صفحه 15 از 74 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 733

موضوع: سؤال درباره مقاله خارجی

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

با عرض سلام خدمت تمامي دوستان.
    من مي خوام يه مقاله رو براي دو تا ژورنال بطور همزمان بفرستم. البته عنوان ها و Abstract ها شون رو عوض كردم. حتي با دو تا ايميل مختلف مي خوام submit كنم. تابلو نميشه؟ يه وقت black list نشم؟ هر دو ژورنال ISI هستند.
    پيشاپيش از پاسخ هاتون كمال تشكر رو دارم.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedato نمایش پست ها
    من مي خوام يه مقاله رو براي دو تا ژورنال بطور همزمان بفرستم. البته عنوان ها و Abstract ها شون رو عوض كردم. حتي با دو تا ايميل مختلف مي خوام submit كنم. تابلو نميشه؟ يه وقت black list نشم؟ هر دو ژورنال ISI هستند.
    سلام دوست گرامی

فرستادن یک مقاله به دو ژورنال غیرقانونی است. این تاپیک را مطالعه بفرمایید.

ضمن اینکه شما از اینکار سودی نمی برید، شما اگه در رزومتون بنویسید و این رزومه را دانشگاه یا استاد چک کنه، میبینه که شما یک مقاله را فرستادید، بنابراین در نهایت مجبورید، فقط از یکی نام ببرید، البته اگه اون ها بخوان چک کنن، باز میفهمن که همون یک مقاله را به دو جا فرستاید.
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

ApplyAbroad Superstar

دوستان سلام.
    یه سوال اگر فردی که در یک کشور به زبان همان کشور درس بخونه ( منظورم به روسی فوق یا دکتری ) بخونه اگر بخواهد مقاله بدهد اونم در ژورنالهای معتبر دنیا مشکلی ایجاد نمیکنه؟ اخه به انگلیسی نیست؟ این نکته بد منو دچار تفکر کرده.
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها

دوستان سلام.
    یه سوال اگر فردی که در یک کشور به زبان همان کشور درس بخونه ( منظورم به روسی فوق یا دکتری ) بخونه اگر بخواهد مقاله بدهد اونم در ژورنالهای معتبر دنیا مشکلی ایجاد نمیکنه؟ اخه به انگلیسی نیست؟ این نکته بد منو دچار تفکر کرده.
    ممنون
    چه فرقی می کنه.! شما اگه دوست دارید مقاله اتون رو در سطح دنیا مطرح کنید، باید اون رو به زبان رسمی ارتباطات جهانی یعنی انگلیسی تبدیل کنید. اینجوری همه پژوهشگران از تمامی دنیا میتونن از نتایج تحقیق شما باخبر شن و ازش استفاده کنن. ولی اگه دوست ندارید میتونید به زبان رسمی اون کشور در یک ژورنال داخلی چاپ کنید. البته به همین دلیل هم هست که اعتبار مقالات ISI بالاتره.!

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها

دوستان سلام.
    ممنون
    این نوع Journal ها در رشته من هم وجود دارند، یعنی ISI هستند ولی به زبان غیرانگلیسی (به زبان مجاری (متعلق به مجارستان!)) ولی یک چیزی که هست Impact Factor بالایی ندارند معمولا در مقایسه با سایر مجلات انگلیسی زبان...
    البته لازم به ذکر است که چکیده ها در مجله مذکور (غیر انگلیسی زبان) عموما به زبان انگلیسی هم هست
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedato نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط studentz نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    فرستادن یک مقاله به دو ژورنال غیرقانونی است. این تاپیک را مطالعه بفرمایید.
    بدون شک خیلی زود متوجه می شوند و با اطمینان می تونم بگم که BlackList خواهید شد!
    چه کاریه آخه؟! بگذار یکی اگر reject کرد بفرست برای بعدی...
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

سلام دوستان. من یه سوال داشتم.
    الان میخوام یه مقاله سابمیت کنم، این مقاله رو تو ایران کار کردم روش، بعد حالا اومدم مالزی و میخوام سابمیتش کنم. بعد یه قسمت تو سایت سابمیشن هست که نوشته:
    Select Region of Origin و یه قسمت هم که مسلما Affiliation هست. حالا من اگه هردو رو بزنم مالزی بعدا مشکلی پیش نمیاد؟ آخه من ایران که رو این موضوع کار کردم واقعا دانشگاه هیچ کمکی نکرد ولی اینجا با اینکه مقاله تموم بود، دانشگاه واسه ریزه کاریا خیلی همکاری کرد!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط le-ciel نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یه سوال داشتم.
    الان میخوام یه مقاله سابمیت کنم، این مقاله رو تو ایران کار کردم روش، بعد حالا اومدم مالزی و میخوام سابمیتش کنم. بعد یه قسمت تو سایت سابمیشن هست که نوشته:
    Select Region of Origin و یه قسمت هم که مسلما Affiliation هست. حالا من اگه هردو رو بزنم مالزی بعدا مشکلی پیش نمیاد؟ آخه من ایران که رو این موضوع کار کردم واقعا دانشگاه هیچ کمکی نکرد ولی اینجا با اینکه مقاله تموم بود، دانشگاه واسه ریزه کاریا خیلی همکاری کرد!
    اگه دانشگاه در ایران کمکی نکرده میتونید اسم دانشگاه مالزیتون رو بزنید. ولی اگر استادای ایرانی کمکتون کردند حتما اسم اونها رو بیارید و فقط Affiliation خودتون رو مالزی بزنید کافیه. فقط حواستون باشه، این موارد مثل حق الناس میمونه .

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    اگه دانشگاه در ایران کمکی نکرده میتونید اسم دانشگاه مالزیتون رو بزنید. ولی اگر استادای ایرانی کمکتون کردند حتما اسم اونها رو بیارید و فقط Affiliation خودتون رو مالزی بزنید کافیه. فقط حواستون باشه، این موارد مثل حق الناس میمونه .
    آره، دقیقا مشکلم همینه! حالا دوتاشو مالزی زدم. ولی جایی برای اسم استاد نداشت... جدا ایمیل بزنم بگم این استاد هم بوده و ...؟
    بعد در مورد استاد، یه استاد تو ایران که سوپروایزر کار بود واقعا کمک کرد. و اینجا هم که اومدم یه استاد روسی کمکم کرد که البته مال دانشکده خودمون نبود!!! کلا mixture شده مقالم!

ApplyAbroad Veteran

معمولا تو یکی از مراحل سابمیت باید به ترتیب اسم ها و عنوان و پوزیشن کسایی که هستند رو وارد کنید. علاوه بر اون، پایه مقاله هم که اسم ها هست، همونجا باید بزنید. نمیدونم منظورتنو درست متوجه شدم یا نه؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)