نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین شهر استرالیا کدامیک است؟

رأی دهندگان
240. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Perth

28 11.67%
  • Melbourne

77 32.08%
  • Sydney

61 25.42%
  • Canberra

4 1.67%
  • Adelaide

24 10.00%
  • Brisbane

33 13.75%
  • Gold Coast

10 4.17%
  • Others

3 1.25%
صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 53

موضوع: ارزیابی شهرهای استرالیا ( از لحاظ کیفیت ، امنیت و ... ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مناسب ترین گزینه در بین شهرهای استرالیا کدام است ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط adatitan نمایش پست ها
    Canberra is one of the most expensive cities which I've ever seen...it's even more expensive than Sydney, it's the most expensive city in Australia...maybe because Canberra is the capital of Aus...maybe because of other reason
    You might be right, but Canberra is very peaceful. It has a nice balance of rural and urban life style.

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

[QUOTE=Zero_2015;1990236]You might be right, but Canberra is very peaceful. It has a nice balance of rural and urban life style.[/QUOTE
    and of course the worst job market in Australia

Junior Member

[QUOTE=r_1159;1990454]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_2015 نمایش پست ها
    You might be right, but Canberra is very peaceful. It has a nice balance of rural and urban life style.[/QUOTE
    and of course the worst job market in Australia
    That's what makes it peaceful once you get a job of course.

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید برای دوستانی که قصد زندگی در استرالیا رو دارن - مخارج - لابف استا

سلام
    من در حال اپلای برای دانشگاهی در شهر PERTH هستم و میخوام بدونم واقعا این شهر ارزش رفتن داره. من هیچ اطلاعاتی از این شهر ندارم شاید واسه همینه که میپرسم.
    آیا این شهر برای زندگی از نظر امکانات و... مناسب هست؟ چه تفاوت هایی با سیدنی داره؟
    خیلی ممنون

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید برای دوستانی که قصد زندگی در استرالیا رو دارن - مخارج - لابف استا

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifialireza نمایش پست ها
    سلام
    من در حال اپلای برای دانشگاهی در شهر PERTH هستم و میخوام بدونم واقعا این شهر ارزش رفتن داره. من هیچ اطلاعاتی از این شهر ندارم شاید واسه همینه که میپرسم.
    آیا این شهر برای زندگی از نظر امکانات و... مناسب هست؟ چه تفاوت هایی با سیدنی داره؟
    خیلی ممنون
    از دید نشریه Economist، شهر Perth هشتمین شهر دنیا در لیست بهترین شهرهای دنیا برای زندگی هست.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : ارزیابی شهرهای استرالیا ( از لحاظ کیفیت ، امنیت و ... ) و مسائل مرتبط

دوستان کیفیت زندگی در اوکلند چطوره؟
    آیا کسی که اقامت استرالیا را داره می تونه وارد نیوزلند بشه یا باید باد ویزا بگیره؟

پیش فرض پاسخ : ارزیابی شهرهای استرالیا ( از لحاظ کیفیت ، امنیت و ... ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    دوستان کیفیت زندگی در اوکلند چطوره؟
    آیا کسی که اقامت استرالیا را داره می تونه وارد نیوزلند بشه یا باید باد ویزا بگیره؟
    با ویزای PR استرالیا شما میتوانید بصورت نامحدود در نیوزلند زندگی و کار کنید.

