صفحه 3 از 192 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1914

موضوع: تجربیات زندگی در اتریش و کارهای ضروری برای روزهای اول ورود

Member zohre7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer eng...TU Wien

پیش فرض پاسخ : تجربیات کاربران از زندگی در اتریش و کارهای ضروری برای روزهای اول ورود

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_Different نمایش پست ها
    سلام خدمت خانم zohre7 و آقای shabgard

رسیدن به خیر !! از عوض من یه نفس تو هوای آزاد بکشین !! از اون نفس عمیقااااا !! جای منم خالی کنین. دست راستتونم بذارین رو سر من تا زودتر این ویزا بیاد !!

من هنوز دو تا سوال دارم :::

اول در مورد جریان ولتاژ برق اونجا هست ! چقدر هست ؟ با وسایلی مثل ریش تراش و یا لپ تاپ به مشکل می خوره؟
    دوم اینترنت چقدر محدود؟؟؟ امکان خرید نا محدودش نیست؟ یا خرید حجم اضافه؟

شبگرد جان گفتی که همه از ویندوز ناله می کنن؟ کرک شده هستند احیانا یا ارجیناله؟؟ :دی بیایم اونجارم مثل ایران عاری از ویندوز ارجینال کنیم؟ :دی

حسابی خسته نباشین. ( این همه دویدن ارزشش رو داره؟؟ :-\)
    چشم
    بابا اینجا همه چی مثل اونجاست من تو اتاقم 7 تا پریز دارم :دی

نه بابا از این کارا نکنیداااا

Senior Member shabgard25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Music-Tehran Art University

پیش فرض پاسخ : تجربیات کاربران از زندگی در اتریش و کارهای ضروری برای روزهای اول ورود

خوابگاه من مال oead هست.اصلا ساختمانش رو خودش در سال 2010 ساخته و به اسم ساختمان سفید معروفه.
    شاید شهر به شهر فرق می کنه ولی به هر حال گراتس این شکلیه.

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط shabgard25 نمایش پست ها
    خوابگاه من مال oead هست.اصلا ساختمانش رو خودش در سال 2010 ساخته و به اسم ساختمان سفید معروفه.
    شاید شهر به شهر فرق می کنه ولی به هر حال گراتس این شکلیه.
    با توجه به تجربیات دوستان خوابگاه با خوابگاه فرق داره و باید از قبل همه این موارد رو چک کنید که قطعا در اینفورمیشن خوابگاه براتون ارسال شده بوده قبل از اینکه قراردادتون تائید بشه

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechatronic <<<<<<<<<<Juhannes kepler Linz

نقل قول نوشته اصلی توسط shabgard25 نمایش پست ها
    دوستان اینترنت نامحدوده!ولی از من قول اخلاقی گرفتن فیلم های هالیوودی دانلود نکنم!حالا نمیدونم سریال
    زنان خانه دار سرگشته جرءش میشه یا نه!من که دانلود کردم.
    یه نکته دیگه اینکه خیلی بامزه است که من اینجا از چیز شکن استفاده میکنم!!!آخه نمیدونم چرا اینترنتش یه جوری تو سایت هایی که عضو هستم مثل اینجا هر 30 ثانیه یه بار میپره بیرون و میگه آی پی عوض شده!بنابراین من چیز شکنم رو تمدید کردم و دارم ازش استفاده میکنم!!!
    ایشالله که ویزای همه دوستان به زودی میاد.میدونم انتظارش خیلی سخته.من اینجا داشتم نفس عمیق میکشیدم خوردم زمین.دوستان احتیاط کنید!!!
    برق مثل ایرانه.من که خیلی سر در نمیارم ولی خب من تا حالا مشکلی نداشتم همه سر کابل ها مثل ایرانه.
    من که فکر نکنم نت محدود باشه.نمیدونم ولی میدونم 2 تا از بچه های خوابگاه وایرلس گرفتن.البته همین نت خوابگاه کار من رو راه میندازه.سرعت 2 مگ هست.
    فکر کنم ویندوزا اورجیناله ولی برام جالبه که تقریبا همه مینالن.از منشی و مسئول خوابگاه تا مسئول ثبت نام دانشگاه.برام عجیبه.به یکیشون گفتم فک کنم باید ویندوز عوض کنی گفت آره باید به متخصصش بگیم عوض کنه.گفتم اگه کمک خواستین به من بگین.خانمه چشماش 4 تا شد گفت مگه بلدی؟!!منم گفتم نگران نباش اگه یه روز مسئولش نبود از هر 10 تا ایرانی 9 تاشون بلدن ویندوز نصب کنن!!!حالا خودتون حساب کنید.
    من فک می کنم ارزشش رو شدیدا داشت.هر چند تنهایی سخته ولی کم کم آدم میتونه کلی دوست پیدا کنه.کار پیدا کنه و زندگی اینجا رو مدیریت کنه.
    می ارزه دوستان شک نکنید.مهمترین ارزشش به آرامششه و بدترین دردش فکر کرد
    به کسایی که تو ایران داریم.
    راستی من دخترم!!(سرخ شدم!)
    -----

