صفحه 21 از 74 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 733

موضوع: سؤال درباره مقاله خارجی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    École Polytechnique de Montréal, Mechanical Enginnering

پیش فرض پاسخ : Impact Factor

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    دقیقا همینطور هست. ایشون این کامنت رو یه جای دیگه هم گذاشته بود که من هم همین پیشنهاد رو به ایشون دادم. و یادم رفت که حرفای شمارو تائید کنم. درود
    @reza و krig1960 ممنون از حسن راهنمایی های شما بله من بعدا متوجه رعایت اون موضوع همزمانی ارسال شدم و خداروشکربخیر گذشت! فقط مصاحبه اینجا و گرفتن 4 امتیاز فقط مد نظرم نبود قوی کردن رزومه برای یونیهای کانادا هم مد نظرتون باشه . امروز اطلاعات کاملتر رو بهم دادن ایمیل ژورنال که حاوی اسم ژورنال و مبلغ درخواستی رو برام فورواد کردن. اگه ممکنه روی گرید علمی و ادعای داشتن IF 2010 :0.474 و 5year IF: 0.387 (تو قسمت announcements سایت اومده) راهنمایی فرمایید. توی همون پیج اول سایتش چندتا مقاله از ایرانه و کلا توی همه والیوماش 90% مقاله ها از ایرانه اونم از علوم انسانی (آقا جمع ایرانیها جمعه تازه فهمیدم چرا آمارمون تو منطقه اول شده!!!) توی صفحه اول یک مقاله از توانیر هم دیده میشه (تشویقیشونم حتما گرفتن!) البته فعلا من هرچی سرچ کردم نتونستم بفهمم بلاخره فقط توی master journal list تامپسون هستش یا به ادعای خودشون science citiation index expanded ؟ ضمنا current contente سایت بنظر نمیرسه اصلا واسه رشته هایی مثل متالورژی و مکانیک و رشته های مهندسی عملی (غیر صنایع) مناسب باشه درسته؟!ددلاین 5روزه هم دادن!

journal:ARCHIVES DES SCIENCES
    Amount: 550 USD or 400 EUR
    sciencesarchive[dot]com
    ویرایش توسط mabna : June 12th, 2012 در ساعت 04:18 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

سلام دوستان.
    سوال من راجع به چاپ مقالات در ژورنال های ISI هست.
    می خواستم بدونم که آیا ژورنال ها قبل از پابلیش کردن یک مقاله و یا حتی برای اکسپت کردنش ، این بررسی را انجام می دهند که این مقاله کپی از مقالات دیگر هست یا نه و آیا تقلبی هست یا نه؟
    قبلا از تون ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh12 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    می خواستم بدونم که آیا ژورنال ها قبل از پابلیش کردن یک مقاله و یا حتی برای اکسپت کردنش ، این بررسی را انجام می دهند که این مقاله کپی از مقالات دیگر هست یا نه و آیا تقلبی هست یا نه؟
    قبلا از تون ممنونم
    درود
    بله. حتما.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

سلام دوستان.
    قبلا از تون ممنونم
    نمیشه با قطعیت گفت...چون مثال هایی رو من شخصا شنیدم که مقاله ای چاپ شده و بعدا شاکی پیدا شده و گفته که این کار کپی هست. به هر صورت اگه کار به اکسپت مقاله برسه اون موقع جستجو خواهند کرد ولی خب منابع جستجوی اونها همه موارد رو شاید پوشش نده. اما اینکه که میپرسید تقلبی هست یا نه باید بهتون بگم که تعریف شما از تقلب چی هست؟ممکنه یه نفر یه عکسی رو از یه مقاله برداره و بذاره تو مقاله خودش و کسی هم متوجه نشه و مثلا دو ماه بعد به طور اتفاقی صاحب اصلی اون عکس متوجه بشه و شکایت کنه. سطح مقاله شما و سطح اون مجله اگه خیلی بالا باشه معمولا این اتفاقات نمی افته.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    École Polytechnique de Montréal, Mechanical Enginnering

