صفحه 8 از 74 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 733

موضوع: سؤال درباره مقاله خارجی

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

سلام
    شدنش که میشه البته بستگی به کنفرانس داره

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها
    سلام
    شدنش که میشه البته بستگی به کنفرانس داره
    سلام
    به نظرت میتونم به دبیرخونه کنفرانس ایمیل بزنم بپرسم ؟ به نظر ضایع نیست؟! یا کار دیگه ای باید بکنم؟
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

رشته و دانشگاه
    EE

سلام بچه ها
    برای یه کنفرانس خارجی که در بالا بحث شد ، آیا پذیرش چکیده به معنای چاپ حتمی در کنفرانس هست؟
    ممنون
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    سلام
    به نظرت میتونم به دبیرخونه کنفرانس ایمیل بزنم بپرسم ؟ به نظر ضایع نیست؟! یا کار دیگه ای باید بکنم؟
    پیشنهاد می کنم این کار رو نکنی. اختلاف ها برای مدت کوتاهی باقی می مونه. در بدترین شرایط هم باز می شه راهی پیدا کرد که همکاری ها حفظ بشه، این رو هم در نظر داشته باش که تو به استادت نیاز داری و چندان به صلاح نیست این کار رو بکنی. در ضمن، بودن یا نبودن یک اسم تاثیری روی اعتبار مقاله ات نداره.

در دنیای آکادمیک رسم نیست که یک نفر بدون اطلاع به همکارهاش اسمشون رو حذف کنه و این کار اصلا پسندیده نیست. اگر می خواهی اسمش رو برداری، قبل از همه به خودش بگو، نگذار این موضوع رو بعدا جور دیگه ای متوجه بشه.

مهم اینه که بدونی اساتید هم آدم هستند و بعضی هاشون آدم های بسیار بی اخلاق و بی انصافی هستند (مثل استاد راهنمای قبلی من)، و اونها می تونند برات دردسر درست کنند. باید باهاشون خیلی هنرمندانه برخورد کرد که پستی وجودشون کمتر تو رو آزار بده.

مثال بزنم. من هم با استادم یک مشکل داشتم. بعد از پذیرش یک مقاله لج کرد و گفت که اسمش رو حذف کنم (خودش گفت این کار رو بکنم) و من هم دو سه ماه هی سعی می کردم که پشیمونش کنم اما از خرش پیاده نمی شد. اسمش رو حذف کردم و مقاله چاپ شد و خودش هم می دونست. یک سال بعد، نامه پذیرش مقاله که اسمش روش بود رو توی پرونده ارتقاش گذاشت و بعد از اینکه دانشگاه فهمید اسمش روی مقاله چاپ شده نیست با وقاحت تمام گفت که من نمی دونستم که دانشجوم اسمم رو حذف کرده. چنان دروغی گفته بود که بحث اخراج من هم مطرح شده بود. هر چند که رفتم و ایمیل هایی که خودش گفته بود اسمش رو حذف کنم به تک تک استادها نشون دادم و تقلب علمیش رو به گروه ثابت کردم، اما واقعا دردسر درست کرد.
    اگر استاد به بذذاتی و پستی استاد من باشه، برات دردسر درست می کنه، اگر هم نباشه باز برات مشکل ایجاد می کنه. بهتره این کار رو نکنی.

سلام
    با تشکر از تمامی عزیزانی که اطلاعاتشان را گذاشته بودند چند سوال داشتم که امیدوارم دوستان لطف کنند و جواب دهند :
    اول آنکه من اینطور استنباط کردم که اینکه اول abstract بدیم یا مقاله کامل ، بسته به مجلات مختلف فرق میکنه, اگر اینطوره برای وقتی که abstract میدهیم چند منبع برای معرفی مورد نیاز است؟؟ آیا برای پر کردن رزومه برای apply برای دکتری تأثیر داره که بگیم چندتا مقاله چاپ نشده داریم ( میدونم که بنظر ممکنه مسخره بیاد اما بعللی هنوز بعد از یکسال از فارغ التحصیلی وقت نکردم مقالاتم را - که تعدادشان حداقل 5 تاست- ویرایش کنم برا مجلات داخلی چه برسه به ترجمه و ارسال برای مجلات معتبر خارجی!) دوم آنکه آیا از دوستان کسی مجله ISI معتبر برای چاپ مقالات زبانشناسی سراغ داره؟؟؟؟ گرچه پست آخر مربوط به می 2010 هستش، با اینحال اگه از دوستان کسی اطلاع داره ممنون میشم اگه راهنمایی کنه

