صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 50

موضوع: آموزش زبان هلندی | منابع زبان هلندی | کلاس های آموزشی و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Champion

پیش فرض آموزش زبان هلندی | منابع زبان هلندی | کلاس های آموزشی و مسائل مرتبط

دوستان كسي كلاس خوب براي زبان هلندي يا معلم خوب سراغ داره ؟

پیش فرض پاسخ : معلم زبان هلندي

با عرض تبريك براي پذيرش عاليت، هرچند اينها جواب سوالت نيستند ولي به نظرم رسيد شايد يه كمك كوچولو بكنه...

سي دي هاي معروف Rosetta stone كه براي شروع يادگيري يه زبان هستند خيلي عاليه... حتما هلندي اش هم موجود باشه... بعدش سي ديهاي learn to speak ... و بعد از اون هم دي وي ديهاي tell me more ( بنا بر درجه سختي ) در انقلاب هم راحت يافت ميشود... چون خودشون هم برنامه درسي دارن واقعا عين كلاس ميمونه و خيلي از تكنيكهاي روانشناسي يادگيري در اونها استفاده شده...

سفارتخونه ها هم احتمالا ميتونند كمك يا راهنمايي كنند ( هم سفارت هلند تو ايران هم سفارت ايران در هلند)

موفق باشي

عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

Senior Member maryamf آواتار ها

پیش فرض پاسخ : زبان هلندی

زبان هلندی خیلی سختتر از آلمانی به نظر میاد. چه جوری خود آموز یادش بگیریم؟ CD یا کتاب خوبی سراغ دارین؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم جوان
    زبان هلندی خیلی سختتر از آلمانی به نظر میاد. چه جوری خود آموز یادش بگیریم؟ CD یا کتاب خوبی سراغ دارین؟
    Rosetta Stone در مجموع چيز خوبيه. من سوئديش رو گرفتم. هلندي هم داره. بد نيست با اون شروع كني. اگه Pimsleur هم پيدا كني كه اونم واسه اينكه تو وقتاي مرده گوش بدي و ياد بگيري خيلي خوبه.
    I&#39;ve got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I&#39;m a good dog, they sometimes throw me a bone in.

Junior Member

ببخشید یک سوال شاید ساده، اما من گیچ شدم:
    زبان هلندی به انگلیسی میشه Dutch؟ به مردمش هم به انگلیسی میگن Dutch؟ اونوقت این Dutch ربطی به این آلمانیها که به خودشون میگن Dutch داره؟ یعنی اگه یک نفر اومد گفت من Dutch هستم آلمانیه یا هلندی؟
    ممنون

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط darya_s
    ببخشید یک سوال شاید ساده، اما من گیچ شدم:
    زبان هلندی به انگلیسی میشه Dutch؟ به مردمش هم به انگلیسی میگن Dutch؟ اونوقت این Dutch ربطی به این آلمانیها که به خودشون میگن Dutch داره؟ یعنی اگه یک نفر اومد گفت من Dutch هستم آلمانیه یا هلندی؟
    ممنون
    "Dutch" is the term used to describe the inhabitants of the Netherlands, their language, and as an adjective meaning "coming from or belonging to the Netherlands". Dutch is not only spoken in the Netherlands, but also in Belgium by the Flemish Community (in the Flemish Region and the Brussels-Capital Region), parts of northern France (around Dunkirk), Suriname, Aruba and the Netherlands Antilles. Its southern dialects are sometimes called Flemish. Afrikaans, spoken in South Africa and the southern part of Namibia is derived from the Dutch language.

The English word "Dutch" is a cognate to the Dutch word dietsch and the German word Deutsch. All these words have the same etymological origin. Both these terms derive from what in Common West Germanic was known as theodisca, which meant "(language) of the (common) people". During the early Middle Ages, the elite mostly used Latin and the common people used their local languages.
    In the 1930s, Nazi Germany sought to "re-unite" the Dutch language area by referring to it as Dietsland.

In the United States, the term "Dutch" has in the past sometimes been used instead of Deutsch to indicate a German origin - e.g. Dutch Schultz, the Pennsylvania Dutch, and so forth.

سلام

rosetta stone سه تا DVD داشت که شامل 23 زبان می شد و قیمتش هم 7000 تومان بود. من تو پستهای زبان سوئدی دیدم که می گن خیلی هم آدم چیزی ازش یاد نمی گیره، چون عکس و جمله و کلمه هست. تمرین و ... نداره؟ CD اینجوری سراغ ندارین؟
    rosetta stone خیلی فراتر از سایت زیر هست؟
    http://www.taalthuis.com/
    Learn to Speak وhelp me more چطورند؟ تو یه پست دیگه بهشون اشاره شده بود..

این Pimsleur رو از انقلاب نمیشه پیدا کرد؟ لینکی ندارید که بشه ازش دانلود کرد؟

ممنون

Junior Member

من هم این معرفی لینک دانلود کتاب زبان هلندی رو خیلی پایم. ;D از مرکز زبان دانشگاهمون (ماستریخت) شنیدم که کتاب Taal vitaal خیلی خوبه. کسی اگه میدونه کمک کنه که 100 در دنیا و 1 در آخرت خدا کمکش کنه!

Junior Member

هلندی ها Dutch هستند و آلمانی ها Deutsch

پس ما هم اول بریم آلمانیمونو قوی کنیم بعدش بریم هلندی یاد بگیریم. کتاب خوب در این زمینه سراغ دارید؟

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)