشری نباید کلی گویی کرد، گرچه این مسایلی که اینجا مطرج شده در مورد اساتید چینی زیاد گفته میشه.

كلا كار كردن با استاد جهان سومي كه معمولا خودشون هم fund گرفتن و درس خوندن خيلي سخته
    تا استاد آمريكايي و كانادايي هست سراغ چيني و ... نريد
    چند تا از دوستاي من دارن با چيني ها كار مي كنند و از خسيس بودن و سخت گيريشون خيلي شاكين
    سايه اي نيست دراين سوي پريشاني ها
    تا رهــاي کند ازدســت زمستــاني ها
    اي که صد پنجره از صبح خدا سرشاري
    تو نجـــاتم بده از دست پريشــاني ها

سلام دوستان خیلی ممنون میشم اگه کسایی که دانشجو استاد چینی بودند تجربیاتشون رو در زمینه کار کردن با اساتید چینی برامون به اشتراک بگذارند. (کلا روحیات چینی ها، سخت گیری و فاند دادن و ...)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)