صفحه 10 از 74 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 733

موضوع: سؤال درباره مقاله خارجی

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : راه حل دریافت متن کامل مقالات و کتابها به صورت رایگان

نقل قول نوشته اصلی توسط avalanche_90 نمایش پست ها
    بچه ها از کجا میشه مقالاتی که ماله مثلا پروفسور x هست تو ieee پیدا کرد ؟
    دوست گرامی

این لینک آموزشی میتونه مفید باشه.

موفق باشید.
    ویرایش توسط studentz : July 1st, 2013 در ساعت 09:48 PM
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

پیش فرض سوال در مورد کسب اجازه سابمیت مقاله چاپ شده در یک کنفرانس در یک ژورنال

سلام
    مقاله ای رو که در کنفرانسی ارائه کردم و در مجموعه مقالات کنفرانس چاپ شده و بصورت ان لاین هم ایندکس شده تکمیل کردم و می خوام واسه یه ژورنال بفرستم در چنین موردی در توضیحات ژورنال اومده که:

If you presented a paper to a conference and the paper was published by the respective conference organizers (in the proceedings book or in a partner journal), you need the agreement of the copyright owner in order for the same paper ideas and significant portions of text to be published elsewhere. You need a copyright permission grant from the original publisher:

http://www.aece.ro/files/copyright_p...ion_letter.pdf

We also recommend to read:

http://www.aece.ro/plagiarism.php

If your paper is in this situation, please open a support ticket and explain in detail.

میشه راهنماییم کنید که باید چیکار کنم؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : راهنمایی‌های ابتدایی برای نوشتن مقاله

دوستان با سلام یه سوال داشتم نمیدونم جاش اینجاست یا نه. اما ممنون میشم جوابمو بدید.
    من یکی از دوستانم فوق لیسانس عمران هستش و داره مقاله میده و بهم پیشنهاد داده که اسمم تو مقالش بیاره ولی سوال اینجاست من رشته ام مهندسی برق است! ایا ممکنه برای من کمکی باشه که حداقل در یک مقاله اسمم هست!

ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دوستان با سلام یه سوال داشتم نمیدونم جاش اینجاست یا نه. اما ممنون میشم جوابمو بدید.
    من یکی از دوستانم فوق لیسانس عمران هستش و داره مقاله میده و بهم پیشنهاد داده که اسمم تو مقالش بیاره ولی سوال اینجاست من رشته ام مهندسی برق است! ایا ممکنه برای من کمکی باشه که حداقل در یک مقاله اسمم هست!

ممنون
    سلام
    اگر بخواین فقط بگید یک مفاله دارم چرا بدرد میخوره ولی معمولا مقاله غیر مرتبط به رشته ت(بخصوص که اصلا از اون رشته استفاده نشده باشه) اثیر خواصی بطور مثال در گرفتن پذیرش نداره.
    البته برخی رشته زبان هستند اسمشون رو تو مقاله میزنند و یا فردی با رشته ریاضی با بچه های مهندسی در زمینه روشهای عددی کار میکنه و باز اسمشون رو تو مقاله میزنه ولی بهرصورت باید ارتباطی وجود داشته باشه.

ApplyAbroad Guru

ممنون
    اگر برای برق اقدام میکنید تاثیری که نداره هیچ، مایه سئوال هم ممکنه بشه که کار شما چی بوده.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر برای برق اقدام میکنید تاثیری که نداره هیچ، مایه سئوال هم ممکنه بشه که کار شما چی بوده.
    بله برای فوق برق میخواستم اقدام کنم. ایا نمی تونم برای بخش محاسبات و بازبینی در کار مسئولیتم رو ذکر کنم؟ ایا باز هم ممکنه ایرادی داشته باشه؟

ApplyAbroad Guru

بله برای فوق برق میخواستم اقدام کنم. ایا نمی تونم برای بخش محاسبات و بازبینی در کار مسئولیتم رو ذکر کنم؟ ایا باز هم ممکنه ایرادی داشته باشه؟
    اگر واقعا کار شماست مسئله ای نیست ولی اگر واقعا کار شما نیست و فقط اسم بزنید تقلب حساب میشه و اگر موقع مصاحبه تلفنی استاد بهتون بگه که کارتونو شرح بدین گیر میفتید. حالا خود دانید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر واقعا کار شماست مسئله ای نیست ولی اگر واقعا کار شما نیست و فقط اسم بزنید تقلب حساب میشه و اگر موقع مصاحبه تلفنی استاد بهتون بگه که کارتونو شرح بدین گیر میفتید. حالا خود دانید.
    البته ممنون از پاسخ دوستان. تنها این مورد رو ذکر کنم. این مقاله که من قراره اسمم درونش قرار بگیره تنها مقاله کنفرانس داخلی ایران هست و نیازی به مصاحبه داره؟ یعنی ممکنه استاد بخواد راجع بهش سوال کنه؟

ممنون

Senior Member

البته ممنون از پاسخ دوستان. تنها این مورد رو ذکر کنم. این مقاله که من قراره اسمم درونش قرار بگیره تنها مقاله کنفرانس داخلی ایران هست و نیازی به مصاحبه داره؟ یعنی ممکنه استاد بخواد راجع بهش سوال کنه؟

ممنون
    ین
    سلام
    منظور دوستمون از مصاحبه برای مواردی مثل گرفتن پذیرشه
    وگرنه فردی که مقاله شما رو تصحیح میکنه اطلاعی از اینکه کی این رو نوشته نداره(بخصوص مقاله های کنفرانسهای داخلی) و بطورکلی reviewer کاری به شما نداره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نكات مربوط به اسامي در مقاله

سلام
    من تا حالا دو تا مقاله داخلی داشتم و چون می خواهم برای بورسیه دکترا APPLY کنم دو تا مقاله برای ISI آماده کردم، متاسفانه استاد راهنمام 1 ساله برای زندگی به خارج رفته و دیگه خیلی به ایمیل هام جواب نمی ده طوری که من یکی از این دو مقاله را 6 ماه پیش براش فرستادم ولی هنوز برای هیچ ژورنالی نفرستاده و فقط یکبار جواب داد که می فرستم، از بس براش ایمیل زدم و خواهش و تمنا کردم و گفتم برای پذیرش عجله دارم، خسته شدم و چون زمینه کاریش کمی متفاوت شده دیگه براش مهم نیست .حالا به نظر شما من برای مقاله دومم که خیلی وقته تمومه، چیکار کنم ؟؟ با توجه به این که گفته شده اگر استاد راهنما، نویسنده مسئول باشد برای مقالات خارجی بهتره و من نمی دونم اصلا چطوری باید مقاله بفرستم.لطفا راهنمایی کنید.ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)