صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 50

موضوع: آموزش زبان هلندی | منابع زبان هلندی | کلاس های آموزشی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زبان هلندی

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم جوان
    این Pimsleur رو از انقلاب نمیشه پیدا کرد؟ لینکی ندارید که بشه ازش دانلود کرد؟

ممنون
    ميدونم كه ممكنه دير شده باشه اما ميتوني Pimsleur رو توي اين لينك پيدا كني و دانلود كني:

http://avaxhome.ws/ebooks/eLearning_...asicDutch.html

Junior Member

زبان هلندی هم زبان مشکلیه. اگر کسی تسلط کامل به انگلیسی یا بهتر از اون به آلمانی داشته باشه میتونه در عرض 1 تا 1 سال و نیم نمره لازم در امتحان NT2 رو بیاره که شرط ورود به دانشگاهه اما باز هم آدم می بینه در مباحث آکادمیک تا چند سالی مشکل داره. یا اینکه آدم میتونه به خوبی هلندی بفهمه اما خودش با لغات و اصطلاحات محدودتری می تونه صحبت کنه.
    ویرایش توسط FanTasTic : October 6th, 2012 در ساعت 12:32 AM دلیل: حذف مطلب نامرتبط با عنوان تاپیک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معلم زبان هلندي

نقل قول نوشته اصلی توسط Ordibehesht نمایش پست ها
    دوستان كسي كلاس خوب براي زبان هلندي يا معلم خوب سراغ داره ؟
    نمیخوام نا امیدت کنم اما یادگیری هلندی در خارج از هلند از محالاته مگر در سطحهای ابتدایی مثل امتحان زبان برای همسران افراد هلندی. اگر نه نمیشه تو ایران هلندی رو جوری یاد گرفت که اینجا صاف وارد دانشگته شد.
    ویرایش توسط arash-iran : October 10th, 2011 در ساعت 02:48 PM

Senior Member maryamf آواتار ها

In our university, we learn dutch from the book: Help! kunt u mij helpen? No.1

I have bought the book and will bring with myself to Iran, in new year. If anybody wants, write me a message.

فقط يك نوع ديكشنري هلندي به فارسي هست و اون هم چاپ 1379 هست، درسته؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم جوان
    فقط يك نوع ديكشنري هلندي به فارسي هست و اون هم چاپ 1379 هست، درسته؟
    توی خود هلند یه دیکشنری هلندی به فارسی و فارسی به هلندی چاپ شده که اگر در هلند به کتابفروشیهای بزرگ مراجعه کنید می تونید پیداش کنید اما فکر کنم خرید دیکشنری از ایران کم هزینه تر باشه. توی بازار یک دیکشنری خوب هست که من قبلا توی کتابفروشیهای انقلاب دیدم.

بله خريدمش. پس با اين حساب خوبه! آخه اصلا تلفظ نداره و به درد كسي مي خوره كه از گرامر سر در مياره(البته من هنوز مقدمه اش رو نخوندم شايد توضيحاتش خوب باشه). يه ديكشنري هم تو هلند ديدم كه جيبي بود تنها چيزي بود كه پيدا كردم ولي حس كردم اون برا هلنديا بهتره تا ما فارسي زبانها..

Junior Member

کتابای Delftse Methode از بهترین کتابا واسه هلندی هستن به نظر من. حتما یه سر به سایتش بزنید www.delftsemethode.nl
    راجع به دیکشنری هم من پیشنهاد میکنم از همون اول با هلندی-هلندی شروع کنید یا نهایتش هلندی-انگلیسی. یه کم سخت میشه ولی اگه عادت کنید راه میفتین.
    از کتابای Delftse Methode هم من 1 و 2 رو دارم. اگه کسی نیاز داشت خوشحال میشم کمکش کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Defunct
    کتابای Delftse Methode از بهترین کتابا واسه هلندی هستن به نظر من. حتما یه سر به سایتش بزنید www.delftsemethode.nl
    راجع به دیکشنری هم من پیشنهاد میکنم از همون اول با هلندی-هلندی شروع کنید یا نهایتش هلندی-انگلیسی. یه کم سخت میشه ولی اگه عادت کنید راه میفتین.
    از کتابای Delftse Methode هم من 1 و 2 رو دارم. اگه کسی نیاز داشت خوشحال میشم کمکش کنم.
    دوست عزیز
    قصد دارید کتابها را بفروشید؟

Junior Member

نه.من میتونم اونارو بهتون بدم تا ازشون کپی بگیرین. البته بین نوشته ها من خودم نکته های مهمشم نوشتم ولی چون گیر آوردن اینجور کتابا سخته فکر میکنم بازم کمکی بتونه بکنه. به هر حال اگر خواستین من در خدمتم..

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)