نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین شهر استرالیا کدامیک است؟

رأی دهندگان
240. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Perth

28 11.67%
  • Melbourne

77 32.08%
  • Sydney

61 25.42%
  • Canberra

4 1.67%
  • Adelaide

24 10.00%
  • Brisbane

33 13.75%
  • Gold Coast

10 4.17%
  • Others

3 1.25%
صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 53

موضوع: ارزیابی شهرهای استرالیا ( از لحاظ کیفیت ، امنیت و ... ) و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Eng

پیش فرض پاسخ : ارزیابی شهرهای استرالیا ( از لحاظ کیفیت ، امنیت و ... ) و مسائل مرتبط

سلام
    ببخشید کسی از زندگی در Regional مناطق کم جمعیت خبری داره؟؟

همه وکیل ها میگن اگر امتیازت نرسید میتونی بری اونجا
    اما بین این همه آدم فقط یه نفر هست که میگه اصلا نرو Regional

نظرتون چیه؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Eng

پیش فرض پاسخ : ارزیابی شهرهای استرالیا ( از لحاظ کیفیت ، امنیت و ... ) و مسائل مرتبط

آیا کسی از زندگی در مناطق Regional خبری داره
    منظورم حومه شهر هاست با ویزای 489.

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_member نمایش پست ها
    آیا کسی از زندگی در مناطق Regional خبری داره
    منظورم حومه شهر هاست با ویزای 489.
    کدوم شهر ؟ کدوم استیت ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط r_1159 نمایش پست ها
    کدوم شهر ؟ کدوم استیت ؟
    فرقی نداره
    مثلا شهرای اطراف Sydney , یا به طور کلی Regional های NSW

البته اگر شما اطلاعات از همه Regional ها دارین خیلی ممنون میشم بفرمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_member نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید کسی از زندگی در Regional مناطق کم جمعیت خبری داره؟؟

همه وکیل ها میگن اگر امتیازت نرسید میتونی بری اونجا
    اما بین این همه آدم فقط یه نفر هست که میگه اصلا نرو Regional

نظرتون چیه؟؟؟
    والا من ملبورن هستم. اما و regional ها رو فقط برای تفریح رفتم(زندگی نکردم). مطمئنا استانداردهای زندگی مثل همه جاهای استرالیا بالاست. اما چیزی که استدلال می‌کنم بنا به چیزی که از دوستای استرالیائیم شنیدم اینه: شهرهای بزرگ محیط چندفرهنگه دارن و با خارجی‌ها بسیار راحت‌ترن. اما در محیط‌های کوچک خب توقع نداشته باشین مردم همونطور با شما برخورد کنن که در شهرهای بزرگ.

با توجه به اینکه جاهایی دیگر جوابی برای سئوال خود پیدا نکردم

یک سئوال اساسی داشتم که ذهن مرا به شدت مشغول کرده است و می خواستم دوستانی که آنجا هستن پاسخ دهند

برای کسی که فوق لیسانس مکانیک - ساخت و تولید داشته و همچنین قصد اقامت و کار در استرالیا را دارد کدامیک از موارد زیر بهتر است؟

1 - اپلای برای دکتری و گرفتن فاند و پس از گرفتن دکتری پیدا کردن کار و اقامت در استرالیا (در اینجا منظور من این است مدرک شما از یک دانشگاه استرالیایی می باشد)

2- اپلای برای گرفتن ویزای کار ماهر مثلا ویزای 189 به وسیله مدرک پایین تر مثلا لیسانس و بعد اقدام برای کار و اقامت (منظور بازار کار لیسانس در برابر دکتری (اما اینجا مدرک از یک دانشگاه ایران است))

من می خواستم بدان کدام از دو مورد بالا صحیح تر می باشد

و آیا

یک نفر که دکتری را از استرالیا گرفته می تواند از مدرک پایین تر خود مثلا لیسانس یا فوق لیسانس خود جهت پیدا کردن کار استفاده کند یا خیر؟

