صفحه 1 از 43 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 424

موضوع: سرنوشت مدارک تحصیلی و کاری دریافت شده در مصاحبه برای بررسی و فرستادن CSQ

پیش فرض سرنوشت مدارک تحصیلی و کاری دریافت شده در مصاحبه برای بررسی و فرستادن CSQ

سرنوشت مدارک تحصیلی و کاری دریافت شده در مصاحبه برای بررسی و ارسالc.s.Q.

بسیاری از دوستان در مصاحبه مواجه شدند با بعضی برخوردهای شکاکانه توسط افیسر که مدارکشان توسط افیسر دریافت شده و به آنها گفته شده بعد از بررسیC.S.Qارسال میشود که بعضا بعد از گذشت چند ماه خبری دریافت نکرده اند !!

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی

پیش فرض پاسخ : سرنوشت مدارک تحصیلی و کاری دریافت شده در مصاحبه برای بررسی و ارسال c.s.Q

آره ما هم مشروط به بررسی مدارک بیمه شدیم .الان 2 ماه از تاریخ مصاحبه گذشته ولی خبری نیست . از دوستان دیگه ای که مشروط شدن خبری نیست؟
    تاریخ مصاحبه : 2011/12/14 دریافت CSQ پس از بررسی مدارک ( مشروط ) : 2012/10/29 ارسال مدارک فدرال به سیدنی : 2012/11/05 تاریخ رسید به سیدنی : 2012/11/13تاریخ صدور فایل نامبر فدرال : 02/01/2013تاریخ دریافت مدیکال از آنکارا :13/05/2013 تاریخ رسید مدیکال به پاریس 27/05/2013 تاریخ پاس ریکوست04/10/2013

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سرنوشت مدارک تحصیلی و کاری دریافت شده در مصاحبه برای بررسی و ارسال c.s.Q

سلام دوستان من هم مشروط شدم پرستار هستم و13 دسامبر با دنیلا مصاحبه داشتم هنوز خبری نیست.با ارزوی موفقیت برای همه.

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

دوستان لطفا شرایط پرونده شون رو در اینجا ذکر کنن تا بشه به نتیجه رسید
    بررسی چه چیزی در مدارک بیمه ؟؟؟ ... چون ظاهرا یکی از آفیسر ها (بابک) خودش در سایت تامین اجتماعی چک میکرده و شاید این کار به عهده ی یکی دیگه از آفیسر ها افتاده!
    ظاهرا شک و تردید بیشتر در مورد مدارکی که از اصفهان در پرونده متقاضی بوده، هست!
    لطفا اطلاعات کامل تری بگذارید
    ممنون
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی

سلام به دوستهای هم درد
    من قبلا شرح مصاحبه خودم و همسرمو نوشتم ولی‌ یک گوش میزنم . من و همسرم که ۲ سالی‌ هست که شبو روزمون شده زبان خوندن با مدرک ب۱ب۲ و همسرم ب۱ب۱ به مصاحبه رفتیم متاسفانه ما وکیل داشتیم و ایشون مدارک مارو پر از اشتباه و بدون امضا گرفتن از ما ارسال کرده بود و ما هم یک ماه قبل از مصاحبه متوجه شدیم که فرمها غلط پر شده و ایشون هم بدون امضا و کنترل ما فرستادن خلاصه که ما همون موقع یک ایمیل زدم و تمام اشتباهات‌‌رو بند به بند اعلام کردم و فرمولق جدیدو فرستادم و وکیلم هم عزل کردم. روز مصاحبه خانوم دنیلا گفت که بین فرمها که ۲۰۱۰ فرستادین و ۲۰۱۱ خیلی‌ اختلاف دارین چرا و ما هم توضیح دادیم که بخاطر وکیلمون بود و ما هم به همین خاطر ایشون رو عزل کردیم اول قبول نمیکرد و گفت مگه شما قبل از امضا این فرمها رو نخوندید که تا گفتیم امضای وکیل هست قاطی‌ کرد و همون اول مصاحبه گفت که من مدارکتون رو باید برسی‌ کنم اول خیلی‌ جو بد بود و همش میتوپید ولی‌ ساعت دوم خیلی‌ جو خوب شد و گفت ایرانی‌‌ها خیلی‌ تقلب می‌کنن و از ما عذرخواهی کرد که باید مدارک رو چک کنه و در آخر مدرک بیمه‌ من و همسرم و ترجمه کارت ملی جفتمون و گواهی اشتغال به کار همسرمو نگاه داشت و گفت بین ۳ تا ۶ ماه آینده نتیجه میاد به آدرستون مصاحبه ما ۲ ساعت طول کشید و هیچ مدرک ما از اصفهان نبود
    تاریخ مصاحبه : 2011/12/14 دریافت CSQ پس از بررسی مدارک ( مشروط ) : 2012/10/29 ارسال مدارک فدرال به سیدنی : 2012/11/05 تاریخ رسید به سیدنی : 2012/11/13تاریخ صدور فایل نامبر فدرال : 02/01/2013تاریخ دریافت مدیکال از آنکارا :13/05/2013 تاریخ رسید مدیکال به پاریس 27/05/2013 تاریخ پاس ریکوست04/10/2013

