صفحه 57 از 74 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 733

موضوع: سؤال درباره مقاله خارجی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

سلام دوستان. بعد از پذیرش مقاله ی من در الزویر ایمیلی از طرف data administrator دریافت کردم ک در آن گفته شده بود سه تا شکل رو باید ویرایش کنم و رزولوشن را ارتقا بدهم. این ایمیل هم برای یاهو و هم برای جی میل من آمده است. من شکل ها را ویرایش کردم و همراه با اصل مقاله و نامه ای که برایشان نوشتم به همان ایمیل data admininstartor و نیز برای ادیتور خودم ارسال کردم. متاسفانه بعد از چندبار ارسال هر دفه ایمیل failure برای من می آید ک گفته شده است حجم فایل از مقدار ماکزیمم بیشتر است و نمیتوانیم به گیرنده تحویل بدهیم! من با حجم 5 گیگ 4 گیگ و 3 گیگ امتحان کردم در هربار برای من این ایمیل آمد! از طرفی با جیمیل برایشان ارسال کردم ک یک بار فیلور شد ودر سایر موارد هم به ظاهر پیام فیلوری نرسید به دستم. حال اولا من میخواهم بدانم حداکثر چه حجمی میتوان فرستاد؟؟؟ دوما در متن ایمیلم برایشان نوشتم که چنانچه ایمیلم را دریافت کردند به من اطلاع بدهند ولی در موارد ارسالی با جیمیل نیز پیامی مبنی بر دریافت ایمیل به من داده نشده! من چی کنم؟؟؟؟؟؟
    ایمیلم از طرق جیمیل به دستشان رسیده است؟؟؟ نرسیده است؟؟؟ چیکار کنممممممممم

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط subtlety نمایش پست ها
    سلام دوستان. بعد از پذیرش مقاله ی من در الزویر ایمیلی از طرف data administrator دریافت کردم ک در آن گفته شده بود سه تا شکل رو باید ویرایش کنم و رزولوشن را ارتقا بدهم. این ایمیل هم برای یاهو و هم برای جی میل من آمده است. من شکل ها را ویرایش کردم و همراه با اصل مقاله و نامه ای که برایشان نوشتم به همان ایمیل data admininstartor و نیز برای ادیتور خودم ارسال کردم. متاسفانه بعد از چندبار ارسال هر دفه ایمیل failure برای من می آید ک گفته شده است حجم فایل از مقدار ماکزیمم بیشتر است و نمیتوانیم به گیرنده تحویل بدهیم! من با حجم 5 گیگ 4 گیگ و 3 گیگ امتحان کردم در هربار برای من این ایمیل آمد! از طرفی با جیمیل برایشان ارسال کردم ک یک بار فیلور شد ودر سایر موارد هم به ظاهر پیام فیلوری نرسید به دستم. حال اولا من میخواهم بدانم حداکثر چه حجمی میتوان فرستاد؟؟؟ دوما در متن ایمیلم برایشان نوشتم که چنانچه ایمیلم را دریافت کردند به من اطلاع بدهند ولی در موارد ارسالی با جیمیل نیز پیامی مبنی بر دریافت ایمیل به من داده نشده! من چی کنم؟؟؟؟؟؟
    ایمیلم از طرق جیمیل به دستشان رسیده است؟؟؟ نرسیده است؟؟؟ چیکار کنممممممممم
    بعد از پذیرش مقاله، ادیتور literally دیگه به مقاله شما نگاه نمی کنه و بقیه کارها با Journal Manager هست. منظورتون 5 مگابایت بود دیگه؟
    دیگه تو این مرحله نگرانی خاصی نداره مقاله شما و قطعا به چاپ می رسه ولی اگه زودتر مراحل رو انجام بدین مقاله تون زودترچاپ و شماره می خوره همین. پس نگرانی نداره.
    من حدس می زنم ایمیلی که برای شما زدن از اون ایمیل های یک طرفه هست یعنی نمی تونین اصلا جواب بدین به اون ایمیل و fail میشه کلا. شما برین به قسمت آپلود مقاله تون و ببینین اونجا آیا فعال شده چیزی. اگر نه به Journal Manager ایمیل بزنید و ازشون بپرسین ادامه ی مراحل رو.

