صفحه 3 از 43 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 424

موضوع: سرنوشت مدارک تحصیلی و کاری دریافت شده در مصاحبه برای بررسی و فرستادن CSQ

Member taran-m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    camputer

پیش فرض پاسخ : سرنوشت مدارک تحصیلی و کاری دریافت شده در مصاحبه برای بررسی و ارسال c.s.Q

دو تا سوال برام پیش اومده . توی مدتی که دیوید اومده کسی رو هم رد کرده یا نه؟(اون دو روزی که من اونجا بودم ندیدم کسی رد بشه) 2- کسی دیده یا شنیده پیر هم این نامه verification رو به بعضی ها بده ؟
    فایل نامبر کبک(6 امتیازی): 2010/10/28 مصاحبه : 16 /4/ 2012(مشروط به بررسی مدارک) سی اس کیو : 2013/3/14فایل نامبرفدرال :2013/10/10 - آپدیت :2013/11/12 - این پراسس : 2014/2/7 مدیکال :2014/2/11 .​اولین ارسال مدیکال :18 مارچ/دومین ارسال 27آپریل/ریسیو16می ویزا: 2014 / 5 / 24 لندینگ29/7/2014

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

پیش فرض پاسخ : سرنوشت مدارک تحصیلی و کاری دریافت شده در مصاحبه برای بررسی و ارسال c.s.Q

من هم نمیدونم دوستانی که میگن رد شدن آیا منظورشون مشروط شدند یا واقعا رد شدند؟ کلا ردی خیلی کمه فکر کنم هر کی میره قبول میشه یا مشروط به بررسی مدارک ..پیر که قربونش برم به هیچکی نه نمیگه ...
    در ضمن فکر کنم داوید از سایت بررسی بیمه خبر داشته چون شماره ملی میخواد سایته و بهم گفت کارت ملیتو کپی بگیر بده بهم..... البته سریال شناسنامه رو هم میخواد که معمولا ترجمه نمیشه!!! ... ولی کپی فارسیش خب هست
    دوم اینکه دوستان گفته بودن بگین بررسی کنید سابقه بیمه رو همونجا در سایت ...آخه سایت که انگلیسی نمیشه فارسیه چی رو بررسی کنه دیوید ؟
    26-02-2014

Member taran-m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    camputer

نقل قول نوشته اصلی توسط EhSAN, نمایش پست ها
    من هم نمیدونم دوستانی که میگن رد شدن آیا منظورشون مشروط شدند یا واقعا رد شدند؟ کلا ردی خیلی کمه فکر کنم هر کی میره قبول میشه یا مشروط به بررسی مدارک ..پیر که قربونش برم به هیچکی نه نمیگه ...
    در ضمن فکر کنم داوید از سایت بررسی بیمه خبر داشته چون شماره ملی میخواد سایته و بهم گفت کارت ملیتو کپی بگیر بده بهم..... البته سریال شناسنامه رو هم میخواد که معمولا ترجمه نمیشه!!! ... ولی کپی فارسیش خب هست
    دوم اینکه دوستان گفته بودن بگین بررسی کنید سابقه بیمه رو همونجا در سایت ...آخه سایت که انگلیسی نمیشه فارسیه چی رو بررسی کنه دیوید ؟
    دقت کردین یه چیزی که بین ما 4نفر مشروطی هستش اینه که هر 4نفر مهندس مکانیک هستن؟! شعبه ایی که بیمه هاتون رد شده احتمالا" 17 یا 14 نیستش؟! چون از یه نفر شنیدم یکی از شعب بیمه رو بهش شک دارن ولی هنوز بهم نگفتن کدوم شعبه.اگر شعبه ی بیمه های ما مشترک باشه میشه به یه نتیجه ایی رسید که چرا این کارو کرده
    فایل نامبر کبک(6 امتیازی): 2010/10/28 مصاحبه : 16 /4/ 2012(مشروط به بررسی مدارک) سی اس کیو : 2013/3/14فایل نامبرفدرال :2013/10/10 - آپدیت :2013/11/12 - این پراسس : 2014/2/7 مدیکال :2014/2/11 .​اولین ارسال مدیکال :18 مارچ/دومین ارسال 27آپریل/ریسیو16می ویزا: 2014 / 5 / 24 لندینگ29/7/2014

Senior Member

ببخشید درباره چیزی حرف می زنم که نمی دونم! از پستایی که اینجا گذاشتین به نظر میاد می خواد افیسر از روی سایت بیمه رو چک کنه و احتمالا فارسی بلد نبوده و باید یه نفری که هم مورد اعتمادشونه و هم فارسی بلده بیمه ها رو چک کنه که این می شه 2 یا 3 ماه!