دوست عزیز از دسامبر که شما مصاحبه داشتید تا الان مدتی رو که افیسر به شما گفته طی شده من تاکید میکنم حتما نامه نگاری و تلفن بزنید .چون دنبال نکردن شما برای اونا شاید این معنی رو هم بده که مدارکتون براتون مهم نیست . حتما پیگیری کنید . به نظر من اونا حق ندارند که ندارند مدرک اصل کسی رو مدت طولانی نگه دارند بعد مصاحبه چون شما هم زندگی و برنامه خودتون رو دارید .والا من اگه بودم مصاحبه کرده بودم و الان هم این زمان گذشته بود سفارتو رو سرشون خراب میکردم که چرا مدرک اصل منو گرفتند و نمیدند مگه ما مسخرشونیم چون شما که تا آخر عمر نمیتونید منتظر بشینید!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط aghaghia_y نمایش پست ها
    سلام به دوستهای هم درد
    من قبلا شرح مصاحبه خودم و همسرمو نوشتم ولی‌ یک گوش میزنم . من و همسرم که ۲ سالی‌ هست که شبو روزمون شده زبان خوندن با مدرک ب۱ب۲ و همسرم ب۱ب۱ به مصاحبه رفتیم متاسفانه ما وکیل داشتیم و ایشون مدارک مارو پر از اشتباه و بدون امضا گرفتن از ما ارسال کرده بود و ما هم یک ماه قبل از مصاحبه متوجه شدیم که فرمها غلط پر شده و ایشون هم بدون امضا و کنترل ما فرستادن خلاصه که ما همون موقع یک ایمیل زدم و تمام اشتباهات‌‌رو بند به بند اعلام کردم و فرمولق جدیدو فرستادم و وکیلم هم عزل کردم. روز مصاحبه خانوم دنیلا گفت که بین فرمها که ۲۰۱۰ فرستادین و ۲۰۱۱ خیلی‌ اختلاف دارین چرا و ما هم توضیح دادیم که بخاطر وکیلمون بود و ما هم به همین خاطر ایشون رو عزل کردیم اول قبول نمیکرد و گفت مگه شما قبل از امضا این فرمها رو نخوندید که تا گفتیم امضای وکیل هست قاطی‌ کرد و همون اول مصاحبه گفت که من مدارکتون رو باید برسی‌ کنم اول خیلی‌ جو بد بود و همش میتوپید ولی‌ ساعت دوم خیلی‌ جو خوب شد و گفت ایرانی‌‌ها خیلی‌ تقلب می‌کنن و از ما عذرخواهی کرد که باید مدارک رو چک کنه و در آخر مدرک بیمه‌ من و همسرم و ترجمه کارت ملی جفتمون و گواهی اشتغال به کار همسرمو نگاه داشت و گفت بین ۳ تا ۶ ماه آینده نتیجه میاد به آدرستون مصاحبه ما ۲ ساعت طول کشید و هیچ مدرک ما از اصفهان نبود

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی

ممنون از همدردی تون جالبه برا هرکی‌ تعریف می‌کنیم کلی‌ عصبانی‌ می‌شه حتما همین کار رو می‌کنیم ولی‌ ۲۳ اسفند تازه می‌شه ۳ ماه میترسم زود تر پیگیری کنم قاطی‌ کنه ولی‌ شما خبر دارید مشروطیها تا حالا جوابشون اومده یا نه و اگه اومده چند وقت اومده من برای اطمینان صندوق پستی هم دادم ئئه نامه هم به ما خانوم دنیلا داده با امضای خودش که توش ذکر کرده این مواردو باید کنترل کنند.

Junior Member

سلام به همگی خبری از مشروطی ها نیست کسی پیگیری نکرده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی

سلام دوستان من ۱۰ روز پیش پیگیری کردم از طریق میل و امروز جوابش اومد جواب رو می‌گذارم نکته که من متوجه شدم اینه که از ۷ فوریه ۲۰۱۲ تازه شروع به چک کردن صحّت مدارک کردن .
    Bonjour

Afin de déterminer la suite qui sera donnée à votre demande de certificat de sélection, nous avons entrepris depuis le 7 février 2012 la vérification de vos documents produits. Votre demande est toujours en cours de vérification des vos documents, et ce processus peut prendre plusieurs mois avant qu’une décision ne soit émise.

Nous vous communiquerons notre décision dès que cet examen sera complété.

Vous devez attendre d’avoir une réponse de notre part avant de nous contacter à nouveau.

Bien à vous,
    C.S.

N.B.: Veuillez S.V.P. ne pas transmettre de documents en pièces jointes.

Direction de l'immigration économique - Internationale
    Service Amérique du Nord, Maghreb et Moyen-Orient
    Ministère de l'Immigration et des Communautés culturelles
    285, rue Notre-Dame Ouest, 4e étage
    Montréal (Québec) H2Y 1T8
    CANADA
    www.immigration-quebec.gouv.qc.ca

Member taran-m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    camputer

[QUOTE=aghaghia_y;687759]سلام دوستان من ۱۰ روز پیش پیگیری کردم از طریق میل و امروز جوابش اومد جواب رو می‌گذارم نکته که من متوجه شدم اینه که از ۷ فوریه ۲۰۱۲ تازه شروع به چک کردن صحّت مدارک کردن .

چیزی که برای ما جای سوال داره اینه که واقعا" فقط مشکلشون چک کردن مدارک هستش یا ممکنه به خاطر سطح زبان هم نتونن تصمیم بگیرن؟! به شما گفت جمع امتیازتون چنده؟
    فایل نامبر کبک(6 امتیازی): 2010/10/28 مصاحبه : 16 /4/ 2012(مشروط به بررسی مدارک) سی اس کیو : 2013/3/14فایل نامبرفدرال :2013/10/10 - آپدیت :2013/11/12 - این پراسس : 2014/2/7 مدیکال :2014/2/11 .​اولین ارسال مدیکال :18 مارچ/دومین ارسال 27آپریل/ریسیو16می ویزا: 2014 / 5 / 24 لندینگ29/7/2014

صفحه 1 از 43 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)