صفحه 68 از 74 نخستنخست ... 185859606162636465666768697071727374 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 733

موضوع: سؤال درباره مقاله خارجی

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud12 نمایش پست ها
    سلام. مرسی از پاسخ تون. الان دیدم Status مقاله شده In peer reveiw. این معنیش اینه که ادیتور مقاله را فرستاده واسه داوری که بهش نمره بده؟ کلا این مرحله برای مقالات معنیش چیه؟ خوبه یا بد؟
    سلام
    این استاتوس به معنای اینه که داورا داوری مقاله تون رو قبول کردن و درحال داوری مقاله تون هستند...معنی خاصی نداره....

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام. مرسی از پاسخ تون. الان دیدم Status مقاله شده In peer reveiw. این معنیش اینه که ادیتور مقاله را فرستاده واسه داوری که بهش نمره بده؟ کلا این مرحله برای مقالات معنیش چیه؟ خوبه یا بد؟
    سلام یعنی مقاله شما برای داوری فرستاده شده. نه خوب است و نه بد. منتظر پاسخ داوران بمانید انشاله پذیرفته شود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering and construction management

دوستان نتیجه داوری مقاله (ACI structural journal) دیروز بعد از دقیقا 3 ماه شده Awaiting MRC Decision به نظرتون معنیش چیه؟ اینه که جواب ریوورها اومده و تصمیم با ادیتور هست که تایید یا رد کنه یا اینکه کمیته داوری ژورنال با توجه به نرخ پذیرش مجاز سالانه ژورنال سطح مقاله را برای پابلیش ارزیابی مجدد می کنه و قبول یا ردش را وتو میکنه؟ (Manuscript Review Committee) اون چیزی که از سرچ در موردش پیدا کردم مورد دوم بنظر محتمل تر اومد منتها خیلی عجیب غریب به نظر میاد این روال داوری. البته از ACI هیچی بعید نیست. کلا 6 ماهه انواع و اقسام استتوسها رو زدن. کسی تا الان مورد مشابه ش را دیده؟

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

شما به جای این حدس و گمان ها منتظر نتیجه مجله باشید

دوستان نتیجه داوری مقاله (ACI structural journal) دیروز بعد از دقیقا 3 ماه شده Awaiting MRC Decision به نظرتون معنیش چیه؟ اینه که جواب ریوورها اومده و تصمیم با ادیتور هست که تایید یا رد کنه یا اینکه کمیته داوری ژورنال با توجه به نرخ پذیرش مجاز سالانه ژورنال سطح مقاله را برای پابلیش ارزیابی مجدد می کنه و قبول یا ردش را وتو میکنه؟ (Manuscript Review Committee) اون چیزی که از سرچ در موردش پیدا کردم مورد دوم بنظر محتمل تر اومد منتها خیلی عجیب غریب به نظر میاد این روال داوری. البته از ACI هیچی بعید نیست. کلا 6 ماهه انواع و اقسام استتوسها رو زدن. کسی تا الان مورد مشابه ش را دیده؟
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

سلام دوستان میخواستم در مورد اعتبار این مجله نظرتون رو بدونم، ایمپکت نداره ولی از انتشارات اشپرینگر هست. چون از انتشارات اشپرینگر هست میتونه ملاک بر داشتن حداقل اعتبار رو داشته باشه؟ ممنون
    https://www.springer.com/engineering/journal/42452

سلام، منظور شما از حداقل اعتبار چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    سلام، منظور شما از حداقل اعتبار چیه؟
    سلام منظورم اینکه همین که از انتشارات اشپرینگر محسوب میشه میتونه اعتباری داشته باشه، بلاخره یک از انتشارات اشپرینگر هست

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط qalat نمایش پست ها
    سلام دوستان میخواستم در مورد اعتبار این مجله نظرتون رو بدونم، ایمپکت نداره ولی از انتشارات اشپرینگر هست. چون از انتشارات اشپرینگر هست میتونه ملاک بر داشتن حداقل اعتبار رو داشته باشه؟ ممنون
    https://www.springer.com/engineering/journal/42452
    سلام درست است که مجله مذکور توسط ناشر اشپرینگر منتشر می شود. اما دو مشکل دارد مشکل اول اینکه حتی نمایه scopus را هم ندارد. مشکل دوم آن است که مجله تخصصی نیست و در زمینه های بسیار مختلفی مقاله می پذیرد. پس نمی تواند انتخاب مناسبی باشد. البته باز هم بستگی به سطح مقاله شما دارد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tabatabaei2008 نمایش پست ها
    سلام درست است که مجله مذکور توسط ناشر اشپرینگر منتشر می شود. اما دو مشکل دارد مشکل اول اینکه حتی نمایه scopus را هم ندارد. مشکل دوم آن است که مجله تخصصی نیست و در زمینه های بسیار مختلفی مقاله می پذیرد. پس نمی تواند انتخاب مناسبی باشد. البته باز هم بستگی به سطح مقاله شما دارد.
    ممنون، مقاله من داده های قوی ای نداره، من این مجله صرفا به دلیل اینکه اشپرینگر ناشرش هست انتخاب کردم، میخواستم بدونم دلیل بر این هست ک چون اشپرینگر هست حداقل اعتبار رو داره یا نه، البته سوالم خیلی کلی هست.

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط qalat نمایش پست ها
    ممنون، مقاله من داده های قوی ای نداره، من این مجله صرفا به دلیل اینکه اشپرینگر ناشرش هست انتخاب کردم، میخواستم بدونم دلیل بر این هست ک چون اشپرینگر هست حداقل اعتبار رو داره یا نه، البته سوالم خیلی کلی هست.
    اگر مجله ای توسط ناشرین معتبر منتشر شود ولو اینکه توسط اسکوپوس ایندکس نشود دارای اعتبار حداقلی می باشد اما مشکل اینجاست که این مجله تخصصی هم نمی باشد. من پیشنهاد می کنم اگر قصد دارید برای مجلات ناشرهای معتبر که بعضا ایندکس اسکوپوس ندارند و سالهای نخست انتشارشان می باشد مقاله ارسال کنید حداقل برای مجلاتی از این طیف مقاله بفرستید که تخصصی در رشته خودتان باشند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)