صفحه 43 از 43 نخستنخست ... 3334353637383940414243
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 424 , از مجموع 424

موضوع: سرنوشت مدارک تحصیلی و کاری دریافت شده در مصاحبه برای بررسی و فرستادن CSQ

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سرنوشت مدارک تحصیلی و کاری دریافت شده در مصاحبه برای بررسی و فرستادن CSQ

نقل قول نوشته اصلی توسط sonat نمایش پست ها
    در راستای انتظار برای دریافت CSQ دیشب بعد از 50 روز از ارسال مدارکی که در پست قبلی گفته بودم تصمیم گرفتم دوباره به اداره ی مهاجرت زنگ بزنم که این کار انجام شد و خبر خوشی که شنیدیم این بود که به ما گفتن 10 سپتامبر CSQ برای ما ارسال شده.نکته ی جالب برای من این بود که تو تماس قبلی به ما گفتن که 26 آگوست مدارک رو پرونده سوار شده و تاریخ صدور هم 10 سپتامبر بوده که دقیقاً میشه همون قول دو هفته ای که آفیسر تو روز مصاحبه به ما داده بود.
    در هر حاالان تقریباً 20 روزه نامه ی ما تو راه و من نمیدونم که معمولاً این نامه ها چند روز طول میکشه تا به دستمون برسه.
    معمولا دوماهی تو راهه.شما کم کم مدارک فدرال رو آماده کن.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه آزاد اهواز, کارشناس کشاورزی

پیش فرض پاسخ : سرنوشت مدارک تحصیلی و کاری دریافت شده در مصاحبه برای بررسی و فرستادن CSQ

با سلام به دوستان
    CSQ ما هم بعد از گذشت 57 روز از روزی که مدارک رو از ایران پست کردیم امروز به دستمون رسید
    امیدوارم خبرهای خوش برای همه ی دوستان تو راه باشه

سلام دوستان. من فایل نامبرم 2011 هست توی تیر ماه نامه اپدیت برام اومد و مهر ماه مدارکم را ارسال کردم رشتم فوق لیسانس معماری هست البته فوق دیپلم و لیسانس معماری را هم دارم سابقه کار مرتبط و بیمم کامل هست مجردم و مدرک زبان ندارم وقتی اپدیت مدارکم را فرستادم دو ماه بعد نامه verfication را دریافت کردم که گفتن نیاز به بررسی بیشتر است اما به مدرک خاصی اشاره نکردن. البته فوق لیسانس من از دانشگاه اصفهان هست خودم احتمال می دم به این دلیل باشه اما چیزی که برام عجیبه اینه که این نامه را معمولا تو روز مصاحبه میدن نه قبل از اون الان 4 ماه و نیم از نامهای که برای من زدن گذشته خبری نشده تماس هم گرفتم گفتند همه چیز اوکی هست منتظر باشید! دوستم تمام شرایط پروندش مثل من بود فقط لیسانس معماری بود الان دعوت به مصاحبه شده اما من همچنان بلاتکلیفم. خواهش می کنم اگر کسی در این مورد اطلاعاتی داره من را راهنمایی کنه. ممنوم

سلام به همه.
    میخواستم تجربه خودم رو در این زمینه به شما بگم.
    مصاحبه من ژانویه 2013 بود و بدلیل اینکه اصل فارسی مدارک تحصیلی همراهم نبود csq صادر نشد و از منخواست که همه مدارک رو بفرستم با پستت به کانادا. من مدارک رو فوریه 2013 ارسال کردم و دسامبر 2013 با csq به دستم رسید. فایل نامبر فدرال: اکتبر 2014 مدیکال :آگوست 2015 پاس ریکویست :دسامبر 2015

موفق باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)