رشته و دانشگاه
    EE

سلام
    برای چکیده که منبع نیمخاد؟!
    به نظر بنده حقیر اصلا ارزشی نداره که بگی 5 تا مقاله چاپ نشده دارم ! اصلا برای اونا مهم نیست اونا کار آماده و ارائه شده میخان ازت ببینن. اگه کارت فقط ویرایشه ب نظر من
    سریع آماده کن چون که زیاد وقت نمیبره بعدش اگه امسال میخای اپلای کنی به سرعت برای کنفرانس داخلی یا خارجی درست درمونی بفرست. اگه هم وقت داری قشنگ بشین روش کار کن و حدود 7-8 ماه قبل شروع اپلای
    بفرست برای یه ژورنال خوب
    موفق باشی دوستم

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام
    معمولا مقالات آماده نشده به عنوان working paper ذکر می کنند
    سلام
    برای چکیده که منبع نیمخاد؟!
    به نظر بنده حقیر اصلا ارزشی نداره که بگی 5 تا مقاله چاپ نشده دارم ! اصلا برای اونا مهم نیست اونا کار آماده و ارائه شده میخان ازت ببینن. اگه کارت فقط ویرایشه ب نظر من
    سریع آماده کن چون که زیاد وقت نمیبره بعدش اگه امسال میخای اپلای کنی به سرعت برای کنفرانس داخلی یا خارجی درست درمونی بفرست. اگه هم وقت داری قشنگ بشین روش کار کن و حدود 7-8 ماه قبل شروع اپلای
    بفرست برای یه ژورنال خوب
    موفق باشی دوستم

رشته و دانشگاه
    EE

Industrial88 عزیزم!
    یه راهنمایی در مورد پست 161 به من میکنی،تقریبا فوری هست
    ممنون همیشه از لطفت

Senior Member m_rond آواتار ها

سلام بچه ها
    برای یه کنفرانس خارجی که در بالا بحث شد ، آیا پذیرش چکیده به معنای چاپ حتمی در کنفرانس هست؟
    ممنون
    سلام. بستگی به کنفرانس داره. من مقاله داشتم که بدون شرکت کردن و ارائه، چاپ کردن و یه مقاله دیگه هم تو یه کنفرانس دیگه، چون شرکت نکردم چاپش نکردن.
    Never Say Never

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط student2012 نمایش پست ها
    سلام
    با تشکر از تمامی عزیزانی که اطلاعاتشان را گذاشته بودند چند سوال داشتم که امیدوارم دوستان لطف کنند و جواب دهند :
    اول آنکه من اینطور استنباط کردم که اینکه اول abstract بدیم یا مقاله کامل ، بسته به مجلات مختلف فرق میکنه, اگر اینطوره برای وقتی که abstract میدهیم چند منبع برای معرفی مورد نیاز است؟؟ آیا برای پر کردن رزومه برای apply برای دکتری تأثیر داره که بگیم چندتا مقاله چاپ نشده داریم ( میدونم که بنظر ممکنه مسخره بیاد اما بعللی هنوز بعد از یکسال از فارغ التحصیلی وقت نکردم مقالاتم را - که تعدادشان حداقل 5 تاست- ویرایش کنم برا مجلات داخلی چه برسه به ترجمه و ارسال برای مجلات معتبر خارجی!) دوم آنکه آیا از دوستان کسی مجله ISI معتبر برای چاپ مقالات زبانشناسی سراغ داره؟؟؟؟ گرچه پست آخر مربوط به می 2010 هستش، با اینحال اگه از دوستان کسی اطلاع داره ممنون میشم اگه راهنمایی کنه
    سلام
    برای ارسال مقاله به ژورنال نیازی است اول چکیده بدید. شما مقاله رو کامل می نویسید و بعد از تطبیق دادن با فرمت مورد نیاز ژورنال، سابمیت می کنید. اون در مورد مقالات کنفرانسی هست که معمولاً روال به اینصورت هست که اول یه چکیده می خوان و بعد از اکسپت ممکنه درخواست مقاله به فرم 2 صفحه ای و یا کاملتر کنن. در مورد اینکه هنوز مقالاتتون رو ننوشتید و آوردنش تو رزومه، خب بهتره شروع به نوشتن کنین ولی اگه وضعیتتون اضطراریه اگه من جای شما بودم، هر چند که مقاله حتی سابمیت نشده ارزش چندانی نداره، ولی برای اینکه رزومه ام دیگه خیلی خالی نباشه عناوین مقالاتی که دارم می نویسم رو میاوردم و جلوش هم می نوشتم Unpublished یا همچین چیزی. ولی خب بهترiه سریعتر عجله کنین و لااقل سابمیتشون کنید. در ضمن پست آخر مربوط به همین امروز هست که احتمالاً با تاریخ عضویت اشتباه کردین.
    موفق باشید.
    Never Say Never

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)