صفحه 69 از 74 نخستنخست ... 1959606162636465666768697071727374 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 733

موضوع: سؤال درباره مقاله خارجی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

نقل قول نوشته اصلی توسط tabatabaei2008 نمایش پست ها
    اگر مجله ای توسط ناشرین معتبر منتشر شود ولو اینکه توسط اسکوپوس ایندکس نشود دارای اعتبار حداقلی می باشد اما مشکل اینجاست که این مجله تخصصی هم نمی باشد. من پیشنهاد می کنم اگر قصد دارید برای مجلات ناشرهای معتبر که بعضا ایندکس اسکوپوس ندارند و سالهای نخست انتشارشان می باشد مقاله ارسال کنید حداقل برای مجلاتی از این طیف مقاله بفرستید که تخصصی در رشته خودتان باشند.
    مرسی ممنون

Banned

سلام

مقاله قبلی استاد من در ژورنال با ایمپکت 5.5 چاپ شد. الان ما همون روش جدید رو داریم برای اشکال مختلف انجام میدیم. دوستان صاجب نظر در این کار آیا میشه چنین کاری رو چاپ کرد با همون شیوه قبلی؟ یعنی روشی که ارایه شده رو برای یک مدل دیگه انجام داد

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

در کلیت بحث و با اطلاعاتی که شما خیلی کوتاه نوشته اید از نظر من حتما میشود انجام داد. روش جدیدی که به ان اشاره میکنید باید - به عنوان روش در جایگاه خودش- مورد تست و بازتست برای پیدا کردن ایرادات احتمالی/ شناسایی نقاط ضعف و قوت/ تقویت نقاط قوت/ پیدا کردن الترنانیوها/ جایجایی مفروضات... و ده ها دلیل دیگر.... قرار بگیرد.

بنابراین اگر یکی از خروجیهای کار بهبود این روش باشد حتما میشود روی آن کار کرد.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سلام

مقاله قبلی استاد من در ژورنال با ایمپکت 5.5 چاپ شد. الان ما همون روش جدید رو داریم برای اشکال مختلف انجام میدیم. دوستان صاجب نظر در این کار آیا میشه چنین کاری رو چاپ کرد با همون شیوه قبلی؟ یعنی روشی که ارایه شده رو برای یک مدل دیگه انجام داد

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام من یک مقاله راجب POWER LINE CARRIER دارم فکر نمیکنم خیلی قوی باشه ولی میشه یک ژورنال خوب برای این موضوع مقاله ذش IMPACT FACTOR کمتر از ۰.۵ معرفی کنید

Junior Member

سلام دوستان من به یک مشکل برخوردم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من مقاله ای را برای داوری ارسال کردم... ریوایز خورد و اسم یکی از اساتید را هم بعد از ریوایز به مقاله اضافه کردم...مقاله داوری شد و در نهایت اکسپت...متاسفانه ادیتور میگه نمی شه اسم اضافه کنی...میخواستم بدونم باید چکار کنم، اول اینکه اگر موافقت نکنه مقاله رو چاپ نمی کنم..دوم اینکه ممنون میشم برای نوشتن متن انگلیسی نامه از داور کمکم کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط qalat نمایش پست ها
    سلام دوستان من به یک مشکل برخوردم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من مقاله ای را برای داوری ارسال کردم... ریوایز خورد و اسم یکی از اساتید را هم بعد از ریوایز به مقاله اضافه کردم...مقاله داوری شد و در نهایت اکسپت...متاسفانه ادیتور میگه نمی شه اسم اضافه کنی...میخواستم بدونم باید چکار کنم، اول اینکه اگر موافقت نکنه مقاله رو چاپ نمی کنم..دوم اینکه ممنون میشم برای نوشتن متن انگلیسی نامه از داور کمکم کنید.

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

۱. تا قبل از مرحله پروف نهایی قاعدتا شما میتونید مقاله رو ادیت کنید و تغییرات لازم رو توش انجام بدید و اگه نیاز هست اسمی کم یا زیاد بشه و ...هرچند هستند ژورنال هایی که شرایطی دارند شبیه به این که اسامی نویستدگان بعد از روز سابمیت دیگه نمیتونه اضافه و کم بشه و چیزهایی ازین دست
    ۲. اگه ژورنالی که شما مقاله رو فرستادی همچین قوانین و شرایطی رو داشته و داره خب دیگه راهی ندارید و باید حرف ادیتور رو فالو کنید یا اینکه مقاله رو ویدرا کنید. اگه همچین شرایطی رو نداره خب حق با شماست و اگه تا قبل مرحله پروف شما ادیت رو انجام داده باشید خب باید طبق خواسته شما اون اسم اضافه بشه
    ۳. من پیشنهاد میکنم به همراه باقی نویسندگان اعلام رضایت خودتون رو برای اضافه شدن اون اسم اعلام کنید (اگه واقعا میخوایید این کار رو بکنید و ایشون بهتون کمکی کردند!! در غیر این صورت اصلا درست نیست که اسم ایشون اضافه بشه). میتونید یه نامه بنویسید (کارسپاند مقاله قاعدتا) و بگید که تمامی نویسندگان رضایت دارند و به نظر همگی اسم ایشون به عنوان کسی در این مقاله با ما همکاری کرده باید اضافه بشه. بعدشم میتونید دلایل اضافه شدن اسم نفر جدید رو به طور خلاصه شرح بدید. میتونید وقتی به ادیتور ایمیل میزنید بافی نویسندگان مقاله رو هم سی سی میکنم.
    ۴. بازم تاکید میکنم اگه ایشون بهتون و به مقاله کمکی کردند و باقی نویسندگان هم ازین مورد اطلاع دارند و موافق هستند فقط این کار رو بکنید. در غیر این صورت اضافه شدن اسمی به مقاله اصلا و اصلا کار درستی نیست. و مطمینا این کار شما نباید بعد از مرحله پروف نهایی اتفاق افتاده باشه