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی

برای چک کردن بیمه‌ در سایت کارت ملی‌ نیاز نیست
    تاریخ مصاحبه : 2011/12/14 دریافت CSQ پس از بررسی مدارک ( مشروط ) : 2012/10/29 ارسال مدارک فدرال به سیدنی : 2012/11/05 تاریخ رسید به سیدنی : 2012/11/13تاریخ صدور فایل نامبر فدرال : 02/01/2013تاریخ دریافت مدیکال از آنکارا :13/05/2013 تاریخ رسید مدیکال به پاریس 27/05/2013 تاریخ پاس ریکوست04/10/2013

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

نه شعبه 19 هست. الان باید دیوید رفته باشه و مدارک رو نمیدونیم آیا میفرستن کانادا یا نگه میدارن همونجا . اگه بخوایم پیگیری کنیم از کجاست چی به چیه اصلن قبلا سفارت کبک بود تو دمشق از همونجا همه چی پیگیری میشد الان یه اتاق اجاره کردن یکی رو انداختن تو هی این آسانسورو میره بالا میاد پایین معلوم نیست چه غلطی داره میکنه اون تو تنهایی... فکر کنم لپتابش بسوزه همه چی به باد فنا میره.. همین ایمیل دمشق رو زدید شما جناب aghaghia؟ گفتند از 7 فوریه شروع کردن به بررسی پرونده شما یعنی انقدر طولش دادن و تازه شروع کردن و نتیجه هم نگرفتن . توی برنامه افیسر از ماه مارچ تا 27 آوریل 1 افیسر نوشتست دیوید رو آدم حسابش نکردن . کلن دیوید چند ماه بود استانبول؟
    کس دیگه ای رو نمیشناسید که جواب گرفته باشه؟
    26-02-2014

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

یه سری نکات دیگه الان من یادم اومد شاید ربط داشته باشه...اول اینکه موقع فرستادن مدارک من بیمه بودم ولی بیمه رو نفرستادم و الان که یادم میاد بعد از دیدن سابقه کاریم تعجب کرد که بیمه دارم دوم اینکه من از شرکت دوم هم بیمه بودم اما فرصت نکردم که سابقه شعبه اول رو جمع کنم برا همین دوتا ترجمه بیمه داشتم و البته تعجب نکرد .. اما شاید فکر نمیکرد که بیمه باشم و مدارک رو از قبل میبینن ..روی فرم من با قرمز یه چیزی از قبل نوشته بود . بعدش اینکه سایت بررسی سابقه بیمه کد ملی رو میخواد که نوشتست حالا بدون کد هم میشه اون یه بحث دیگست
    26-02-2014

Senior Member anthelion آواتار ها

برای چک کردن سابقه در سایت بیمه هم به شماره بیمه نیاز است هم به کد ملی و هم به شماره مسلسل شناسنامه به عنوان پسورد.
    بنابراین آفیسر تنها وقتی می تونه این سابقه رو تو سایت چک کنه که هر سه این اعداد رو داشته باشه.
    و اگه کسی پسوردش رو عوض کرده باشه عملا برای هیچ کس غیر خود اون شخص امکان پذیر نیست که سابقه بیمه اش رو چک کنه.
    شروع پروسه: اکتبر 2010 - CSQ: نوامبر 2012 - فایل نامبر فدرال: 12 فوریه 2013 - مدیکال: 18 فوریه 2014 - پاس ریکوئست اول می 2014 - پاس ریکوئست دوم 28 نوامبر 2014
    (رشته 6 امتیازی) -- ویزانما

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

درسته ... دوستان اون آفیسر ایرانی از سایت ،بیمه رو چک میکرد؟ مطمئنید که در روز مصاحبه همون لحظه این کار رو میکرد؟ خدا کنه یه ایرانی دور و ورشون باشه وگرنه شماره مسلسل شناسنامه توی ترجمه نیست و توی کپی شناسنامه هست .
    26-02-2014

Member taran-m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    camputer

نقل قول نوشته اصلی توسط EhSAN, نمایش پست ها
    یه سری نکات دیگه الان من یادم اومد شاید ربط داشته باشه...اول اینکه موقع فرستادن مدارک من بیمه بودم ولی بیمه رو نفرستادم و الان که یادم میاد بعد از دیدن سابقه کاریم تعجب کرد که بیمه دارم دوم اینکه من از شرکت دوم هم بیمه بودم اما فرصت نکردم که سابقه شعبه اول رو جمع کنم برا همین دوتا ترجمه بیمه داشتم و البته تعجب نکرد .. اما شاید فکر نمیکرد که بیمه باشم و مدارک رو از قبل میبینن ..روی فرم من با قرمز یه چیزی از قبل نوشته بود . بعدش اینکه سایت بررسی سابقه بیمه کد ملی رو میخواد که نوشتست حالا بدون کد هم میشه اون یه بحث دیگست
    ما هم موقع ارسال مدارک بیمه رو نفرستاده بودیم. تو این مدت هم از ما نخواستن بفرستیم.یه زوج بودن همزمان با ما با پیر مصاحبه داشتن و جالب اینجا بود که با اینکه زبانشون رو 5زده بودن پارسال براشون نامه زبان و بیمه اومده بوده که باید بفرستن که البته با پیر قبول شدن.کلا" خیلی روی روال خاصی کار نمیکنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)