Junior Member

سلام
    اگر یه مقاله ریوایز بخوره که واسه الزویر هم بوده،، بعد از اعمال تغییرات باید چطور بفرستمش؟

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rokhsare_e نمایش پست ها
    سلام
    اگر یه مقاله ریوایز بخوره که واسه الزویر هم بوده،، بعد از اعمال تغییرات باید چطور بفرستمش؟
    Through the same online submission system
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

سلام.
    من دانشجوی لیسانس زبان انگلیسی هستم..میخوام برای اپلای یه مقاله بنویسم درباره ادبیات انگلیسی و یکی هم درباره مدیریت اجراییMBA چون به دو رشته درخواست میبدم.
    خیلی ممنون میشم اگه یه کم کمکم کنید.که برای چاپش باید چه کارایی کنم

Member
    رشته و دانشگاه
    M.A-Architecture

سلام
    ایا میشه از ادیتور درخواست تسریع داوری رو کنیم؟ الان 3 ماه از under review میگذره

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط moien نمایش پست ها
    سلام
    ایا میشه از ادیتور درخواست تسریع داوری رو کنیم؟ الان 3 ماه از under review میگذره
    Yes you can
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Uni. of Twente

پیش فرض پاسخ : راهنمایی‌های ابتدایی برای نوشتن مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    برای شما بالابردن معدل مهمتر و تاثیرگذارتر از نوشتن مقاله است. با این وجود اگر میخواهید بتدریج وارد مسیر مقاله نوشتن بشوید توجه کنید که مقاله نتیجه کار پژوهشی است، یعنی باید اول دنبال کار پژوهشی باشید. اول با استادانتان و دانشجویان ارشد و دکترا در دانشگاهتان صحبت کنید ببینید میتوانید در کار پژوهشی کمکشان کنید و شاید اگر نقش پژوهشی تان در کار قابل توجه باشد شما هم بتوانید بعنوان نویسنده در مقاله های حاصل کار شریک شوید تابتدریج به جایی برسید که بتوانید پژوهش مستقل انجام بدهید.

برای آشنا شدن با مقالات بهترین منبع کتابخانه و مجلات علمی رشته تان است.
    یه سوال واقعا ذهن منو درگیر کرده اونم اینه که تو کشوری مثل ما آیا واقعا دانشی تولید میشه؟! یا مقالات فقط میکس چنتا مقاله ی دیگه س + چنتا تحقیق شخص محقق؟؟؟
    یه مقاله ی 6 صفحه ای که بیش از 30 ریفرنس داره ، یعنی واقعا طرف چیکار کرده؟!!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdad909 نمایش پست ها
    یه سوال واقعا ذهن منو درگیر کرده اونم اینه که تو کشوری مثل ما آیا واقعا دانشی تولید میشه؟! یا مقالات فقط میکس چنتا مقاله ی دیگه س + چنتا تحقیق شخص محقق؟؟؟
    یه مقاله ی 6 صفحه ای که بیش از 30 ریفرنس داره ، یعنی واقعا طرف چیکار کرده؟!!
    اکثر مقالات بله مثل گرفتن مدرک در ایران میمونه. اندک مقالاتی هستن که واقعا روشون کار شده باشه و نتایج verified شده باشن. مقالات کیلویی واقعا در ایران به خصوص در سال های اخیر و به خصوص با ظهور شرکت های تضمینی چاپ مقاله بیشتر و بیشتر شده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Uni. of Twente

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    اکثر مقالات بله مثل گرفتن مدرک در ایران میمونه. اندک مقالاتی هستن که واقعا روشون کار شده باشه و نتایج verified شده باشن. مقالات کیلویی واقعا در ایران به خصوص در سال های اخیر و به خصوص با ظهور شرکت های تضمینی چاپ مقاله بیشتر و بیشتر شده.
    و این مقالات "کیلویی" در محافل خارجی ارزشی هم دارن یا فقط وجهه ی محقق رو بیشتر خراب می کنن که طرف کپی رایت رو رعایت نکرده؟؟؟
    الان یه تیم تحقیقی ارشد یا دکترا واقعا نمی پذیرن که شخصی که چیزی بلد نیست رو بیارن و تازه یادش بدن و کلی وقت صرف این فرد کنن،من واقعا چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟ به میکس کردن چند مقاله و اضافه کردن مباحثی در سطح همین لیسانس خودم فکر بکنم یا عملا نشدنیه؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)