صفحه 64 از 74 نخستنخست ... 145455565758596061626364656667686970717273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 733

موضوع: سؤال درباره مقاله خارجی

Banned

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

نقل قول نوشته اصلی توسط drafshin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک مقاله رو به یکی از جورنال های ای اس ای تیلور اند فرانسیس 7 ماه پیش فرستادم. بهد 3 ماه یک میجور ریواز خورد و بهش جواب داریم و تغییرات رو اعمال کردیم و بهد از 2 ماه دوباره یک مینور ریواز خورد و 2 3 تا اشکال گرامری بود که فقط یکی از داورا گرفته بود و داور دوم گفته بود ready to publish ما اون ریواز های الکی رو هم اعمل کردیم و فرستادیم. الان یک و نیم ماه که زده under review !!! اشکالات جوری نبود که نیاز به تایید داور باشه و ادیتور می تونست خودش اوکی رو بده و بفرسته واسه چاپ.
    حالا من می خوام یک ایمیل به ادیتور بزنم و براش شرح بدم که ریواز ما ماینور ریواز بود و اگه ممکنه خودش بیاد و مردونگی کنه و تایید بده !!! یکی دو ماه دیگه الاف نشیم.
    1. به نظرتون کار درستیه ؟
    2. میشه در مورد متنش یک راهنمایی بکنید و یک نمونه برام معرفی کنید.
    ممنون
    سلام

چنین ایمیلی بی فایده خواهد بود...
    مقالاتی که به editor ارجاع داده میشن در یک queue قرار میگیرند و رسیدگی به اونها هم از ابتدای اون queue انجام میشه...
    چاره نیست جز اینکه تحمل بفرمایید و صبر کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط beat نمایش پست ها
    سلام
    نمیدونم باید این سوال رو اینجا مطرح کنم یا نه

برام ایمیلی اومده که ازم خواستن یک فصل از یک کتاب رو براشون بنویسم از انتشارات CRC- اسم ادیتور کتاب رو سرچ کردم نسبتا ادم معتبریه. می خواستم بدونم چطوری می تونم مطمئن بشم که اصلا این کتاب قرار نوشته بشه. (ایمیل از طرف ادیتور اومده نه از طرف انتشارات)

سوالی بعدی اینه که من مطلبی رو آماده کردم که هم میشه برای این کتاب در نظر گرفت و هم به عنوان مقاله مروری چاپ کرد کدام با ارزش تره فصل کتاب یا مقاله مروری ؟؟؟؟
    فرق زیادی ندارند. در هر دو، کار تحقیقی انجام داده نمیشه.
    کار کتاب دردسرش بشدت زیادتره. شاید حجم کار مورد نیاز برای یک کتاب 10 برابر یا بیشتر از یک مقاله ریویو است.
    مقاله مروری را مینویسید و غالبا یک بار داوری میشه و تمام. اما کار کتاب از امضای قراردادش (Royalty payment) تا دنگ و فنگ های چاپش کلی دردسر داره و بطور منظم یک ادیتور بالا سر شما وایستاده و نظارت میکنه که باید سلیقه اون رو دنبال کنی
    سی ار سی شاخه تیلور اند فرانسیس هست و فقط کتاب چاپ میکنه
    در کل زیاد سمت کتاب نرین
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

چنین ایمیلی بی فایده خواهد بود...
    مقالاتی که به editor ارجاع داده میشن در یک queue قرار میگیرند و رسیدگی به اونها هم از ابتدای اون queue انجام میشه...
    چاره نیست جز اینکه تحمل بفرمایید و صبر کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    مرسی از پاسختون ولی مقاله من با اینکه می تونست توسط ادیتور تایید بشه ولی رفته زیر دست داور ! منظورم این بود که نمیشه یک ایملی به ادیتور زد و یادآوری کرد که با توجه به اینکه مقاله نیاز به تایید علمی نداره خودش تایید کنه بره ؟؟؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط drafshin نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون ولی مقاله من با اینکه می تونست توسط ادیتور تایید بشه ولی رفته زیر دست داور ! منظورم این بود که نمیشه یک ایملی به ادیتور زد و یادآوری کرد که با توجه به اینکه مقاله نیاز به تایید علمی نداره خودش تایید کنه بره ؟؟؟
    سلام

وقتی توجه کنیم که در یک ژورنال حتی نه چندان معتبر ISI ممکن هست ماهانه چند ده مقاله جدید submit بشه و چندین مقاله دیگه در میانه راه processing باشند، اون وقت روشن میشه که تمام روند مربوط به مقالات، چه ساده و گذرا باشند و چه پیچیده و زمان بر، باید طبق برنامه پیش برند تا همه چیز سر جای خودش و طبق برنامه حل و فصل بشه... درحالیکه همین موضوع ممکن هست که از دیدگاه من و شما خیلی trivial به نظر میاد و این طور به ذهن تداعی بشه که چنین کاری وقت زیادی از editor نمی گیره و باید به اون اولویت بده... منتها روند عملی کار همون چیزی است که خدمتتون عرض کردم...

