صفحه 5 از 74 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 733

موضوع: سؤال درباره مقاله خارجی

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

پیش فرض دو مقاله تیمی بهتره یا یک مقاله تنهایی؟

ببخشید دوستان. من یه سوال داشتم.من و یکی از دانشجوهای آزمایشگاه پروژه ای را با هم انجام داده ایم و 2 تا ژورنال از اون به دست آمده است. حالا می خواهیم این دو تا ژورنال را بفرستیم، در مورد اسم ها یه سوال دارم.کدام یک از این دو حالت به نفع ماست: 1) دو مقاله را به اسم هر دو مان بفرستیم و یکی اسم من اول باشه و یکی هم اسم اون. در این حالت هر کدوم از ما دو تا مقاله داریم که یکی اسممون اول و دیگری اسممون دوم است. 2) یک مقاله را به اسم من تنها بفرستیم و یکی هم به اسم اون تنها. در این صورت هر دومون یک مقاله تکی داریم. به عبارت دیگر در حالت اول هر کس دو مقاله دو نفره دارد و در حالت دوم هر کس یک مقاله تک نفره و شخصی. به نظر شما کدوم حالت بهتره؟

Member Sky Guard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-IAU ESFAHAN

پیش فرض پاسخ : دو مقاله تیمی بهتره یا یک مقاله تنهایی؟

100% حالت اول، اینجوری تعداد مقالاتتون میره بالا به خصوص اینکه اسمتون تو یکیش اول خواهد بود، و در ضمن در حالت دوم ممکنه مقاله ای که به اسم شماست ریجکت بشه و مقاله اون اکسپت که در این صورت کلاه میره سرتون
    نیکی به پدر و مادر کلید رسیدن به گنج آرزوهاست

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط tesoke نمایش پست ها
    ببخشید دوستان. من یه سوال داشتم.من و یکی از دانشجوهای آزمایشگاه پروژه ای را با هم انجام داده ایم و 2 تا ژورنال از اون به دست آمده است. حالا می خواهیم این دو تا ژورنال را بفرستیم، در مورد اسم ها یه سوال دارم.کدام یک از این دو حالت به نفع ماست: 1) دو مقاله را به اسم هر دو مان بفرستیم و یکی اسم من اول باشه و یکی هم اسم اون. در این حالت هر کدوم از ما دو تا مقاله داریم که یکی اسممون اول و دیگری اسممون دوم است. 2) یک مقاله را به اسم من تنها بفرستیم و یکی هم به اسم اون تنها. در این صورت هر دومون یک مقاله تکی داریم. به عبارت دیگر در حالت اول هر کس دو مقاله دو نفره دارد و در حالت دوم هر کس یک مقاله تک نفره و شخصی. به نظر شما کدوم حالت بهتره؟
    اول اینکه به این کار میگن share کردن و از نظر اخلاقی درست نیست
    ولی این بحث رو در نظر نگیریم، دو مقاله تیمی خیلی خیلی بهتره تا یه مقاله تکی
    شاید یه مقاله دونفره هم از یه مقاله یه نفره بهتر باشه از جهاتی (چون اصولا یه نفره خیلی سخت میشه مقاله داد و شک برانگیز خواهد بود!)
    همونطور که اسکای گارد هم اشاره کردن ممکنم هست مقاله تک نفری شما یا دوستتون ریجکت بشه و با این کار احتمال اینکه حداقل یکی از مقالات اکسپت بشه 25% افزایش پیدا میکنه (با فرض اینکه احتمال پذیرش هر مقاله 50% باشه)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE - UT

به نظر من هم حالت اول. با این کار نشون میدید که مقاله بصورت تیمی تهیه شده و این خودش نشون میده که روحیه کار تیمی تون بالاست.

