صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 50

موضوع: آموزش زبان هلندی | منابع زبان هلندی | کلاس های آموزشی و مسائل مرتبط

hello guys
    I just wanted to share my opinion about Dutch Language. I have finally managed to finish my course in 6 monthh and get my Dutch certificate. I think Dutch is not that difficult. many of words derived from english. grammer is somehow close to Perisna!!! yes you read it right Perisan!! (order of sentence like verbs are in the places same as persian in most cases ) I can clearly talk simple sentences and understand people in six months. so my opinion is , if you think that Dutch language will be a challange for you, I tell you guys its no big deal. if I could do it for sure you guys can do it 100%

be happy

!! sorry again for a mistake i did . oops i typed one word wrong twice> i meant grammer is close to persian persian
    ویرایش توسط maziyarsh : April 23rd, 2011 در ساعت 03:14 AM
    PEACE COMES WITHIN, DO NOT SEEK IT WITHOUT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زبان هلندی

سلام
    می خواستم بدونم برای آموزش زبان هلندی نرم افزار های Rosetta Stone رو پیشنهاد می کنید؟

بهترین کتاب و سی دی که دیدم Delftse metod هست که اگه واقعا با سی دیش کار کنید خیلی زود راه میوفتید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Université Paris 7 - Paris Diderot

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_soad نمایش پست ها
    بهترین کتاب و سی دی که دیدم Delftse metod هست که اگه واقعا با سی دیش کار کنید خیلی زود راه میوفتید
    از کجا میشه دانلودش کرد؟ لطفا لینک بدین اگر هست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان هلندی | منابع زبان هلندی | کلاس های آموزشی و مسائل مرتبط

دوستان کسی در تهران آموزشکاه زبان خوب برای زبان هلندی سراغ داره ؟
    اگر هم کسی معلم خصوصی سراغ داره بگه .

میخوام تا چند ماه دیگه برای زندگی به کشور بلژیک و شهر آنتورپ برم و میخوام یه پیش زمینه از زبان هلندی داشته باشم .

Junior Member Faezeh_M آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان هلندی | منابع زبان هلندی | کلاس های آموزشی و مسائل مرتبط

سلام

این سایت آموزش زبان هلندی به صورت رایگان ارائه میده

موفق باشید

Junior Member

سلام از لینک زیر می تونید یک سری کتاب خوب دانلود کنید. البته به فایلهای صوتیشون هم احتیاج دارید که فکر کنم بتونید تو اینترنت پیداشون کنید. چند تاشون را دارم اگر خواستید بهم بگید.
    https://drive.google.com/folderview?...Vk&usp=sharing

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان هلندی | منابع زبان هلندی | کلاس های آمو

دوستان من تاپیک رو مطالعه کردم و و از اونجایی که اغلب پست ها قدیمی هست و عمدتا برای زمانی که اپلیکیشن ها آموزش زبان هلندی نبود یک سوال داشتم ، کسی میدونه بهترین راه برای شروع کردن یادگیری زبان هلندی چیه ؟ کسی از نرم افزار های Dulingo , Memrise یا Rosseta Stone استفاده کرده تجربه ای داشته باشه و بدونه کدوم بهتره؟

بنده دانشجو TU/e ام و چند ماه دیگه باید Eindhoven باشم و مشهدم هستم و متاسفانه نمیتونم کلاس های که در تهران برگزار میشه رو شرکت کنم ، کسی اطلاعی داره به چه صورت بهتره که آغاز کنم؟

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط mrbh نمایش پست ها
    دوستان من تاپیک رو مطالعه کردم و و از اونجایی که اغلب پست ها قدیمی هست و عمدتا برای زمانی که اپلیکیشن ها آموزش زبان هلندی نبود یک سوال داشتم ، کسی میدونه بهترین راه برای شروع کردن یادگیری زبان هلندی چیه ؟ کسی از نرم افزار های Dulingo , Memrise یا Rosseta Stone استفاده کرده تجربه ای داشته باشه و بدونه کدوم بهتره؟

بنده دانشجو TU/e ام و چند ماه دیگه باید Eindhoven باشم و مشهدم هستم و متاسفانه نمیتونم کلاس های که در تهران برگزار میشه رو شرکت کنم ، کسی اطلاعی داره به چه صورت بهتره که آغاز کنم؟
    سلام

برای چه منظوری می خواهید زبان هلندی یاد بگیرید؟.اگر برای محیط اکادمیک است که هم افراد انگلیسی صحبت می کنند.

اگر برای محیط اجتماعی است که از بچه 7 ساله تا پیرمرد 90 ساله زبان یاد دارند.زبان انگلیسی زبان دوم هلند است بنابراین هیچ مشکلی ندارید.

من توصیه می کنم از کلاس های خود دانشگاه برای یادگیری زبان هلندی استفاده کنید(کاملا رایگان است).

کتاب 'هلندی در سفر' برای یادگیری بعضی لغات اولیه هلندی کتاب مناسبی است.

موفق باشید

Junior Member

دوستان کسی در مشهد مایل هست به خوندن زبان هلندی؟
    اگر هست پیام خصوصی بفرسته

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)