صفحه 16 از 74 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 733

موضوع: سؤال درباره مقاله خارجی

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    معمولا تو یکی از مراحل سابمیت باید به ترتیب اسم ها و عنوان و پوزیشن کسایی که هستند رو وارد کنید. علاوه بر اون، پایه مقاله هم که اسم ها هست، همونجا باید بزنید. نمیدونم منظورتنو درست متوجه شدم یا نه؟!
    نه، من جایی واسه اسم استاد ندیدم...همش مشخصات individual خواسته بود!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط le-ciel نمایش پست ها
    نه، من جایی واسه اسم استاد ندیدم...همش مشخصات individual خواسته بود!
    جایی برای اسم استاد نداره. تو پروفایلی که دارید مقاله رو سابمیت میکنید خودتون باید به ترتیب اسم نویسنده ها رو وارد کنید. اونجا پوزیشن افراد (Assistant professor- Associate professor و ...) و اسم دانشگاهی یا موسسه که نویسنده ها کار کردند رو وارد میکنید. اگه مقاله رو سابمیت کردید فکر نکنم بتونید برگردید به این مرحله. این مرحله یکی از مراحل سابمت مقاله است. البته همونطورکه عرض کردم، تو صفحه اول مقاله هم باید اسم و دانشگاهی که افراد کار می کنند رو می زدید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    جایی برای اسم استاد نداره. تو پروفایلی که دارید مقاله رو سابمیت میکنید خودتون باید به ترتیب اسم نویسنده ها رو وارد کنید. اونجا پوزیشن افراد (Assistant professor- Associate professor و ...) و اسم دانشگاهی یا موسسه که نویسنده ها کار کردند رو وارد میکنید. اگه مقاله رو سابمیت کردید فکر نکنم بتونید برگردید به این مرحله. این مرحله یکی از مراحل سابمت مقاله است. البته همونطورکه عرض کردم، تو صفحه اول مقاله هم باید اسم و دانشگاهی که افراد کار می کنند رو می زدید.
    آره، سابمیت کردم متاسفانه. سوتی اولین سابمیت بود! به هرحال خیلی ممنونم از راهنماییتون.

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط le-ciel نمایش پست ها
    آره، سابمیت کردم متاسفانه. سوتی اولین سابمیت بود! به هرحال خیلی ممنونم از راهنماییتون.
    همیشه جا برای اصلاح وجود داره.
    چند تا موضوع، اول اینکه یک مدت صبر کن ببین مقاله می ره به مرحله داوری یا نه. تعداد زیادی از مقاله ها اصلا به داوری نمی ره، یعنی به دلایل مختلف (مثل اینکه موضوع مناسب ژورنال نیست) در همان بررسی اولیه رد می شه، که البته این به معنای بد بودن مقاله نیست و باید ژورنال بهتری پیدا کرد، یا اینکه اگر ایرادات خیلی واضح داره برطرف کنی.
    اگر دیدی رفت به داوری، می تونید تصمیم بگیری و ببینی دقیقا چه اسم هایی با چه دانشگاه هایی را می خواهی داشته باشی، یک ایمیل به ادیتور بزنی و اون اسم ها و دانشگاه ها رو بگی. ادیتور در آن زمان کاری نمی کنه، اما برای رکورد کردن نظرت کافیه.

بعد اگر ریجکت نشد و ازت ریوایز خواستند، توی ریوایز مقاله اسامی رو جوری که برای ادیتور فرستاده بودی اصلاح می کنی و توی نامه هم می نویسی که مطابق با نامه ای که قبلا فرستادی در اسامی تغییر داده ای. همه چیز جوری می شه که می خواهی.

اما در حال حاضر موضوعی نیست که نگرانش باشی.

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

من یه مقاله از پایان نامم آماده کرده بودم که مربوط به 2006 هستش.
    داده بودم استاد راهنما اقدام کنه واسه سامبمیتش.... الان 6 ساله اصلا اقدامی نکرده......... یعنی استاد اهل مقاله خارجی نیست.......... نمی دونم چرا گفت خودم بدم برای سابمیت
    حالا سوال اینه که فکر می کنید با وجود مقالات زیادی که در این زمینه نوشته شده و دیگه کار جدید محسوب نمیشه فرستادنش برای ژورنال ها فایده ای داره؟ البته تصمیم دارم یه ویرایش جدید روش انجام بدم از نظر منابع ولی در کل موضوع بکری نیست واسه 2012

با سپاس
    ویرایش توسط marjan912 : March 26th, 2012 در ساعت 07:02 PM

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan912 نمایش پست ها
    داده بودم استاد راهنما اقدام کنه واسه سامبمیتش.... الان 6 ساله اصلا اقدامی نکرده......... یعنی استاد اهل مقاله خارجی نیست.......... نمی دونم چرا گفت خودم بدم برای سابمیت
    حالا سوال اینه که فکر می کنید با وجود مقالات زیادی که در این زمینه نوشته شده و دیگه کار جدید محسوب نمیشه فرستادنش برای ژورنال ها فایده ای داره؟ البته تصمیم دارم یه ویرایش جدید روش انجام بدم از نظر منابع ولی در کل موضوع بکری نیست واسه 2012