سلام دوستان.
    قبلا از تون ممنونم
    به سطح ژورنال یا بعبارت درستر پابلیشر اش بستگی داره و وسعت دسترسی اشان به دیتابیسهای مختلف ، معمولا بین ناشرهای مطرح پروتکل همکاری تو این زمینه وجود داره ولی قطعیت 100درصدی وجود نداره

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

من یه سوال دارم اونم اینکه وقتی مقاله رو سابمیت می کنی مخصوصا برای ژورنال های مطرح تضمینی برای پذیرفته شدنش نیست. توی رزومه اگه مقاله رو سابمیت شده بنویسیم بعد در پروسه داوری ریجکت شده تکلیفش چی میشه؟ بعد اینکه تو رشته ما (ریاضی) یه مقاله از یه ژورنال خوب حدودا یک سال طول میکشه اکسپت شه

نقل قول نوشته اصلی توسط ravak نمایش پست ها
    من یه سوال دارم اونم اینکه وقتی مقاله رو سابمیت می کنی مخصوصا برای ژورنال های مطرح تضمینی برای پذیرفته شدنش نیست. توی رزومه اگه مقاله رو سابمیت شده بنویسیم بعد در پروسه داوری ریجکت شده تکلیفش چی میشه؟ بعد اینکه تو رشته ما (ریاضی) یه مقاله از یه ژورنال خوب حدودا یک سال طول میکشه اکسپت شه
    هیچ اتفاقی نمی افته، شما از رزومتون حذفش می کنید. همین.

پیش فرض پاسخ : سوال در رابطه با مقالات خارجي ؟؟

سلام خدمت دوستان گرامی..
    یه سوال داشتم که از کجا میشه فهمید که یه موضوع قبلا توی ژورنال یا کنفرانسی ارائه نشده ؟؟
    همون جستجو توی سایت های ژورنال مثل ieee یا google scholar کافیه؟؟
    آخه با توجه به اینکه نمیشه به متن کامل همه 1مقالات دسترسی داشت باید از روی چکیده مقاله نتیجه بگیریم مقالمون همون موضوع هست یا نه؟؟

Senior Member Simplex آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوال در رابطه با مقالات خارجي ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط omidal1370 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان گرامی..
    یه سوال داشتم که از کجا میشه فهمید که یه موضوع قبلا توی ژورنال یا کنفرانسی ارائه نشده ؟؟
    همون جستجو توی سایت های ژورنال مثل ieee یا google scholar کافیه؟؟
    آخه با توجه به اینکه نمیشه به متن کامل همه 1مقالات دسترسی داشت باید از روی چکیده مقاله نتیجه بگیریم مقالمون همون موضوع هست یا نه؟؟
    درباره کنفرانس ها زیاد نباید سخت گیری کرد. شما مقاله تون که دارید روش کار می کنید رو بفرستید براشون، وقتی که پذیرفته شد، یعنی شما بدون مشکل می تونید اون رو ارائه بدید. وقتی دارید روی مقاله ای کار می کنید (و صد البته جزء کسانی نیستید که مقاله ای رو کپی می کنند) نباید هیچ نگرانی از ارائه اون داشته باشید. توی کنفرانس شاید کامنت های خوبی درباره مقاله بگیرید و بتونید بهترش کنید. حتی وقتی مقاله رو برای ژورنال می فرستید، اگر شما صادقانه کار کرده باشید و مقاله رو کپی نکرده باشید، باز هم نباید نگران تکراری بودن اون باشید، چون همون سرچ های شما توی گوگل اسکالر و دیتابیس مقاله ها (هر چی بیشتر، بهتر) کافیه.

حالا اگر موضوع شما بر حسب اتفاق تکراری باشه، داورها به شما می گن، در غیراینصورت هم که شاید منتشر بشه و تمام.

سلام دوستان.
    قبلا از تون ممنونم
    دوستان عزیز فایلی رو که گذاشتم خیلی از سوالاتتون رو درمورد رعایت اصول نگارش مقاله پاسخ میده!
    http://uplod.ir/f8upvy6lt2hy/Palagiarism_.ppt.htm

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)