صفحه 60 از 74 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 733

موضوع: سؤال درباره مقاله خارجی

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

نقل قول نوشته اصلی توسط drafshin نمایش پست ها
    ممنون از شما و متن زیبا تون

ممنون از راهنماییتون
    حقیقتش طی تحقیقاتی که من کردم جورنال مورد نظر حداقل 7 ماه دست ادیتور نگه میداره و چاپ مقاله کمتر 1.5 سال امکان نداره. و از طرفی به هیچ ایمیلی جواب هم نمیدن.
    من می خوام ایمیلی با این مضمون بفرستم که متاسفانه به دلیل اینکه پروسه کندی دارید و در مدت چهار ما هیچ تغییری در وضعیت مقاله من مشاهده نمیشه این رو withdraw کنید.
    راستی اگه بعد از این که این ایمیل و فرستادم لازم منتظر جواب بمونم ؟ آخه اصلا جواب نمیدن !!!

ممنون
    شما ایمیل بزنید شاید پاسخ دادن
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Banned

این ژورنالهایی که میزنن open access رو ساپورت میکنن راجع بهش سوال دارم. مثلا در انتشارات الزویر هممون دیدیم که هر دو مورد رو دارن هم subscription و هم open access و تاکید دارن که open access بودن تاثیری روی peer review نداره؟ میخواستم ببینم آیا واقعا اینطوریه؟
    در ضمن مگر کسی واقعا دیوونس وقتی اون گزینه دیگه هست مثلا بیاد 3000 تا پیاده بشه؟ چرا اون گزینه رو گذاشتن؟
    و در آخر اینکه وقتی open access هست چرا باید اون مقاله بدون هزینه توسط همه دیده بشه همونطوری که خودش گفته can be seen freely by everyone around the world .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    این ژورنالهایی که میزنن open access رو ساپورت میکنن راجع بهش سوال دارم. مثلا در انتشارات الزویر هممون دیدیم که هر دو مورد رو دارن هم subscription و هم open access و تاکید دارن که open access بودن تاثیری روی peer review نداره؟ میخواستم ببینم آیا واقعا اینطوریه؟
    در ضمن مگر کسی واقعا دیوونس وقتی اون گزینه دیگه هست مثلا بیاد 3000 تا پیاده بشه؟ چرا اون گزینه رو گذاشتن؟
    و در آخر اینکه وقتی open access هست چرا باید اون مقاله بدون هزینه توسط همه دیده بشه همونطوری که خودش گفته can be seen freely by everyone around the world .
    وقتی مقاله شما open access باشه طبعا citation های بیشتری دریافت میکنه. برخی پژوهشگرها ممکنست حاضر باشند از بودجه پژوهشی شان هزینه اضافی خرج کنند که تعداد citation شون بالا بره. بعلاوه اخیرا تعدادی از موسسات گرنت دهنده دولتی دارند بررسی میکنند که در آینده فقط چاپ مقاله بصورت open access را پشتیبانی مالی کنند.

برای مجله طبعا منتشر کردن بصورت open access هزینه ای داره که از طریق هزینه چاپ اضافی open access دریافت میکنه. داوری واعتبار مقالات open access و subscription-based فرقی نداره.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    وقتی مقاله شما open access باشه طبعا citation های بیشتری دریافت میکنه. برخی پژوهشگرها ممکنست حاضر باشند از بودجه پژوهشی شان هزینه اضافی خرج کنند که تعداد citation شون بالا بره. بعلاوه اخیرا تعدادی از موسسات گرنت دهنده دولتی دارند بررسی میکنند که در آینده فقط چاپ مقاله بصورت open access را پشتیبانی مالی کنند.

برای مجله طبعا منتشر کردن بصورت open access هزینه ای داره که از طریق هزینه چاپ اضافی open access دریافت میکنه. داوری واعتبار مقالات open access و subscription-based فرقی نداره.
    خیلی خوب و خلاصه بود ممنون.