لطفا مرا راهنمایی بفرمایید
    با تشکر

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedsheikh نمایش پست ها

یک سئوال اساسی داشتم که ذهن مرا به شدت مشغول کرده است و می خواستم دوستانی که آنجا هستن پاسخ دهند

برای کسی که فوق لیسانس مکانیک - ساخت و تولید داشته و همچنین قصد اقامت و کار در استرالیا را دارد کدامیک از موارد زیر بهتر است؟

1 - اپلای برای دکتری و گرفتن فاند و پس از گرفتن دکتری پیدا کردن کار و اقامت در استرالیا (در اینجا منظور من این است مدرک شما از یک دانشگاه استرالیایی می باشد)

2- اپلای برای گرفتن ویزای کار ماهر مثلا ویزای 189 به وسیله مدرک پایین تر مثلا لیسانس و بعد اقدام برای کار و اقامت (منظور بازار کار لیسانس در برابر دکتری (اما اینجا مدرک از یک دانشگاه ایران است))

و آیا

یک نفر که دکتری را از استرالیا گرفته می تواند از مدرک پایین تر خود مثلا لیسانس یا فوق لیسانس خود جهت پیدا کردن کار استفاده کند یا خیر؟

با تشکر
    بنظر من مورد دوم مناسبتره - مورد اول هم سخت تر از لحاظ گرفتن فاند هست و هم ثبات کمتری از لحاظ اقامتی داره - شما میتونی با مدرک لیسانس کار پیدا کنی ولی مشکل اینه وقتی دکترا داشته باشی اور کوالیفاید حساب میشی که خودش شانس کار رو خیلی پایین میازه

و آیا

با تشکر
    شرایط تحصیلی ما هر دو یکسان هست، اینجا برا کار که اپلای می کنم، به ندرت از مدرک فوق لیسانس توی رزومه ام استفاده می کنم (حدود 1%).
    در مورد تحصیل، الزاما گرفتن مدرک دکتری شرایط کاریابی رو سخت نمی کنه، خیلی به این بستگی داره که کجا و در چه زمینه ای کار می کنید، مثلا Energy Department of UWA، در زمینه های بسیار جدیدی در زمینه نفت و گاز کار می کنه، که به نظر من اگه موفق بشی از اساتید اونجا پذیرش بگیری، اصلا ضرر نکردی چه برای تحصیل و چه برا کار (البته به علاقه خودتون و میزان تلاشی که می کنید بستگی داره).
    صد البته اگه با PR، بتونی بیایی خیلی راحت می تونی پذیرش بگیری.

نقل قول نوشته اصلی توسط amahdieh نمایش پست ها
    شرایط تحصیلی ما هر دو یکسان هست، اینجا برا کار که اپلای می کنم، به ندرت از مدرک فوق لیسانس توی رزومه ام استفاده می کنم (حدود 1%).
    در مورد تحصیل، الزاما گرفتن مدرک دکتری شرایط کاریابی رو سخت نمی کنه، خیلی به این بستگی داره که کجا و در چه زمینه ای کار می کنید، مثلا Energy Department of UWA، در زمینه های بسیار جدیدی در زمینه نفت و گاز کار می کنه، که به نظر من اگه موفق بشی از اساتید اونجا پذیرش بگیری، اصلا ضرر نکردی چه برای تحصیل و چه برا کار (البته به علاقه خودتون و میزان تلاشی که می کنید بستگی داره).
    صد البته اگه با PR، بتونی بیایی خیلی راحت می تونی پذیرش بگیری.
    با تشکر از جوابتون
    می خواستم بدونم منظور شما از PR چیست؟
    با تشکر فراوان

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

با تشکر از جوابتون
    می خواستم بدونم منظور شما از PR چیست؟
    با تشکر فراوان
    permanent resident
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)