=))=))=))

ببخشیییییییییید خانوم شبگرد =))

از بابت اطلاعات که دادین ممنون.
    در مورد داتلود مواظب باشین یه Proxy خرید کنین با اون وصل شین برا دانلود یا اینکه یه VPN نه از ایرانیاش که اونجا هست بخرین . این برگه که امضا کردین رو خیلی جدی بگیرین !! جریمه سنگین داره !!!
    <<<<<< مرگ حقیقی برای انسان مرگ امید اوست.>>>>><

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

یه سوال. آیا میشه از همون اول خوابگاه نگرفت و رفت با بچه های دیگه خونه گرفـت؟ ویزا میدن ؟
    و اینکه زهزه جان اسم خوابگاه شما و لینکشو میشه بدید؟

Member zohre7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer eng...TU Wien

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidejoon نمایش پست ها
    یه سوال. آیا میشه از همون اول خوابگاه نگرفت و رفت با بچه های دیگه خونه گرفـت؟ ویزا میدن ؟
    و اینکه زهزه جان اسم خوابگاه شما و لینکشو میشه بدید؟
    اگه خونه بگیرید ویزاتون 2 3 برابر زودترمی ادش

خوابگاه من خیلی خوب و ارومه
    فقط اینترنتش یه ذره بده که اونم تو یونی همه کار میشه کرد
    http://www.housing.oead.at/01_housing_folge_e.asp?RECORD_KEY[Housing]=id&id%5BHousing%5D=23

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre7 نمایش پست ها
    اگه خونه بگیرید ویزاتون 2 3 برابر زودترمی ادش

خوابگاه من خیلی خوب و ارومه
    فقط اینترنتش یه ذره بده که اونم تو یونی همه کار میشه کرد
    http://www.housing.oead.at/01_housin...asp?RECORD_KEY[Housing]=id&id[Housing]=23

خانم زهره در خوابگاه شما هر اتاق دستشویی و حمام مخصوص به خودش رو داخل اتاق داره؟(اگه اینجوریه اجارش خیلی مناسبه /تعجب کردم)فکر می کنین با حدود 350 یورو اجاره ی ماهیانه میشه اتاقی با مشخصه ای رو که در جمله ی اول گفتم اونجا پیدا کرد؟

Member zohre7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer eng...TU Wien

نقل قول نوشته اصلی توسط seina نمایش پست ها
    خانم زهره در خوابگاه شما هر اتاق دستشویی و حمام مخصوص به خودش رو داخل اتاق داره؟(اگه اینجوریه اجارش خیلی مناسبه /تعجب کردم)فکر می کنین با حدود 350 یورو اجاره ی ماهیانه میشه اتاقی با مشخصه ای رو که در جمله ی اول گفتم اونجا پیدا کرد؟
    بعله همه چی داره خیلی هم خوبه
    ماهی 350 یورو واسه خونه کمه ولی واسه خوابگاه خیلی خوبه خوابگاه من 296 یورو می گیره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre7 نمایش پست ها
    بعله همه چی داره خیلی هم خوبه
    ماهی 350 یورو واسه خونه کمه ولی واسه خوابگاه خیلی خوبه خوابگاه من 296 یورو می گیره
    چقدر خوب من خونه اجاره کرده بودم اما بنا به دلایلی می خوام پس بدم خونرو و بیام خوابگاه فکر میکردم اجاره اتاقی که حمام و دستشوییش تو خودش باشه و فقط آشپزخونش مشترک باشه حداقل 400 یورو هست ماهیانه.الان کلی خوشحال شدم که فهمیدم با هزینه ی کمتر هم می تونم اتاقی با مشخصاتی که می خوام اجاره کنم

Member zohre7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer eng...TU Wien

نقل قول نوشته اصلی توسط seina نمایش پست ها
    چقدر خوب من خونه اجاره کرده بودم اما بنا به دلایلی می خوام پس بدم خونرو و بیام خوابگاه فکر میکردم اجاره اتاقی که حمام و دستشوییش تو خودش باشه و فقط آشپزخونش مشترک باشه حداقل 400 یورو هست ماهیانه.الان کلی خوشحال شدم که فهمیدم با هزینه ی کمتر هم می تونم اتاقی با مشخصاتی که می خوام اجاره کنم
    تازه اشپزخونه ی ما 10 نفرست که کلا تا حالا 5 روزه اومدم 2 نفر رو هر کدوم 1 بار دیدم:دی
    یعنی فقط خودمم:دی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)