چیزی که عجیبه اینه که اخه بسیاری از افراد الان در دنیا میتونن به مقالات حتی پولی هم دسترسی آزاد داشته باشند. حالا بگذاریم کنار اون عده رو که من دقیقا نمیدونم که ایا فقط در ایران یا در اقصی نقاط دنیا این سایتهایی که مقاله رو رایگان میتونن دانلود کنن اینکار رو انجام میدن، مگر غیر از اینه که مقالات توسط دانشجوها و اساتید نوشته میشه و اونها هم از طریق دانشگاه به اکثر مقالات دسترسی دارن؟ در واقع یه جورایی مساله citation واسه من اینجا جالب بود وقتی خیلی ها دسترسی دارن به مقالات دیگه نیازی نیست مثلا به خاطر بالا بردن citation یکی بیاد اون همه خرج کنه.
    البته با قاندهایی که به خصوص در آمریکا من میبینم به عنوان grant به استادا میدن واقعا این پولها چیزی نیست هر چند نمیدونم چرا بعضی وقتا کمی کیسه شون رو شل نمیکنن

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    خیلی خوب و خلاصه بود ممنون.

چیزی که عجیبه اینه که اخه بسیاری از افراد الان در دنیا میتونن به مقالات حتی پولی هم دسترسی آزاد داشته باشند. حالا بگذاریم کنار اون عده رو که من دقیقا نمیدونم که ایا فقط در ایران یا در اقصی نقاط دنیا این سایتهایی که مقاله رو رایگان میتونن دانلود کنن اینکار رو انجام میدن، مگر غیر از اینه که مقالات توسط دانشجوها و اساتید نوشته میشه و اونها هم از طریق دانشگاه به اکثر مقالات دسترسی دارن؟ در واقع یه جورایی مساله citation واسه من اینجا جالب بود وقتی خیلی ها دسترسی دارن به مقالات دیگه نیازی نیست مثلا به خاطر بالا بردن citation یکی بیاد اون همه خرج کنه.
    البته با قاندهایی که به خصوص در آمریکا من میبینم به عنوان grant به استادا میدن واقعا این پولها چیزی نیست هر چند نمیدونم چرا بعضی وقتا کمی کیسه شون رو شل نمیکنن
    دلیل اصلی رو دوستمون اشاره کرد که واقعا ژورنالهای open access دارای citation بسیار بالاتری هستند. دوتا علت باعث این میشه:
    یکی این هست که ژورنال میاد برای open access که خودشون هم تعداشون خیلی کم هست مقالات رو تو صفحه اصلی ژونال علاوه بر سایت هایی مثل ScienceDirect و غیره قرار میدهد
    و همه افرادی که به هر نحوی به این ژورنال سری میزنند اینها رو ببینند و اگر یک در میان یا از هر 10 نفر یک هم دانلود بکنند ببین چند نفر خودش هم افراد تا حدودی مرتبط به این مقاله دسترسی دارند.
    حتی بعضی ها اینها رو درون یک ایمیلی به عنوان پیشنهاد به دیگران ارسال میکنند کاری که موسسه ی Teylor & Francis زیاد انجام میده و اینها معمولا هدفدار ارسال میشوند.
    مسئله دیگر این هست که شما ما رو مبنا قرار ندین که برخی سایت های دانلود رایگان رو میدونیم ما خیلی کارها میکنیم ولی این که نمیشه مبنا مثلا ما اگه ویندوزی اورجینال باشه خوشمون نمیاد و باید قفل شکسته باشه .
    خیلی ها هم هستند که همین سایت های دانلود رایگان رو نمیدونند کما اینکه سایتهای زیادی تو داخل کشور برای دریافت مقاله برای افراد مبالغی از اونها دریافت میکنند.
    البته داخل کشور اصلا نمیشه یک دانشگاهی یا موسسه ای پیدا کرد که این open access رو ساپرت کنه و بیاد خرج اون رو برای نویسندگان بپردازه. ما کلا چیزی مفتش باشه براش پول نمیدیم . اینجا برای خود مقاله
    1000تا ایراد بنی اسرائیلی میگیرند که پول تشویقی رو ندهند چه برسه بیان open access رو ساپرت بکنند. آخرین مورد دوستی بوده دانشگاه به یک "، (comma)" توی affiliation گیر داده و گفته affiliation ما رو نزدی و بهش
    تشویقی رو نداده!!!
    پس نتیجه این میشه که ما مبنا نیستیم!
    توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

