صفحه 13 از 74 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 733

موضوع: سؤال درباره مقاله خارجی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر(نرم افزار)

پیش فرض پاسخ : اصول اخلاقی برای چاپ مقالات بین المللی

سلام
    من یک مقاله در زمینه داده کاوی در سطح ژورنال دارم، اما متاسفانه نتوانستم ژورنالی مرتبط با موضوع که زودتر از 8 ماه نتایج را اعلام کنه پیدا کنم. اگر کسی ژورنال نسبتا خوبی در این زمینه با زمان اعلام نتایج سریعتر می شناسه به من معرفی کنه.
    البته یه گزینه دیگر هم وجود داره: من می تونم این مقاله را در حد یک مقاله کنفرانس فشرده کنم و به یک کنفرانس معتبر بفرستم.اما نمی دونم این کار درسته یا نه؟
    ممنون میشم اگر راهنمائیم کنید.

Senior Member Simplex آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اصول اخلاقی برای چاپ مقالات بین المللی

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz64 نمایش پست ها
    سلام
    من یک مقاله در زمینه داده کاوی در سطح ژورنال دارم، اما متاسفانه نتوانستم ژورنالی مرتبط با موضوع که زودتر از 8 ماه نتایج را اعلام کنه پیدا کنم. اگر کسی ژورنال نسبتا خوبی در این زمینه با زمان اعلام نتایج سریعتر می شناسه به من معرفی کنه.
    البته یه گزینه دیگر هم وجود داره: من می تونم این مقاله را در حد یک مقاله کنفرانس فشرده کنم و به یک کنفرانس معتبر بفرستم.اما نمی دونم این کار درسته یا نه؟
    ممنون میشم اگر راهنمائیم کنید.
    مقاله ها رو می شه هم برای کنفرانس فرستاد هم برای ژورنال. اما معمولا اینجوریه که وقتی دارند روی مقاله کار می کنند و هنوز کامل نیست توی کنفرانس ها ارائه اش می دهند و از کامنت هایی که می گیرند برای بهبود مقاله استفاده می کنند.

وقتی می خواهی برای کنفرانس بفرستی چند تا چیزش رو تغییر بده، حتما عنوانش رو عوض کن، خلاصه اش رو عوض کن. و معمولا همین خلاصه یا یک اکستندد ابستراکت برای سابمیت مقاله در کنفرانس کافیه. دیگه لازم نیست مقاله رو بفرستی که توی سایت بگذارند.
    در ضمن این هشت ماه که می گی به نظر خوب می رسه. چون بسته به رشته و ژورنال شاید اولین جواب داورها بیشتر از یک سال هم طول بکشه. اگر در زمینه علوم کامپیوتره مقاله ات، می تونی برای کنفرانس های معتبر بفرستی اش و اونها مثل ژورنال داوری اش می کنند و پروسیدینگشون به اندازه ژورنال اعتبار داره.
    در ضمن هیچ وقت برای دو ژورنال همزمان نفرست. به نظرم اگر قصدت اپلای باشه که نتیجه این مقاله رو تا چند ماه دیگه نخواهی گرفت، پس همین که سابمیت کنی و برای کنفرانس هم بفرستی کافیه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

ممنونم از راهنمائیتون. درسته من به این مقاله برای اپلای احتیاج دارم. اما یه چیزی رو نفهمیدم، من چطوری می تونم از گذاشتن مقاله روی سایت جلوگیری کنم، بالاخره کنفرانسی که مقاله من در اون اکسپت بشه ممکنه یه همچین کاریو بکنه. ضمنا با توجه به حرفای شما این که من یک مقاله کنفرانسی و یه مقاله ژورنال با یک روش و نتایج یکسان سابمیت کنم هیچ مشکلی نداره، درسته؟
    میشه چند نمونه از این کنفرانس هایی که می گید ارزش بالایی دارند رو نام ببرید، زمان داوری این کنفرانس ها چقدر طول می کشه.

