صفحه 54 از 192 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 1914

موضوع: تجربیات زندگی در اتریش و کارهای ضروری برای روزهای اول ورود

پیش فرض پاسخ : تجربیات کاربران از زندگی در اتریش و کارهای ضروری برای روزهای اول ورود

خب لیستتو برای ما هم بفرست شاید ما هم استفاده کردیم.

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

پیش فرض پاسخ : تجربیات کاربران از زندگی در اتریش و کارهای ضروری برای روزهای اول ورود

نقل قول نوشته اصلی توسط iSaman نمایش پست ها
    خب لیستتو برای ما هم بفرست شاید ما هم استفاده کردیم.
    سامان جان، خانوم دانایی تو صفحات 2 الی 4 (حالا ممکنه یکی دو صفحه بالا پایین گفته باشم ) یک لیست خیلی خوبی گذاشتن البته ممکنه خیلی هاشو نخوایم ببریم یا دوست نداشته باشیم ببریم ولی یک دید خوب نسبت به وسایل میده .... بد نیست یک نگاهی بندازی

البته خانوم sune هم لطف کنن لیست رو بزارن که خیلی عالی میشه
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

Senior Member mas0o0ud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering , IAUT

عکس 3.5*4.5 یادتون نره یادتون بره میاین واسه 6 تا 7 یورو میدین.

Senior Member shabgard25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Music-Tehran Art University

نقل قول نوشته اصلی توسط mas0o0ud نمایش پست ها
    عکس 3.5*4.5 یادتون نره یادتون بره میاین واسه 6 تا 7 یورو میدین.
    بهتره هم خود عکس رو داشته باشید و هم اسکنش رو.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering, Eastern Mediterranean University

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش

بچه ها من امروز آمدم وین..... اول از همه اینکه بابت اضافه بار 200 دلار دادم....حواستون باشه یک گرم از 23 کیلو بیشتر قبول نمی کنند.... اگر چمدان بیشتر از 23 کیلو باشه 150 دلار و اگر 2 تا چمدانش کنین 200 دلار!! حالا عمق فاجعه اینجاس که همه چمدانهای پرواز ما گم شده!!!! و تا الان هم خبری نیست.....
    بچه ها من یک سوال دارم.... برای اینکه بیمه بشیم...اول باید دانشجوی رسمی بشیم یا برعکس.... اول باید بیمه بشیم بعد با کدش دانشجو؟؟؟؟ میشه کسانی که میدونن راهنمایی کنن؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arman672000 نمایش پست ها
    بچه ها من امروز آمدم وین..... اول از همه اینکه بابت اضافه بار 200 دلار دادم....حواستون باشه یک گرم از 23 کیلو بیشتر قبول نمی کنند.... اگر چمدان بیشتر از 23 کیلو باشه 150 دلار و اگر 2 تا چمدانش کنین 200 دلار!! حالا عمق فاجعه اینجاس که همه چمدانهای پرواز ما گم شده!!!! و تا الان هم خبری نیست.....
    بچه ها من یک سوال دارم.... برای اینکه بیمه بشیم...اول باید دانشجوی رسمی بشیم یا برعکس.... اول باید بیمه بشیم بعد با کدش دانشجو؟؟؟؟ میشه کسانی که میدونن راهنمایی کنن؟؟؟؟
    رسیدن به خیر دوست عزیز.امیدوارم همیشه موفق باشید.
    اگه سوالتون رو تو این تاپیک مطرح کنید زودتر به جواب میرسید
    تجربیات کاربران از زندگی در اتریش و کارهای ضروری برای روزهای اول ورود
    بهترین ها تو زندگی وقتی اتفاق می افته که انتظار نداری
    به این میگن معجزه

Senior Member mas0o0ud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering , IAUT

بعد از ثبت نام در کلاس زبان به شما یک نامه اده میشه و میبرید دانشگاه و دانشگاه یک نامه میده تا ببرید اداره بیمه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering, Eastern Mediterranean University

نقل قول نوشته اصلی توسط mas0o0ud نمایش پست ها
    بعد از ثبت نام در کلاس زبان به شما یک نامه اده میشه و میبرید دانشگاه و دانشگاه یک نامه میده تا ببرید اداره بیمه.
    ولی من مشکل زبان ندارم.... چون پذیرشم به انگلیسی هست و زبان اول دانشگاهی من انگلیسی بوده.... در این صورت باید چه کار کنم؟؟ اول برم دانشگاه؟

Junior Member

ولی من مشکل زبان ندارم.... چون پذیرشم به انگلیسی هست و زبان اول دانشگاهی من انگلیسی بوده.... در این صورت باید چه کار کنم؟؟ اول برم دانشگاه؟
    منم پذیرشم به زبان انگلیسی هستش و از بچه ها که پرسیدم گفتن یه سری کلاس هست برای کسانی که زبان رو برای درس نمیخوان یاد بگیرن که 1 روز در هفته هستش و 20 یورو هر ترم میگیرن

Junior Member

بچه ها با این وضع ارز فکر کنم باید کار کنیم کسایی که اونجا هستن لطفا بگن کار پیدا میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)