Junior Member

سلام وقت بخیر
    من مقاله ام را حدود 9 هفته است که به یه ژورنال elsevier فرستادم اما هنوز هیچ خبری نیست فقط اعلام کردن که مقاله ام سریال نامبر گزفته و وارد پروسه شده. نمی دونم دست داوری هست یا نه و چقدر طول می کشه. به نظر شما بهشون ایمیل بزنم و وضعیت مقاله را بپرسم و اینکه چقدر طول می کشه بررسی بشه ؟ ضمنا impact factor ژورنال 1 هست.
    ممنون

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط afs_mrf نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    من مقاله ام را حدود 9 هفته است که به یه ژورنال elsevier فرستادم اما هنوز هیچ خبری نیست فقط اعلام کردن که مقاله ام سریال نامبر گزفته و وارد پروسه شده. نمی دونم دست داوری هست یا نه و چقدر طول می کشه. به نظر شما بهشون ایمیل بزنم و وضعیت مقاله را بپرسم و اینکه چقدر طول می کشه بررسی بشه ؟ ضمنا impact factor ژورنال 1 هست.
    ممنون
    سلام دوست عزیز
    9 هفته برای داوری مقالات زمان خیلی کوتاهی هست و عجله نکنید. می توانید از سیستم اتوماتیک وضعیت مقاله رو پیگیری کنید.
    کار دیگری که الان باید انجام بدین این هست که برین و تو صفحه ژورنال نگاه بکنید و ببینید میانگین زمان داوری این ژورنال چقدر هست.
    می تونید اگر اون هم نبود از چند ده تا مقاله میانگین بگیرید که اصولا روش معمولی نیست (مقاله به مقاله متفاوت هست و به خیلی چیزا وابسته هست) ولی آرومتون میکنه.
    توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط afs_mrf نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    ممنون
    به مجله ایمیل بزنید بپرسید، هم میانگین زمان داوری را هم مقاله خودتون
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

سلام دوستان

سوالی داشتم از شما، مقاله ای در دست انتشار دارم که تحت یک پروژه مشترک دانشگاه OXFORD و دانشگاه UCLA به صورت اینترنتی چاپ می شه.
    مقالات این سایت تا اونجا که می دونم آی اس آی نیست،آیا اعتبار یک مقاله به آی اس آی بودنش هست یا خیر؟
    ممنون میشم از پاسختون.

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط uqam نمایش پست ها
    سلام دوستان

سوالی داشتم از شما، مقاله ای در دست انتشار دارم که تحت یک پروژه مشترک دانشگاه OXFORD و دانشگاه UCLA به صورت اینترنتی چاپ می شه.
    مقالات این سایت تا اونجا که می دونم آی اس آی نیست،آیا اعتبار یک مقاله به آی اس آی بودنش هست یا خیر؟
    ممنون میشم از پاسختون.
    سلام دوست عزیز
    با توضیحات ناقص ارائه شده نمیشه گفت اعتبار داره یا نه ولی مطمئن باشید مجلات ISI معتبر با ارزشتر هستند.
    بنابراین از سایت مد نظر خودتون و نوع کارتون بیشتر توضیح بدین تا بشه نظر داد. آیا کار شما original article هست یا کاری تو مایه های مثلا technical note هست.
    آیا اصلا مطلب شما paper محسوب میشه یا تنها نتیجه یک یافته علمی هست که بصورت گزارش وار درحال انتشار هست؟
    سوال اضافی و اختیاری: شما دانشجوی کدام یک از دانشگاه های بالا هستین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)