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

۱. تا قبل از مرحله پروف نهایی قاعدتا شما میتونید مقاله رو ادیت کنید و تغییرات لازم رو توش انجام بدید و اگه نیاز هست اسمی کم یا زیاد بشه و ...هرچند هستند ژورنال هایی که شرایطی دارند شبیه به این که اسامی نویستدگان بعد از روز سابمیت دیگه نمیتونه اضافه و کم بشه و چیزهایی ازین دست
    ۲. اگه ژورنالی که شما مقاله رو فرستادی همچین قوانین و شرایطی رو داشته و داره خب دیگه راهی ندارید و باید حرف ادیتور رو فالو کنید یا اینکه مقاله رو ویدرا کنید. اگه همچین شرایطی رو نداره خب حق با شماست و اگه تا قبل مرحله پروف شما ادیت رو انجام داده باشید خب باید طبق خواسته شما اون اسم اضافه بشه
    ۳. من پیشنهاد میکنم به همراه باقی نویسندگان اعلام رضایت خودتون رو برای اضافه شدن اون اسم اعلام کنید (اگه واقعا میخوایید این کار رو بکنید و ایشون بهتون کمکی کردند!! در غیر این صورت اصلا درست نیست که اسم ایشون اضافه بشه). میتونید یه نامه بنویسید (کارسپاند مقاله قاعدتا) و بگید که تمامی نویسندگان رضایت دارند و به نظر همگی اسم ایشون به عنوان کسی در این مقاله با ما همکاری کرده باید اضافه بشه. بعدشم میتونید دلایل اضافه شدن اسم نفر جدید رو به طور خلاصه شرح بدید. میتونید وقتی به ادیتور ایمیل میزنید بافی نویسندگان مقاله رو هم سی سی میکنم.
    ۴. بازم تاکید میکنم اگه ایشون بهتون و به مقاله کمکی کردند و باقی نویسندگان هم ازین مورد اطلاع دارند و موافق هستند فقط این کار رو بکنید. در غیر این صورت اضافه شدن اسمی به مقاله اصلا و اصلا کار درستی نیست. و مطمینا این کار شما نباید بعد از مرحله پروف نهایی اتفاق افتاده باشه

موفق باشید
    ممنون از پاسختون، بله ایشان در مرحله ریوایز نقش عمده ای داشتن و مطمنا باید اسم ایشون در مقاله باشه...ادیتور پابلیشر به من فرمی داده که همه نویسندگان باید امضا و رضایت خودشون را اعلام کنند..فرم مخضوصی رو ارسال کردن، به نظر شما با اون فرم این مشکل حل میشه؟

Junior Member

با سلام
    دوستان من در ژورنالی مقاله ای سابمیت کردم الان برای من زده Manuscript Assigned to Reviewers این یعنی مقاله رو به داوران دادند و پذیرش برای داوری شده؟
    ایمیلی هم برای من اومده داوران دیگه از آمریکای شمالی و اروپای غربی معرفی کنم آیا این مهمه؟ من این لیست داوران رو برای سردبیر بفرستم یا نه همون ایمیلی اومده ریپلای کنم و به همون جواب بده؟
    ممنونم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

این یعنی مقاله رو به داوران دادند و پذیرش برای داوری شده؟

بلی ادیتور مقاله را در مجموع مناسب ژورنال تشخیص داده است.

ایمیلی هم برای من اومده داوران دیگه از آمریکای شمالی و اروپای غربی معرفی کنم آیا این مهمه؟

بلی مهم است. احتمالا با توجه به ایمیل قبلی یک داور از مجموع داوران مورد نیاز را ادیتور خودش شناسایی کرده و فرستاده اند. برای داوران دیگر مشارکت خود شما را خواسته اند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط IsfTeams نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من در ژورنالی مقاله ای سابمیت کردم الان برای من زده Manuscript Assigned to Reviewers این یعنی مقاله رو به داوران دادند و پذیرش برای داوری شده؟
    ایمیلی هم برای من اومده داوران دیگه از آمریکای شمالی و اروپای غربی معرفی کنم آیا این مهمه؟ من این لیست داوران رو برای سردبیر بفرستم یا نه همون ایمیلی اومده ریپلای کنم و به همون جواب بده؟
    ممنونم راهنمایی کنید.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

این یعنی مقاله رو به داوران دادند و پذیرش برای داوری شده؟

بلی ادیتور مقاله را در مجموع مناسب ژورنال تشخیص داده است.

ایمیلی هم برای من اومده داوران دیگه از آمریکای شمالی و اروپای غربی معرفی کنم آیا این مهمه؟

بلی مهم است. احتمالا با توجه به ایمیل قبلی یک داور از مجموع داوران مورد نیاز را ادیتور خودش شناسایی کرده و فرستاده اند. برای داوران دیگر مشارکت خود شما را خواسته اند.

موفق باشید
    تشکر بابت جواب قبل
    در این مرحله اگر مشکلی باشه و سوالی پرسیده بشه یا ... سوال میکنند و تصمیم میگیرند درسته؟
    این پروسه چقدر زمان میبره؟
    از زمان سابمیت من 1 هفته طول کشید تا این ایمیل برای من اومد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)