Senior Member Simplex آواتار ها

ممنونم از راهنمائیتون. درسته من به این مقاله برای اپلای احتیاج دارم. اما یه چیزی رو نفهمیدم، من چطوری می تونم از گذاشتن مقاله روی سایت جلوگیری کنم، بالاخره کنفرانسی که مقاله من در اون اکسپت بشه ممکنه یه همچین کاریو بکنه. ضمنا با توجه به حرفای شما این که من یک مقاله کنفرانسی و یه مقاله ژورنال با یک روش و نتایج یکسان سابمیت کنم هیچ مشکلی نداره، درسته؟
    میشه چند نمونه از این کنفرانس هایی که می گید ارزش بالایی دارند رو نام ببرید، زمان داوری این کنفرانس ها چقدر طول می کشه.
    معمولا یک خلاصه یا extended abstract برای سابمیت مقاله توی کنفرانس کافیه. اما بعضی از کنفرانس ها به نویسنده ها می گن که اگر بخواهند می تونند کل مقاله رو بفرستند. اگر می خواهی مقاله رو هم برای کنفرانس بفرستی هم ژورنال، اسمش رو تغییر بده. یعنی وقتی برای کنفرانس می فرستی اسمش رو تغییر بده، جوری که عینا همون عنوان مقاله ژورنال نباشه. خلاصه اش رو کمی تغییر بده که اگر بعدا کسی به مقاله کنفرانس (یعنی همون عنوان و خلاصه چاپ شده در پروسیدینگ) و به مقاله ای که برای ژورنال فرستاده ای نگاه کرد، فکر کنه که این مقاله ژورنال رو بعد از اینکه برای کنفرانس فرستادی کامل ترش کرده ای، نه اینکه همه چیز عنوان و خلاصه عین باشه.
    از کنفرانس های این رشته شما هم اطلاع دقیق ندارم. بهترین کار اینه که از استادتون بپرسید، یا دانشجوهای دیگه همین رشته خودتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

مشکل اینجاست که استاد من شرایطی داره که فعلا نمیتونه هیچ کمکی به من بکنه. برای همینه که مراجعه کردم به این فروم. اما حرف شما خیلی برام عجیبه. من تابحال دو مقاله داخلی و یه خارجی سابمیت کردم که دوتاش اکسپت شده و یکی هنوز نتیجش اعلام نشده، اما تقریبا هر سه تا در همون مراحل اولیه کل مقاله رو که اصولا 8 صفحه است رو میخوان تا داوری بشه. اما چطور میشه روی خلاصه 300 کلمه ای داوری کرد؟
    حالا اگه دوستانی در این فروم هستند که درباره کنفرانس های معتبر در زمینه بازیابی اطلاعات و وب اطلاعاتی دارند، ممنون میشم اطلاعاتشون رو در اختیار من هم قرار بدن.

Senior Member

مشکل اینجاست که استاد من شرایطی داره که فعلا نمیتونه هیچ کمکی به من بکنه. برای همینه که مراجعه کردم به این فروم. اما حرف شما خیلی برام عجیبه. من تابحال دو مقاله داخلی و یه خارجی سابمیت کردم که دوتاش اکسپت شده و یکی هنوز نتیجش اعلام نشده، اما تقریبا هر سه تا در همون مراحل اولیه کل مقاله رو که اصولا 8 صفحه است رو میخوان تا داوری بشه. اما چطور میشه روی خلاصه 300 کلمه ای داوری کرد؟
    حالا اگه دوستانی در این فروم هستند که درباره کنفرانس های معتبر در زمینه بازیابی اطلاعات و وب اطلاعاتی دارند، ممنون میشم اطلاعاتشون رو در اختیار من هم قرار بدن.
    سلام
    در کل یک قانون جامع در زمینه کنفرانس ها وجود نداره. بعضی ها خلاصه میخوان (بعضی abstract بعضی یک خلاصه دو صفحه ایی) و بعضی کامل رو.

Junior Member

سلام دوستان
    من یک مقاله ی ISI دارم و دو تا مقاله ی جاپ شده در یک مجله داخلی ISC . برای اپلای و بورس گرفتن، این مقاله های داخلی من به درد می خوره و ارزش داره؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط laser نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک مقاله ی ISI دارم و دو تا مقاله ی جاپ شده در یک مجله داخلی ISC . برای اپلای و بورس گرفتن، این مقاله های داخلی من به درد می خوره و ارزش داره؟
    سلام
    اگر فارسی نباشه و چون توی یک مجله چاپ شدند نمیشه گفت بی ارزشند.

Member zohrefadaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University Putra Malaysia - UPM

نقل قول نوشته اصلی توسط laser نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به نظر من مقاله در هر سطحی برای گرفتن اپلای و بورس موثره. فقط میزان تاثیرش متفاوته
    -----------------------

God Knows The Best

پیش فرض عدم اطلاع از رسیدن مقاله ی سابمیت شده از طریق میل به ادیتور

سلام
    25Dec مقالمو واسه یه ژورنال سابمیت کردم ، سابمیتش از طریق میل بود تو متن میل هم نوشتم که Kindly, acknowledge me the receipt اما الان که تقریبا یه هفته شده هیچ میلی نزدن که مقاله به دستشون رسیده، خواستم ببینم این عادیه و صبر کنم یا نه مجددا بهشون میل بزنم و بپرسم؟
    قبلا یه سوال داشتم که میل زده بودم و خیلی سریع جوابمو داده بودن اما الان نمیدونم چرا خبری نمیدن که مقالمو دریافت کردن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)