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام دوستان

دوستان من دیروز یه مقاله به یکی از ژورنال های انتشارات Taylor & Francis ارسال کردم و متاسفانه حواسم نبود در چکیده یک مخفف را قبلش یادم رفت تعریفش کنم!!توی همون جمله اول ! اینجوری که در قسمت دستور العمل هاش گفته، اگر مقاله ای چنین قواعدی را رعایت نکنه پروسه بررسی مقاله به تعویق میفته! دوستان نظرتون چیه!؟ آیا این تعویق که میگه جدیه؟ برای رفع این خنگ بازی که در آوردم کاری میشه کرد؟

در ضمن توی یکی از مقاله هاش دیدم که این مخفف را نویسنده تعریف نکرده! ولی اکثرا بقه مقالات تعریف کردند!

ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط federico نمایش پست ها
    سلام دوستان

دوستان من دیروز یه مقاله به یکی از ژورنال های انتشارات Taylor & Francis ارسال کردم و متاسفانه حواسم نبود در چکیده یک مخفف را قبلش یادم رفت تعریفش کنم!!توی همون جمله اول ! اینجوری که در قسمت دستور العمل هاش گفته، اگر مقاله ای چنین قواعدی را رعایت نکنه پروسه بررسی مقاله به تعویق میفته! دوستان نظرتون چیه!؟ آیا این تعویق که میگه جدیه؟ برای رفع این خنگ بازی که در آوردم کاری میشه کرد؟

در ضمن توی یکی از مقاله هاش دیدم که این مخفف را نویسنده تعریف نکرده! ولی اکثرا بقه مقالات تعریف کردند!

ممنون

دوست عزیزم
    من بعید میدونم خیلی موضوع کریتیکال و مهمی باشه. هرچند بهتر بود که تعریفش میکردید
    ولی بعدا میتونید توی مرحله Review and comment و یا Proof این رو ادیت کنید

موفق باشید

Junior Member

سلام
    چند سوال داشتم اگه خیلی ابتدایی هستن ببخشید چون واقعا هیچ اطلاعات خاصی ندارم ممنون میشم که صریحا راهنمایی کنید
    1-من شروع به نوشتن مقاله کردم با استفاده از راهنما های موجود در اینترنت و میخواستم بدونم در چه سایتی میشه لیست ژورنال های مربوط به رشته خودم رو ببینم(تربیت بدنی)؟
    2-بعد از اتمام مقالات و ارسال اون به ژورنال مربوطه ایا پولی ازم میگیرن برای چاپ ؟
    3-کلا ارسال مقاله و چاپ پولیه و یا نه یعنی هیچ مجله ای اس ای وجود نداره که ما مقاله خود رو در اون چاپ کنیم شاید کسی نه هزینه رفتن به کنفرانس ها رو داشته باشه و نه هزینه چاپ مقاله اش رو دیگه این تحقیق میمونه رو دستش و اصلا نمیتونه ارائه اش کنه؟
    4-اگر چاپ مقالات پولی نیست توضیح مختصری بدید که برای ارسال مقاله ام چه کار کنم و از کجا شروع کنم؟
    ممنون میشم جوابم رو بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط ghana نمایش پست ها
    سلام
    چند سوال داشتم اگه خیلی ابتدایی هستن ببخشید چون واقعا هیچ اطلاعات خاصی ندارم ممنون میشم که صریحا راهنمایی کنید
    1-من شروع به نوشتن مقاله کردم با استفاده از راهنما های موجود در اینترنت و میخواستم بدونم در چه سایتی میشه لیست ژورنال های مربوط به رشته خودم رو ببینم(تربیت بدنی)؟
    2-بعد از اتمام مقالات و ارسال اون به ژورنال مربوطه ایا پولی ازم میگیرن برای چاپ ؟
    3-کلا ارسال مقاله و چاپ پولیه و یا نه یعنی هیچ مجله ای اس ای وجود نداره که ما مقاله خود رو در اون چاپ کنیم شاید کسی نه هزینه رفتن به کنفرانس ها رو داشته باشه و نه هزینه چاپ مقاله اش رو دیگه این تحقیق میمونه رو دستش و اصلا نمیتونه ارائه اش کنه؟
    4-اگر چاپ مقالات پولی نیست توضیح مختصری بدید که برای ارسال مقاله ام چه کار کنم و از کجا شروع کنم؟
    ممنون میشم جوابم رو بدید
    سلام دوست عزیز،

نحوه نگارش و ارسال مقالات:

