صفحه 61 از 74 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 733

موضوع: سؤال درباره مقاله خارجی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

سلام دوستان
    من میخام واسه یکی از ژورنال های وایلی با ISSN: 0098-9886 مقاله بفرستم. آیا این ژورنال پولیه؟ (توی راهنمای نویسندش فقط راجع به Online Open گفته که باید بعد از پذیرش هزینه رو پرداخت کرد!)

Member arash66_2m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

سلام
    من یه مقاله دارم میخوام ببینم این مقاله چقدر از مقالات دیگه ک\ی شده است و چقدرش رو خودش نوشته
    منظور همون تقلبی و کپی بودن مقاله است اینو من از کجا میتونم بفهمم؟ یا آنالیز کنه که بدونم چجوریه ؟
    با تشکر
    در ضمن کدوم ژونالها رایگان مقالات رو دیافت میکنن تا بشه چاپ کرد ؟ ژونال های رایگان هست یا نه ؟

Senior Member EHSM آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rokhsare_e نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخام واسه یکی از ژورنال های وایلی با ISSN: 0098-9886 مقاله بفرستم. آیا این ژورنال پولیه؟ (توی راهنمای نویسندش فقط راجع به Online Open گفته که باید بعد از پذیرش هزینه رو پرداخت کرد!)
    معمولا یک قسمت راهنما دارن برای سابمیت. اون موردی که شما گفتی برای open access شدن مقالت هست برای اینکه مقالت به صورت رایگان در اختیار همه قرار بگیره. لزومی به همچین کاری نیست مگر اینکه استادتون بخواد و هزینش رو هم متقبل بشه.

Senior Member EHSM آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arash66_2m نمایش پست ها
    سلام
    من یه مقاله دارم میخوام ببینم این مقاله چقدر از مقالات دیگه ک\ی شده است و چقدرش رو خودش نوشته
    منظور همون تقلبی و کپی بودن مقاله است اینو من از کجا میتونم بفهمم؟ یا آنالیز کنه که بدونم چجوریه ؟
    با تشکر
    در ضمن کدوم ژونالها رایگان مقالات رو دیافت میکنن تا بشه چاپ کرد ؟ ژونال های رایگان هست یا نه ؟
    اونی که این کاره باشه با یک نگاه اجمالی متوجه میشه. در مورد سوال دومتون تقریبا تمام ژورنالهای معتبر رایگان هستند. اون ژورنالی که پول بگیره و مقاله رو چاپ کنه بعضیهاشون آی اس آی نیستن و درکل هم اعتبار زیادی ندارند مانند برخی ژورنالهای پاکستان که بیشتر هدف همون گرفتون پوله.

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط arash66_2m نمایش پست ها
    سلام
    با تشکر
    سلام دوست عزیز
    1- آقا اگر برای داوری اون مقاله می خوای ببینی چقدر از اون کار شبیه کارهای قبلی هست می تونی از نرم افزاری که خود کمپانی در موقع داوری بصورت آنلاین در اختیارت قرار میده استفاده بکنی در غیر اینصورت برخی سایت ها هستند که آنلاین این کار رو براتون انجام میدهند. مثلا cross reference تو اینترنت سرچ کنی میتونی پیداش بکنی.
    2- لطفا از لینک زیر پست شماره 876 رو بخونین تا دستتون بیاد چه ژورنالی خوبه واسه مقاله فرستادن و غیره. کلا برای انتخاب ژورنال برای ارسال مقاله دوستان اول این پست رو کامل بخونند. اکثر موارد موجود در لیست آپلود شده در لینک زیر ژورنالهای رایگان هستند و اگر هم پولی توشون باشه بسیاری از اونها معتبر هستند.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...4%D9%81/page88
    موفق باشید
    توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

سلام دوستان
    لینک مجله را بفرستید. بعید میدانم هزینه بخاد
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

سلام دوستان
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    لینک مجله را بفرستید. بعید میدانم هزینه بخاد
    سلام دوستان
    آقا من چک کردم پولی نیست. قسمت مربوط به گزینه اختیاری Online Open (یا همان Open Access) برای 90% ژورنالهای ISI پولی هست و لزومی نداره این رو درخواست بدین.
    لینک ژورنال هم به پیوست همین پست داده شده است.
    http://onlinelibrary.wiley.com/journ...SN%291097-007X
    لینک توضیحات:
    http://onlinelibrary.wiley.com/journ...orAuthors.html
    موفق باشید
    توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

Junior Member

سلام دوستان ...
    این سوال من شاید جای دیگه پرسیده شده باشه اما برای من فکر کنم وضعیتم فرق کنه، خیلی نگرانم کرده ....
    من دو تا از مقاله هامو مثلا با اسم اسلان علیپور چاپ کردم در حالی که فامیلم پسوند داره مثلا اسلان علیپورجعفربیگلو هست و چون طولانی بود نذاشتمش... ... حالا که میخوام اپلای کنم همه مدارکم بر اساس اسلان علیپورجعفربیگلو خواهد بود .... مقاله جدیدم رو هم که میخوام بفرستم رو هم واقعا موندم چه کارش کنم؟؟!!!! مشکل بعدی من اینه که تو پاسپورتم هم فامیل و پسوندمو سرهم نوشته یعنی جداش نکرده ... ایا این شکلی ایجاد میکنه؟؟؟

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aslan666 نمایش پست ها
    سلام دوستان ...
    این سوال من شاید جای دیگه پرسیده شده باشه اما برای من فکر کنم وضعیتم فرق کنه، خیلی نگرانم کرده ....
    من دو تا از مقاله هامو مثلا با اسم اسلان علیپور چاپ کردم در حالی که فامیلم پسوند داره مثلا اسلان علیپورجعفربیگلو هست و چون طولانی بود نذاشتمش... ... حالا که میخوام اپلای کنم همه مدارکم بر اساس اسلان علیپورجعفربیگلو خواهد بود .... مقاله جدیدم رو هم که میخوام بفرستم رو هم واقعا موندم چه کارش کنم؟؟!!!! مشکل بعدی من اینه که تو پاسپورتم هم فامیل و پسوندمو سرهم نوشته یعنی جداش نکرده ... ایا این شکلی ایجاد میکنه؟؟؟
    نه نگران نباشید
    البته سعی کنید مقاله های در دست چاپ یا آینده را با اسم پاسپرتی بدید من بعد.
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

سلام دوستان
    کسی می دونه منظور از peer-reviewed publications چیست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)