صفحه 92 از 192 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100101102142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 1914

موضوع: تجربیات زندگی در اتریش و کارهای ضروری برای روزهای اول ورود

پیش فرض پاسخ : تجربیات زندگی در اتریش و کارهای ضروری برای روزهای اول ورود

نقل قول نوشته اصلی توسط iranni نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها من خوابگاه توی وین رزرو کردم و از 12 فروردین قراردادم شروع میشه ولی من هنوز ویزام رو نگرفتم و فکر کنم بعد از 12 فروردین ویزام بیاد حالا مجبورم خوابگاهم رو تمدید کنم حالا نمیدونم چه طوری این کارو باید انجام بدم تو رو خدا بچه ها راهنماییم کنید.

ممنون
    سلام
    تمدید که لازم نیست. این خوابگاه مال شما است. اگر در تاریخ شروع قرارداد مراجعه نکنید، از پول ودیعه ای که گذاشتید، مبلغ اجاره را کسر می کنند. اما اگر ویزای شما در دست صدور است و مثلا چند روز یا حداکثر یک ماه به دستتان می رسد، اجاره ی یک ماه اول را پرداخت کنید و ماه بعدی از آن استفاده کنید. اما اگر بیشتر طول می کشد، می توانید برای اینکه پول اجاره را بیهوده پرداخت نکرده باشید، اتاق را در اختیار کس دیگری قرار دهید و نام او را به خوابگاه معرفی کنید. معمولا کسانی پیدا می شوند که خوابگاه را برای یک یا دو ماه از شما اجاره کنند. این کار معمول است و برای پیدا کردن شخص مورد نظر هم می توانید در سایتهای مربوطه آگهی بدهید. دقت کنید اگر از شرکت مربوطه مثلا OEAD بخواهید کسی را برای چند ماه جای شما پیدا کنند، معمولا چون این کار توسط آن ها مدتی به طول می انجامد، متضرر خواهید شد. و علاوه بر مبلغی جریمه، پول ودیعه را هم بلوکه می کنند.

موفق باشید.

Junior Member

سلام
    من فردا باید برم سفارت برای گرفتن ویزام و طبق برنامه قراره توی عید برم اتریش
    توی کامنت های بچه ها درمورد کلاس زبان و شروع ترمش چیزایی خوندم که یه خورده نگرانم کرد. میشه اگر اطلاع دارید بهم بگید کلاس زبان خوب توی وین کجاست و برای نام نویسی چه زمان و چطور باید اقدام کنم
    من احتمالا بیست و هفتم مارچ می رسم، به خاطر تاخیر تو پروسه ویزا شروع ترم دانشگاه رو از دست دادم. حالا می خوام تا ترم آینده بیش تر وقتمو بذارم برای زبان .

Junior Member

سلام
    من ویزام آماده شده و تا بیست فروردین وین هستم. برای گرفتن کارت اقامت یکساله چه مبلغی باید همراهم ببرم با توجه به اینکه بالای 30 سال هستم و اینکه سال بعد هم برای تمدید باید چقدر در حساب باشد؟
    و اینکه تا وقتی کلاس زبان میریم کلاسهای درسی دانشگاه رو کی شروع می کنیم؟
    ممنون سریع جواب بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط Simba نمایش پست ها
    سلام
    من فردا باید برم سفارت برای گرفتن ویزام و طبق برنامه قراره توی عید برم اتریش
    توی کامنت های بچه ها درمورد کلاس زبان و شروع ترمش چیزایی خوندم که یه خورده نگرانم کرد. میشه اگر اطلاع دارید بهم بگید کلاس زبان خوب توی وین کجاست و برای نام نویسی چه زمان و چطور باید اقدام کنم
    من احتمالا بیست و هفتم مارچ می رسم، به خاطر تاخیر تو پروسه ویزا شروع ترم دانشگاه رو از دست دادم. حالا می خوام تا ترم آینده بیش تر وقتمو بذارم برای زبان .
    دوستان عزیز
    ممنون می شم برای استفاده دیگران و کمک به اطلاعات دیگران نتایج دریافت ویزاتون را در بخش نتایج ویزا بزارید. تا دیگران هم استفاده کنند
    مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات کاربران از زندگی در اتریش و کارهای ضروری برای روزهای اول ورود

نقل قول نوشته اصلی توسط sobijoon نمایش پست ها
    دوست عزیز در این تاپیک به اختصار تمامی مراحل و کارها توضیح داده شده و اگه دقیق مطالعه کنید نیازی نیست از کسی کمک بگیرین
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%84%D9%87
    با سلام دوستان این لینک اشتباه است من چک کردم اگه کسی درستش میدونه لطف کنه اینجا قرارش بده

پیش فرض پاسخ : تجربیات کاربران از زندگی در اتریش و کارهای ضروری برای روزهای اول ورود

با سلام
    لطفا دوستانی که در وین هستند راهنماییی کنند
    وقتی میرسیم وین به نظرتون تو کدوم بانک حساب باز کنیم؟؟؟؟؟
    اخه من شنیدم تو وین بانک با بانک فرق داره از نظر بهره پول و مالیات.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط luft نمایش پست ها
    با سلام
    لطفا دوستانی که در وین هستند راهنماییی کنند
    وقتی میرسیم وین به نظرتون تو کدوم بانک حساب باز کنیم؟؟؟؟؟
    اخه من شنیدم تو وین بانک با بانک فرق داره از نظر بهره پول و مالیات.
    با تشکر
    دوست عزیز ERSTE بانکی هست که راحت برای ایرانیها حساب باز می کنه . شما کی میرید اتریش؟؟

سلام دوستان . من آخراي فروردين تقريبا 20 آپريل ميخوام برم وين.كسي هست. ولي هنوز بليط نگرفتم.كسي از دوستان هست كه تو اين حدودا بخواد بره

Member MichelAngelo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط m_ahmadi_sru نمایش پست ها
    سلام دوستان . من آخراي فروردين تقريبا 20 آپريل ميخوام برم وين.كسي هست. ولي هنوز بليط نگرفتم.كسي از دوستان هست كه تو اين حدودا بخواد بره
    بله من 19 اپریل پروازمه با هواپیمایی اتریش ، همون روز یعنی 3 ساعت بعد ایران ایر هم پرواز داره.

A friend in need is a friend indeed

نقل قول نوشته اصلی توسط MichelAngelo نمایش پست ها
    بله من 19 اپریل پروازمه با هواپیمایی اتریش ، همون روز یعنی 3 ساعت بعد ایران ایر هم پرواز داره.

اگه هنوز بليط نگرفتيد 23 آپريل هم پرواز هست كه مستقيم هستش.20 آپريل يكشنبه تعطيله ها .كليد نميتونيد بگيريد.
    در ضمن اگه كسيو ميشناسيد كه بشه اونجا خونه اي چيزيازش كرايه كرد لطفا بگيد .من هنوز خونه كرايه نكردم و خوابگاهم ندارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)