صفحه 34 از 43 نخستنخست ... 2425262728293031323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 424

موضوع: سرنوشت مدارک تحصیلی و کاری دریافت شده در مصاحبه برای بررسی و فرستادن CSQ

Senior Member anthelion آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سرنوشت مدارک تحصیلی و کاری دریافت شده در مصاحبه برای بررسی و فرستادن CSQ

دوستان alirezapari و EhSAN بهتون تبریک می گم سی اس کیو تون در راهه
    این نامه فقط برای کسانی که سی اس کیو براشون صادر شده فرستاده می شه
    اولین کسی که در این تاپیک پارسال مشروط شده بود (aghaghia_y) این ایمیل رو بدون گرفتن سی اس کیو دریافت کرده بود. بعد که پیگیری کرد دید که سی اس کیو به آدرسش رفته اما یه اشتباهی در شماره صندوق پستی اش شده بود که با پیگیری رفع شد
    شما هم منتظر سی اس کیو تون باشید.

این لینک رو دنبال کنید
    شروع پروسه: اکتبر 2010 - CSQ: نوامبر 2012 - فایل نامبر فدرال: 12 فوریه 2013 - مدیکال: 18 فوریه 2014 - پاس ریکوئست اول می 2014 - پاس ریکوئست دوم 28 نوامبر 2014
    (رشته 6 امتیازی) -- ویزانما

پیش فرض پاسخ : سرنوشت مدارک تحصیلی و کاری دریافت شده در مصاحبه برای بررسی و فرستادن CSQ

نقل قول نوشته اصلی توسط azee نمایش پست ها
    این ایمیل ظاهرا بطور اتوماتیک برای همه ی کسانی که به مصاحبه دعوت شده اند میرود و جنبه ی تبلیغاتی برای کلاسای فرانسه رو داره و تا وقتی شما سی اس کیو ندارید نمیتونید شرکت کنید.
    من شنیده بودم کسانی که قبول میشن و سی اس کیو دریافت میکنن این ایمیل واسشون میاد. شما کسی رو میشناسی که رد شده باشه ولی این نامه FEL رو دریافت کرده باشه.؟ یادمه یه همچین ماجرایی واسه دوستمون اقاقیا هم پیش اومده بود.
    اگه فقط بحث مصاحبه بود که ما اکثراً 1 سال از مصاحبمون میگذره پس چرا دقیقاً الان که سی اس کیو ها داره میاد این نامه اومده؟

دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط anthelion نمایش پست ها
    دوستان alirezapari و EhSAN بهتون تبریک می گم سی اس کیو تون در راهه
    این نامه فقط برای کسانی که سی اس کیو براشون صادر شده فرستاده می شه
    اولین کسی که در این تاپیک پارسال مشروط شده بود (aghaghia_y) این ایمیل رو بدون گرفتن سی اس کیو دریافت کرده بود. بعد که پیگیری کرد دید که سی اس کیو به آدرسش رفته اما یه اشتباهی در شماره صندوق پستی اش شده بود که با پیگیری رفع شد
    شما هم منتظر سی اس کیو تون باشید.
    این لینک رو دنبال کنید
    مرسی از راهنماییت. فکر کنم همین طوری باشه که گفتید. حالا خدا کنه پست وظیفشو خوب انجام بده! من که منتظرم این سی اس کیو بالاخره بیاد

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering-Hardware

برای منم دیشب همین ایمیل اومد. مطمئن باشید CSQ تو راهه
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaparis نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییت. فکر کنم همین طوری باشه که گفتید. حالا خدا کنه پست وظیفشو خوب انجام بده! من که منتظرم این سی اس کیو بالاخره بیاد

Junior Member

سلام دوستان ... دیشب دقیقا 1 سال کامل از مصاحبه من گذشت و نیمه شب من هم همین نامه رو دریافت کردم...
    تاریخ ارسال مدارک:8 اوت 2010- تاریخ فایل نامبر:27 سپتامبر 2010- تاریخ مصاحبه:11 آوریل 2012-رشته: کامپیوتر نرم افزار - فرانسه 6- انگليسي 6- تاریخ صدور سی اس کیو: 12 می 2013- تاریخ فایل نامبر: 5 فوریه-مديكال 6 آپريل...ویزا 2 may 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی

سلام . این ایمیل منحصرا برای افرادی میاد که csq براشون صادر شده. من هم سال پیش با دریافت همین ایمیل مشکوک شدم و تماس تلفنی گرفتم به من گفتن که 2 ماه قبل صادر شده و به پست مراجعه کردم و مشخص شد تو اداره پست مونده 1 ماه . در هر صورت این پیروزی و موفقیت رو به شما دوستان عزیز تبریک میگم . تا مونترال و کانادا چیزی نمونده پس بجنبید و خودتون رو برای سفر آماده کنید.
    تاریخ مصاحبه : 2011/12/14 دریافت CSQ پس از بررسی مدارک ( مشروط ) : 2012/10/29 ارسال مدارک فدرال به سیدنی : 2012/11/05 تاریخ رسید به سیدنی : 2012/11/13تاریخ صدور فایل نامبر فدرال : 02/01/2013تاریخ دریافت مدیکال از آنکارا :13/05/2013 تاریخ رسید مدیکال به پاریس 27/05/2013 تاریخ پاس ریکوست04/10/2013

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

Bonjour,

Pour faire suite à votre courriel nous vous informons qu’une décision finale a été rendue dans votre dossier. Vous devriez recevoir l'avis de décision par la poste dans les prochaines semaines à votre adresse de correspondance. Veuillez prendre note que le délai postal peut atteindre jusqu'à 12 semaines. Veuillez attendre que le délai soit dépassé avant de nous contacter à nouveau.

Bien à vous,
    TB
    سلام. امروز این ایمیل در جواب ایمیلم برام اومد .بر خلاف متقاضیان دیگه که بهشون اطلاع میدن ، اصلا اشاره ای به نتیجه و س اس کیو نکردن . به نظرتون رد شدم بعد این همه مدت؟
    26-02-2014

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering-Hardware

با ایمیلی که قبلا در خصوص شرکت در کلاسهای آنلاین زبان فرانسه دریافت کردین بعیده رد شده باشین. به نظرم تلفنی هم پیگیری کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط EhSAN, نمایش پست ها
    Bonjour,

Pour faire suite à votre courriel nous vous informons qu’une décision finale a été rendue dans votre dossier. Vous devriez recevoir l'avis de décision par la poste dans les prochaines semaines à votre adresse de correspondance. Veuillez prendre note que le délai postal peut atteindre jusqu'à 12 semaines. Veuillez attendre que le délai soit dépassé avant de nous contacter à nouveau.

Bien à vous,
    TB
    سلام. امروز این ایمیل در جواب ایمیلم برام اومد .بر خلاف متقاضیان دیگه که بهشون اطلاع میدن ، اصلا اشاره ای به نتیجه و س اس کیو نکردن . به نظرتون رد شدم بعد این همه مدت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط EhSAN, نمایش پست ها
    Bonjour,

Bien à vous,
    TB
    سلام احسان جان!
    والا من نمیدونم این دیگه چه نامه ایه!!! شما تماس گرفتی؟؟ احتمالاً نگفته قبولی تا بخواد سورپرایزت کنه! هیچ اشاره ای هم به تاریخ تصمیم گیریش و نتیجش نکرده!!!!!!!!!!!!!!
    ولی شما 100% قبولی ، نگران نباش.
    ولی اگه یه تماس بگیری شاید خیالت راحت شه

Junior Member

سلام
    من دو بار با اداره مهاجرت تماس گرفتم ولی به محض اینکه میگم در مصاحبه مشروط شدم و متظر سی اس کیو هستم.به من میگن روی سیستم ما فقط اطلاعات تا قبل از زمان مصاحبه هست و بعد از اون دیگه اطلاعاتی در سیستم ما وجود نداره و فقط باید منتظر بمونید.در حالیکه سه ماه پیش که تماس گرفتم از من اطلاعات پرونده گرفتند و گفتند بررسی مدارکم دقیقن از چه تاریخی شروع شده.متاسفانه دیگه جواب ایمیلم رو هم نمیدهند. و فقط یه ایمیل اتوماتیک میاد که میگه باید منتظر باشم.از اونجایی که سی اس کیوی چند نفر از هم دوره ایهای من در نوامبر و دسامبر 2012 اومده و من نگران وضعیتم هستم.پیشنهادتون چیه؟؟ممنون میشم پاسخ بدین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)