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط naghian نمایش پست ها
    سلام من در شهر brisbane زندگی میکنم ایرانی های اینجا آدمهای خوبی نستن اکثرا پناهنده هستن و از ایرانیها خوششون نمیاد هزنیه زندگی هم به نسبت شهرای دیگه سیدنی و ملبورن بیشتره ولی اجاره خونه کمتره، شهر مرده و به سختی دوست پیدا میکنین اگر قصده عمده به brisbane را دارین بهتره شهرتون رو عوض کنید
    سلام دوستان
    خوبید
    والا چند سوال داشتم
    1.
    امنیت شهرهای زیر چگونه هست: سیدنی، بریزبن، مبلورن
    والا در اتاوا کانادا به شکل عجیبی امنیت موج میزنه.........
    2.
    نحوه برخورد با خارجی ها..به خصوص ایرانی ها هم در دانشگاه هم در سطخ شهر و مکان های عمومی در سیدنی، بریزبن، مبلورن
    در اتاوا برای شما به انادازه نیتیو ها احترام قائلند
    3.
    از نظر دانشگاه ها برای دکتری عمران:
    بریزبن: UQ .......... Griffith
    سیدنی: UTS
    ملبورن: RMIT
    4.
    نکته مهم حشرات موزی...رتیل و عقرب .تا خزندگانی مانند مار!؟!؟؟!!؟!؟ امیدوارم تو سه شهر فوق نباشند؟!؟!؟!؟!
    5.
    با 26000$ در سال برای یک دانشجوی دکتری مجرد { خدا را چه دیدی شاید متاهل شد همونجا!!!!!!!!!!!} در سه شهر سیدنی، بریزبن، مبلورن چه جوری زندگی میشه تصور کرد؟

سپاس
    ویرایش توسط sasansas : November 24th, 2015 در ساعت 11:43 PM
    I spring over the spring with the spring in the spring

سلام،
    تقریبا همه در ظاهر خیلی‌ مودب با شما برخورد می‌کنن ولی‌ وقتی‌ داخل سیستم میشین متوجه تبعیض میشین. تقریبا ۶۰-۷۰% استرالیا‌ها از افراد خارجی‌ خوششون نمیاد ولی‌ بخاطر قوانین موجود صداشون در نمیاد. از نظر امنیت هم در شهرهای بزرگ من چیزی نشنیدم به غیر از یه ایرانی‌ دیوانه که چند نفر را در یه کافه در سیدنی گروگان گرفته بود! ۲۶۰۰۰ برای یک نفر کافی‌ هست بچه‌های مجرد از این پول پسنداز هم می‌کنن البته بستگی داره به نوع زندگی‌.

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خوبید
    والا چند سوال داشتم
    1.
    امنیت شهرهای زیر چگونه هست: سیدنی، بریزبن، مبلورن
    والا در اتاوا کانادا به شکل عجیبی امنیت موج میزنه.........
    2.
    نحوه برخورد با خارجی ها..به خصوص ایرانی ها هم در دانشگاه هم در سطخ شهر و مکان های عمومی در سیدنی، بریزبن، مبلورن
    در اتاوا برای شما به انادازه نیتیو ها احترام قائلند
    3.
    از نظر دانشگاه ها برای دکتری عمران:
    بریزبن: UQ .......... Griffith
    سیدنی: UTS
    ملبورن: RMIT
    4.
    نکته مهم حشرات موزی...رتیل و عقرب .تا خزندگانی مانند مار!؟!؟؟!!؟!؟ امیدوارم تو سه شهر فوق نباشند؟!؟!؟!؟!
    5.
    با 26000$ در سال برای یک دانشجوی دکتری مجرد { خدا را چه دیدی شاید متاهل شد همونجا!!!!!!!!!!!} در سه شهر سیدنی، بریزبن، مبلورن چه جوری زندگی میشه تصور کرد؟

سپاس

Junior Member

با سلام می خواستم ببینم کسی از دوستان در شهر پرث استرالیا اگه هست یه سری اطلاعات جامع از لحاظ اجاره خونه دانشجویی جهت یک زوج که نزدیک دانشکاه UWA باشیم چقدره؟ و چون داریم برای یک فرصت مطالعاتی دکتری (6 ماهه) میریم آیا من بعنوان همراه خانمم میتونم کاربکنم و کلا شهر پرت برای رشته های کشاورزی چطوریه ؟ کیفیتش رو هم اگر توضیح بدید ممنون میشم. با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)