صفحه 66 از 74 نخستنخست ... 1656575859606162636465666768697071727374 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 733

موضوع: سؤال درباره مقاله خارجی

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

میشه یه نفر لطفاااا توضیح بده چجوری باید موضوع مقاله isi رو برای پذیرش گرفتن انتخاب کنم؟منظورم اینه که چه موضوعی انتخاب کنیم که استاد خارجی خوشش بیاد و بهمون برای اپلای کمک کنه؟
    چند بار مطرح کردم کسی جواب نداد

Member
    رشته و دانشگاه
    M.SC of Genetic Engineering & Breeding plants at University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Smartgirl21 نمایش پست ها
    میشه یه نفر لطفاااا توضیح بده چجوری باید موضوع مقاله isi رو برای پذیرش گرفتن انتخاب کنم؟منظورم اینه که چه موضوعی انتخاب کنیم که استاد خارجی خوشش بیاد و بهمون برای اپلای کمک کنه؟
    چند بار مطرح کردم کسی جواب نداد������
    دوست عزیز مقالات رزومه اصولا مستخرج از پایان نامه است. موضوع پایان نامه ات مثلا روی ماده ای خاص یا روشی خاص هست و استادی هم اومده روی همون ماده یا روش خاص روی سیستم دیگه ای کار کرده...پس ححرف مشترکتون میشه یک روش کاری مشابه یا یک موضوع خاص
    پس شما زمانی میخوای با استادی ارتباط برقرار کنی
    میای میگی من هم روی فلان سیستم کار کردم و علاقمندم و میخوام با گروه شما هم روی این پروژه اتون کار کنم
    در واقع حرف مشترک دارید
    1
    ببینید اول انتخاب موضوع پایان نامه است->بعد استخراج مقاله-> بعد پیدا کردن استاد مرتبط
    برعکس نیست این پروسه
    تازه به نظر من خیلی خوبه قبل ارتباط با استادی مقالات اخیرشو خوب خوب بخونی...بعد با احتساب نزدیکی به پایان نامه ات..بهش موضوع پیشنهاد هم بدی..بفهمه علاقمند هستی و اطلاعات خاصی روی اون موضوع پیشنهادی داری

باز نظرات دوستان باتجربه رو جویا بشین
    روزهای سخت دوام نمی آورند، اما انسانهای سخت چرا!

نقل قول نوشته اصلی توسط nadia65 نمایش پست ها
    دوست عزیز مقالات رزومه اصولا مستخرج از پایان نامه است. موضوع پایان نامه ات مثلا روی ماده ای خاص یا روشی خاص هست و استادی هم اومده روی همون ماده یا روش خاص روی سیستم دیگه ای کار کرده...پس ححرف مشترکتون میشه یک روش کاری مشابه یا یک موضوع خاص
    پس شما زمانی میخوای با استادی ارتباط برقرار کنی
    میای میگی من هم روی فلان سیستم کار کردم و علاقمندم و میخوام با گروه شما هم روی این پروژه اتون کار کنم
    در واقع حرف مشترک دارید
    1
    ببینید اول انتخاب موضوع پایان نامه است->بعد استخراج مقاله-> بعد پیدا کردن استاد مرتبط
    برعکس نیست این پروسه
    تازه به نظر من خیلی خوبه قبل ارتباط با استادی مقالات اخیرشو خوب خوب بخونی...بعد با احتساب نزدیکی به پایان نامه ات..بهش موضوع پیشنهاد هم بدی..بفهمه علاقمند هستی و اطلاعات خاصی روی اون موضوع پیشنهادی داری

باز نظرات دوستان باتجربه رو جویا بشین
    دوست عزیز بابت راهنماییتون بسیار سپاسگذارم.فقط یه سوال دیگه واسم پیش اومده ؛ مثلا مثلا من الان اپلای به دانشگاه ام آی تی مدنظرمه برای دکتری ، از کجا بدونم اساتیدی که اونجان موضوع من بااونا یکیه؟؟؟
    چون من باید اینجا توی ایران پایان نامه رو انجام بدم بعدش واسه دکتری اپلای کنم ، اگه موضوع پایان نامم با اساتید ام آی تی مطابقت نداشت چی؟
    من ترم یک کارشناسی ام.مگه پایان نامه واسه وقتی نیست که میخوایم ارشد رو تموم کنیم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Smartgirl21 نمایش پست ها
    دوست عزیز بابت راهنماییتون بسیار سپاسگذارم.فقط یه سوال دیگه واسم پیش اومده ؛ مثلا مثلا من الان اپلای به دانشگاه ام آی تی مدنظرمه برای دکتری ، از کجا بدونم اساتیدی که اونجان موضوع من بااونا یکیه؟؟؟
    چون من باید اینجا توی ایران پایان نامه رو انجام بدم بعدش واسه دکتری اپلای کنم ، اگه موضوع پایان نامم با اساتید ام آی تی مطابقت نداشت چی؟
    من ترم یک کارشناسی ام.مگه پایان نامه واسه وقتی نیست که میخوایم ارشد رو تموم کنیم؟
    سلام.
    شما ترم یک معماری هستید؟ و برای MArch قصد دارید اقدام کنید؟ اگر همینطور هست لطفا این لینک ر ا ابتدا مطالعه کنید. موفق باشید
    https://architecture.mit.edu/archite...m/degree/march

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

سلام

امکانش هستش که همزمان دو تا مقاله ( مختلف) رو به دو ژورنال فرستاد؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط samijoon نمایش پست ها
    سلام

امکانش هستش که همزمان دو تا مقاله ( مختلف) رو به دو ژورنال فرستاد؟
    سلام اگر دو مقاله مختلف باشند خوب مشکلی وجود ندارد دو مقاله با محتوای کاملا متفاوت از نظر فنی به دو جورنال مختلف فرستاده اید چه مشکلی دارد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراحی شهری

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان.آیا کسی از دوستان میدونه مقالاتی که در ژورنال های isi دارای impact factor ،فقط پذیرش شده اند و چاپ نشدند هم میتونه تاثیری در رزومه داشته باشه یا نه؟ممنونم

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط kamal_vahidi نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان.آیا کسی از دوستان میدونه مقالاتی که در ژورنال های isi دارای impact factor ،فقط پذیرش شده اند و چاپ نشدند هم میتونه تاثیری در رزومه داشته باشه یا نه؟ممنونم
    سلام اگر آنلاین شده باشند و شماره صفحه نگرفته باشد می توانید با استفاده از doi به آنها ارجاع کنید و در رزومه تان ذکر کنید

Junior Member

درود به شما

دوستان عزیز من یه سوال داشتم

تفاوت مقالات علمی-ترویجی و علمی-پژوهشی در چی هست؟ کدوم معتبرتر هست؟

من میخوام پایان نامه ارشدمو مقاله کنم ولی یکی از دوستام میگه چون پایان نامه من کار کمی هست یعنی پرسشنامه داره و تجزیه و تحلیل داده در SPSS داره ( رشته من علوم انسانیه ) باید مقاله رو علمی-ترویجی آماده کنم. آیا این صحبت درسته؟

ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق دانشگاه صنعتی

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز، سوالی دارم مبنی بر اینکه چه ژورنالهایی در رشته برق از اعتبار بیشتری برخوردار هستند و معیارهای اصلی شون جهت پذیرش مقالات چه هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)