با سپاس
    سلام.
    اگه برای ژورنال مناسبی بفرستین (یعنی scope ژورنال و سطحش به کار شما بخوره) و نگارش مقاله خوب باشه، احتمال پذیرشش هست. به هر حال چون از پایان نامه تون هست و براش زحمت کشیدین حیفه که این مقاله همین طور به حال خودش رها بشه. نهایتاً اگه ریجکت شد بر مبنای نظرات داوران می تونین اصلاحش کنین و برای یه ژورنال دیگه یا یه کنفرانس بفرستین. البته اول باید ببینین چقدر وقتتون رو می گیره و با توجه به کارها و مشغله های دیگه ای که دارین، وقت گذاشتن براش می صرفه یا نه.
    موفق باشین.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan912 نمایش پست ها

با سپاس
    سلام
    من اگه جای شما بودم در فرستادنش یه ذره هم تردید نمی کردم. در مورد پذیرفته شدنش، اگر مشکل زبان نداشه باشه، بالاخره هر مقاله ای با هر کیفیتی یه جایی چاپ می شه حتی ISI. حالا با ایمپکت پایینتر. یهو می بینید تو یه اختلاف میلیمتری بر سر پذیرش با یه نفر دیگه، همین مقالتون به کمکتون اومد. من حتی ضرب المثل سنگ مفت گنجشک مفت رو هم واسه این حالت بکار نمی برم. یه مقاله ی خارجی آماده سابمیت دارین پس حتماً باید بفرستین. من بودم از بین ژورنالهای ISI رایگان با ایمپکت پایین یکیو انتخاب می کردم و می فرستادم. ریجکت شد یه جا دیگه ...
    موفق باشید
    Never Say Never

Junior Member

سلام،
    من یه مقاله واسه یه ژورنال فرستادم که ISI بود و IF حدود 0.5 داشت اما موقتا از ISI در اومده. حالا به نظرتون می تونم این مقاله رو تو یه ژورنال دیگه چاپ کنم؟ شدیدا به ISI نیاز دارم.

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط root88 نمایش پست ها
    سلام،
    من یه مقاله واسه یه ژورنال فرستادم که ISI بود و IF حدود 0.5 داشت اما موقتا از ISI در اومده. حالا به نظرتون می تونم این مقاله رو تو یه ژورنال دیگه چاپ کنم؟ شدیدا به ISI نیاز دارم.
    سلام.
    اگه مقاله چاپ شده که هیچ کاریش نمیشه کرد چون اگه دقیقاً همون مقاله رو مجدداً برای جای دیگه بفرستین و قضیه لو بره، مشمول تخلف dishonesty شده و اسمتون میره تو black list که برای آینده حرفه ای تون اصلاً خوب نیست. اگه مقاله هنوز در مرحله داوری قرار داره، از نظر عرف آکادمیک، کار درستی نیست که همزمان مقاله رو برای جای دیگه ای بفرستین. شما می تونین به سایت ژورنال مراجعه کنین که ببینین در مورد انصراف از چاپ مقاله ( withdrawal of paper ) دستورالعمل و قانون خاصی دارن یا نه. برخی ژورنالها در این زمینه در پروفایل کاربر گزینه خاصی رو تعبیه می کنن که با استفاده از اون میشه مقاله رو پس گرفت. مثلاً در مورد ناشر Elsevier به لینک زیر مراجعه کنین:
    http://support.elsevier.com/app/answ...itorial-system
    یا ژورنالهای موسسه ASME:
    http://journaltool.asme.org/help/aut...lp/Faqs.htm#10
    اگه چنین گزینه ای نداشت میشه به خود سردبیر ژورنال ایمیل زد و اعلام انصراف کرد (البته اگه خیلی دیر نشده باشه). راه دیگه هم اینه که صبر کنین نتیجه داوری بیاد که اگه ریجکت شد، می تونین برای جای دیگه بفرستین، اما اگه revision خورد به طور معمول اگه تا یه بازه زمانی خاصی بعد از دریافت نتیجه داوری، مقاله رو نفرستین یعنی خود به خود اعلام انصراف کردین و می تونین مقاله رو واسه جای دیگه بفرستین. در این زمینه بد نیست با یه فرد باتجربه، مثلاً یه استاد دانشگاه که خودش تجربه چاپ مقاله داره هم مشورت کنین.
    موفق باشین.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Junior Member

با سلام،
    از کجا می تونیم بفهمیم که یه ژورنال چندوقته جواب میده؟ خیلی برام مهمه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)