صفحه 2 از 74 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 733

موضوع: سؤال درباره مقاله خارجی

پیش فرض پاسخ : سوال در رابطه با مقالات خارجي ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan78404 نمایش پست ها
    تجربه چاپ ۸۰ مقاله ژورنالی و ادیتوری ۵ ژورنال خارجی بهم میگه با خیال راحت برین مقاله ها را چاپ کنین و هیچ نیازی هم به گفتن به ادیتور نیست. متاسفانه باید بگم خیلی از این جواب هائی که در این قسمت داده میشه غلط هست و همه را به اشتباه میندازه.
    بر فرض اینکه بشه در 100 تا ژورنال هم یه مقاله رو به چاپ برسونیم. آخرش آدم می خواد توی رزومش بیارتشون. اون وقت چندتا مقاله با یک عنوان که خیلی ضایعه !!!
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

جواب من با توجه به سوال دوستمون درباره چاپ مقاله به زبان فارسی در ژورنال داخلی و به زبان English در ژورنال خارجی بود ! روشن هست در مورد مسائل دیگر این مساله کاملا منتفی می باشد !

Junior Member

پیش فرض کمک در مورد مقاله یا کنفرانس

یاحق

سلام دوستان

از دوستان با تجربه می خوام که بهخ بنده کمک کنن

مدتیه که روی یک موضوع تحقیقاتی کار می کنم می خوام الان یه خروجی داشته باشم(اینجوری انگیزم برایب کار بیشتر می شه)
    البته جای کار بیشتر هم داره
    نظر خودم اینه که اول یه مقاله برا کنفرانس بفرستم و بعد که کاملتر شد بکنمش یه مقاله ISI نظر دوستان چیه؟

پیش فرض آیا فیلدکاری(مقاله)یه استاد یا دانشجو حالادرهرمقطعی لیسانس،فوق لیسانس،باید ثابت باشه؟

با سلام

من یه سوال مهم دارم آیا اگه یه نفر استاد یا دانشجو حالا در هر مقطعی لیسانس ، فوق لیسانس، ... مقالات معتبر ژورنال و کنفرانس داشته باشه مثلا در حوزه پردازش تصویر ( شناسایی اثر انگشت ، شناسایی چهره ... ) بعد بره تز دوره دکترا یا پروپوزال نوشته شده از دوره مسترشو در مورد بهینه سازی برداره مثلا بهینه سازی شبکه های وایرلس یا بهینه سازی با استفاده از حرکت پرندگان ... .... برداره ... آیا این در وجه اون شخص از نظر علمی در دنیا و با توجه به مقالاتش که ISI بوده ، خدشه ی وارد میکنه؟
    آیا فیلد کاری و دنبال کردن اون برای یه فرد در ادامه تحصیل از نظر بورس و حتی شغلی ... مهمه؟

الان کسی در حوزه شناسایی اثر انگشت -شناسایی حروف - و شناسایی چهره کار کرده باشه ... فیلد کاریش میشه پردازش تصویر؟ و مشکلی براش در آینده پیش نمیاد ؟

ممنون میشم منو راهنمایی کنید .. از یه استاد شنیدم که اگه کسی مثلا در زمینه بهینه سازی کار کرده باشه و در این زمینه چندتا مقاله داشته باشه ... بعد یهو بره تو کار پردازش تصویر و شناسایی مثلا اثر انگشت ... اون فرد متقلب هست و اون مقاله در مورد پردازش تصویر (شناسایی اثر انگشت) براش جزء سابقه کاری و علمی محسوب نمیشه؟ درسته؟

ممنون
    ویرایش توسط sanazf : June 25th, 2010 در ساعت 02:38 PM

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط danialmdt نمایش پست ها
    بر فرض اینکه بشه در 100 تا ژورنال هم یه مقاله رو به چاپ برسونیم. آخرش آدم می خواد توی رزومش بیارتشون. اون وقت چندتا مقاله با یک عنوان که خیلی ضایعه !!!
    دقیقا نکته همیجاست. همون جور که قبلا هم گفتم حتی اگه کسی هم نفهمه باز آخرش چیزی به رزومه شما اضافه نخواهد شد. همش تکرار....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق طراحي كاربردي-شيراز

نقل قول نوشته اصلی توسط elhameli نمایش پست ها
    سلام
    واقعا از همه دوستان ممنونم .
    فقط يه چيزي با استاد كار كردن كمي خطرناك نيست ؟؟
    من شنيدم بعضي از افراد كه پروژه پايان ترم يا يه پروژه عادي اونها يه كار خيلي جالبي بوده بعضي ازاستادا
    پروژه دانشجو رومي گيرن زودتر به اسم خودشون چاپ مي كنن !!!
    راستي كسي اينجا هست كه در رشته كامپيوتر مقاله اي داده باشه ؟؟؟
    ممنون /
    دوست عزيز
    در مورد اين تيپ استاد ها به هرحال اين كار اين خطر ها رو داره ولي درصد خيلي كمي از استادها ممكنه اينجوري باشن بيشتر روي كمك هايي كه استاد بهت ميكنه تمركز كن-موفق باشي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc mechanical engineering

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

به نظر علما ارزش یه مقاله خوب بیشتر یا 3-2 تا مقاله عادی ؟ شاید به نظر سوال عادی بیاد ولی من هنوز نتونستم بفهمم ارزش کدو م بیشتر ه ؟

ارزش مقاله ای بیشتره که در جهت تحقیقات افراد مورد نظر شما در دانشگاه های اونور باشه. تعریف شما از مقاله خوب و عادی چیه؟؟
    Sometimes one pays most for the things one gets for nothing.<<Albert Einstein
    I never learned anything from someone who always agreed with me.<<
    Unknown

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc mechanical engineering

مقاله عادی :بعضی وقتا میشه با تغییر یه پارامتر در یکی از کارای قبلی یه مقاله جدید در آورد این کارا معمولا 2-3 ماه بیشتر کار نمیبره ولی کاری که کردی base نبوده عوضش حداقلشش اینه که یه رزومه داری و می دونی کارت جواب میده

مقاله خوب: کلی مخ میسوزونی آخرشم معلوم نیست جواب بگیری یا نه ولی اگه انجام بشه اوفی یعنی استاده زنگ میزنه خونتون

حالا به نظر شما بهتره سراغ کدوم بریم بهتره ریسک کنیم یا نه

در ضمن موضوعی که من توش کار میکنم اینقدر اونور تخصصی میشه که در بهترین حالت فقط 10 درصد با کاره استاده مچ میشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladanahit نمایش پست ها
    به نظر علما ارزش یه مقاله خوب بیشتر یا 3-2 تا مقاله عادی ؟ شاید به نظر سوال عادی بیاد ولی من هنوز نتونستم بفهمم ارزش کدو م بیشتر ه ؟

با سلام،
    می خواستم بدونم با توجه به اینکه اعلام نتیجه پذیرش مقاله در یک ژورنال معتبر بین 2 تا 3 ماه زمان بر هست آیا می شود در این فاصله مقاله رو برای یک ژورنال دیگر هم فرستاد (آخه فرصت زیادی نداریم و باید سریعتر بتونیم از نتیجه اون در رزومه استفاده کنیم و نمیشه صبر کرد نتیجه یک ژورنال بیاد و ببینیم اگر reject شده یه جای دیگر بفرستیم اون هم 3 ماه دیگه معطل بشویم).
    اگر دوستان راجع به این مسئله تجربه یا پیشنهادی دارند، بفرمایید.
    ممنون!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)