1- برای نوشتن مقاله در اون زمینه که کار کردید، احتمالا چند مقاله در مورد ادبیات موضوع مطالعه می کنید، به چند مقاله می خواهید رفرنس می دهید و ... . پس نحوه نوشتن خود را از مقاله پایه خود و همینطور سایر مقالات مرتبط می توانید بیابید. پس بدون خواندن مقالات دیگران عملا نمی توانید مقاله ای بنویسید یا به عبارت دیگر مقاله بدون رفرنس (کار دیگر پژوهشگران) نداریم!
    2-بعد از اینکه با تنی سالم و دلی خوش، کار نگارش مقاله با مطالعه موارد بالا و تبیین نوآوری خودتان تمام شد، ژورنال های پولی و یا غیر پولی را برحسب انتخاب خودتون، گزینش می کنید. به عبارت دیگر بعضی از ژورنال ها پولی و برخی دیگر غیر پولی اند. پولی یا غیر پولی بودن ژورنال از طریق سایت آن ها قابل دریافت می باشد گرچه اگر مورد یک (بالا) را درست انجام دهید، به این موضوع هم آگاه خواهید شد! البته همواره بحث و مشورت با دوستان هم رشته ای نیز تاکید و تایید میشه!
    3-این سوال با سوال 2 کمی هم پوشانی دارد، برای نوشتن یک مقاله به پول و یا رفتن به خارج نیازی ندارید، اول توکل بر خدا و سپس یک رایانه ساده برای تایپ و برنامه ورد یا LATEX . برای ژورنال های غیر پولی رشته خود فقط شروع به نوشتن کنید!
    4-با پشتکار و اراده محکم به مورد یک برگردید! شما می توانید

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان

من یه مشکلی دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

قصد من اپلای برای دکتری در خارج از کشور خصوصا امریکا هستش ....برای همین چون معدل تاپ ندارم و البته نمره ایلتس 6 و نیم .....و درحال امادگی برای نمره 7 و امتحان جی ار ایی هستم با مشورت به من گفتند اگر مقاله خوبی بنویسید می تونید شانس خودت را بالا ببری .

حالا مشکلی که هست من یه طرح پژوهشی از دانشگاه علوم پزشکی برداشتم که بعد از یکسال و نیم تلاش و انتظار بلاخره تصویب شد و کد گرفت .

بعد از صرف 4 تا 5ماه و درنهایت جمع اوری داده ها ....به جهت اینکه نیاز به استفاده از نرم افزار های spss20 , amos بودم. در انالیز داده ها ....با چند نفر از دوستان اماری صحبت کردم. متاسفانه انها به من گفتند که انجام این طرح تحقیقی هیچ ارزشی برای خارج از کشور ندارد . و تنها برای چاپ داخلی مناسب است . بدین جهت که این نرم افزار ها و تحلیل انها در ایران ورژن های قدیمی هستند و وقتی شما بعد از صرف وقت و انرژی این مقاله را نوشتید . داورها ان را تائید نمی کنند . چون از لحاظ علمی old fashion هستند و بسیار عقب تر از مباحث روز و تکراری!!!

نگرانی من این هست که هرچند spss را مسلط هستم اما amos را نه متاسفانه و نیاز دارم که پس از انجام هزینه چک نهایی بدهم تا یکی از اساتید بررسی کنند.

بنظر شما حرف این دوست صحت داره ؟

بحث کرک بودن نرم افزار و ایرانی بودن نویسنده چطور؟

ایا بجای من بودید واقعا این مقاله را به نتیجه میرساندید. با این تصور که واقعا یکسال و نیم بنده پیگیر تصویب و اجرای ان بودم ؟

پیشنهادی دارید ممنون

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elnaz_s_sh نمایش پست ها
    سلام دوستان

من یه مشکلی دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

قصد من اپلای برای دکتری در خارج از کشور خصوصا امریکا هستش ....برای همین چون معدل تاپ ندارم و البته نمره ایلتس 6 و نیم .....و درحال امادگی برای نمره 7 و امتحان جی ار ایی هستم با مشورت به من گفتند اگر مقاله خوبی بنویسید می تونید شانس خودت را بالا ببری .

حالا مشکلی که هست من یه طرح پژوهشی از دانشگاه علوم پزشکی برداشتم که بعد از یکسال و نیم تلاش و انتظار بلاخره تصویب شد و کد گرفت .

بعد از صرف 4 تا 5ماه و درنهایت جمع اوری داده ها ....به جهت اینکه نیاز به استفاده از نرم افزار های spss20 , amos بودم. در انالیز داده ها ....با چند نفر از دوستان اماری صحبت کردم. متاسفانه انها به من گفتند که انجام این طرح تحقیقی هیچ ارزشی برای خارج از کشور ندارد . و تنها برای چاپ داخلی مناسب است . بدین جهت که این نرم افزار ها و تحلیل انها در ایران ورژن های قدیمی هستند و وقتی شما بعد از صرف وقت و انرژی این مقاله را نوشتید . داورها ان را تائید نمی کنند . چون از لحاظ علمی old fashion هستند و بسیار عقب تر از مباحث روز و تکراری!!!

نگرانی من این هست که هرچند spss را مسلط هستم اما amos را نه متاسفانه و نیاز دارم که پس از انجام هزینه چک نهایی بدهم تا یکی از اساتید بررسی کنند.

بنظر شما حرف این دوست صحت داره ؟

بحث کرک بودن نرم افزار و ایرانی بودن نویسنده چطور؟

ایا بجای من بودید واقعا این مقاله را به نتیجه میرساندید. با این تصور که واقعا یکسال و نیم بنده پیگیر تصویب و اجرای ان بودم ؟

پیشنهادی دارید ممنون
    Your question was answered in another forum;
    Do not ask the same question in several pages!
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)