هرچند که سطح و کیفیت تحقیقات و همچنین میزان تنوع آنها بسیار مهم هستند ولی بهتره حالت اول رو اقدام کنید .
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس آی تی

پیش فرض كدوم حالت به نفع منه؟

سلام يه سوال
    من كار مشتركم با دانشجو دكترا تموم شده و داريم براي ‍ژورنال مي فرستيم. روي ترتيب اسم ها دو راه دارم:
    اول اين كه چون همسر دانشجو دكترا هم كار كرده اسم من اول باشه. اسم اون دوم و اسم همسرش سوم. اسم استاد چهارم.
    حالت دوم اينه كه اون دكترا حاضره اسم همسرش نباشه و اسم خودش اول باشه. اسم من دوم و اسم استاد سوم. يعني در حالت دوم، دانشجوي دكترا، سهم همسرش را براي خودش برمي داره.
    كدوم يك از اين دو حالت به نفع منه؟ در حالت اول اسم من اوله ولي 4 نفريم. در حالت دوم اسم من دومه و سه نفريم.
    از اين جهت مي پرسم كه در حالت 4 نفره ممكنه كه سهم افراد كم شود. يعني اول بودن اسمم بهتره يا نفرات كمتر بودن.

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه

اول اینکه به این کار میگن share کردن و از نظر اخلاقی درست نیست
    نه. شير نكرديم. واقعا هر دو روي اين كارها مشتركا كار كرديم.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : كدوم حالت به نفع منه؟

حالت اول خیلی بیشتر بنفع تون است. نویسنده اول مقاله بودن یعنی اینکه قسمت اصلی مقاله کار شما بوده. دوم و سوم و چهارم اهمیتش خیلی پائینتره.

Senior Member Simplex آواتار ها

پیش فرض پاسخ : كدوم حالت به نفع منه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط e133218228 نمایش پست ها
    سلام يه سوال
    من كار مشتركم با دانشجو دكترا تموم شده و داريم براي ‍ژورنال مي فرستيم. روي ترتيب اسم ها دو راه دارم:
    اول اين كه چون همسر دانشجو دكترا هم كار كرده اسم من اول باشه. اسم اون دوم و اسم همسرش سوم. اسم استاد چهارم.
    حالت دوم اينه كه اون دكترا حاضره اسم همسرش نباشه و اسم خودش اول باشه. اسم من دوم و اسم استاد سوم. يعني در حالت دوم، دانشجوي دكترا، سهم همسرش را براي خودش برمي داره.
    كدوم يك از اين دو حالت به نفع منه؟ در حالت اول اسم من اوله ولي 4 نفريم. در حالت دوم اسم من دومه و سه نفريم.
    از اين جهت مي پرسم كه در حالت 4 نفره ممكنه كه سهم افراد كم شود. يعني اول بودن اسمم بهتره يا نفرات كمتر بودن.
    اسم اول بودن مهم تره. اما درستش اینه که کسی که بیشترین کار رو کرده یا ایده اصلی و حیاتی مقاله از اون بوده (براساس نوع مقاله) اسم اول باشه و بقیه به ترتیب اهمیت کارشون. به نظرم از همین الان با همین اصول اخلاقی کار کن تا در آینده خیلی راحت تر با این موضوع کنار بیایی. حالا اگر کار اصلی رو تو انجام دادی اسمت باید اول باشه. براساس نوع مقاله کار اصلی فرق می کنه. مثلا اگر موضوع مقاله پرداختن به یک ایده جدید و مطرح کردن اونه، طراح اون ایده کار اصلی رو کرده، اگر موضوع حل یک مساله است کسی که راه حل رو ارائه داده نویسنده اصلی می شه، توی هر کاری می شه تعیین کرد آدم اصلی مقاله کی بوده.

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه

يه سوال ديگه هم دارم.
    من يك كار مشترك ديگه هم با دانشجو دكترا تموم شده و داريم براي ‍ژورنال مي فرستيم. روي ترتيب اسم ها دو راه دارم:
    از اين جهت مي پرسم كه در حالت 4 نفره ممكنه كه سهم افراد كم شود. يعني اول بودن اسمم بهتره يا نفرات كمتر بودن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)