صفحه 37 از 43 نخستنخست ... 2728293031323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 424

موضوع: سرنوشت مدارک تحصیلی و کاری دریافت شده در مصاحبه برای بررسی و فرستادن CSQ

پیش فرض پاسخ : سرنوشت مدارک تحصیلی و کاری دریافت شده در مصاحبه برای بررسی و فرستادن CSQ

نقل قول نوشته اصلی توسط EhSAN, نمایش پست ها
    کلاسهای زبان آنلاین FEL قبل از ورود به کانادا . برای اونایی که س اس کیو صادر کردن معمولا میفرستن
    ا ا چه جالب ، نمیدونستم ! من 19 آوریل CSQ گرفتم هنوز که همچین ایمیلی دریافت نکردم !
    فایل کبک : آپریل 2011 ،مصاحبه : 2013 ، فایل فدرال :20 آگوست 2013 ، مدیکال:Nov.2013 , پی ار : 14 مارچ 2014 به امید خبرای خوب برای همه دوستان

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

پیش فرض پاسخ : سرنوشت مدارک تحصیلی و کاری دریافت شده در مصاحبه برای بررسی و فرستادن CSQ

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaparis نمایش پست ها
    احسان جان تبریک میگم بهت. دعا کن واسه منم بیاد!!!
    سلام دوستان چه خبر ؟ بعد از من کسی س اس کیو نگرفت؟؟
    علیرضا جان شما کارت به کجا رسید؟ اطلاع رسانی نکردی؟!
    فکر میکنم دوستانی که تقریبا از پارسال منتظر بودن همشون س اس کیو گرفتن .
    دوستانی هم که هنوز نگرفتن نگران نباشن ظاهرا فدرال داره کارهای ویزا رو با سرعت بیشتری انجام میده و پرونده ها رفته پاریس .دوستان 2010 و 2011 و دمندهای 2012 و 2013 تا چند ماه دیگه ویزا میگرن و خیلی زود میرسه به پرونده های 2013 . پس نگران این تاخیر نباشید . دوست دارم نصیحت کنم و بگم تو این فاصله زبان بخونید راستش خودم باید نصیحت بشم
    برای مثال جناب اقاقیا که تا چند ماه پیش منتظر بودن و فکر میکنم 12 امتیازی بودند ظاهرا مدیکال براشون اومده و الان منتظر ویزا هستند! که بهش همینجا تبریک میگم!
    26-02-2014

نقل قول نوشته اصلی توسط EhSAN, نمایش پست ها
    سلام دوستان چه خبر ؟ بعد از من کسی س اس کیو نگرفت؟؟
    علیرضا جان شما کارت به کجا رسید؟ اطلاع رسانی نکردی؟!
    فکر میکنم دوستانی که تقریبا از پارسال منتظر بودن همشون س اس کیو گرفتن .
    دوستانی هم که هنوز نگرفتن نگران نباشن ظاهرا فدرال داره کارهای ویزا رو با سرعت بیشتری انجام میده و پرونده ها رفته پاریس .دوستان 2010 و 2011 و دمندهای 2012 و 2013 تا چند ماه دیگه ویزا میگرن و خیلی زود میرسه به پرونده های 2013 . پس نگران این تاخیر نباشید . دوست دارم نصیحت کنم و بگم تو این فاصله زبان بخونید راستش خودم باید نصیحت بشم
    برای مثال جناب اقاقیا که تا چند ماه پیش منتظر بودن و فکر میکنم 12 امتیازی بودند ظاهرا مدیکال براشون اومده و الان منتظر ویزا هستند! که بهش همینجا تبریک میگم!
    سلام دوستان
    لطفاً کمک کنید.
    من هنوز سی اس کیو به دستم نرسیده!!!! 30 روز قبل یه بار زنگ زدم گفتند که صبور باشین و طی هفته های بعد دریافت می کنین. حالا نمیدونم چیکار کنم!!؟!!؟؟!؟! لطقاً یکی راهنمایی کنه من چیکار کنم. احتمالاً تو پست گم شده!

راستی من ایمیل (FEL (francais en ligne و Profitez du Service d'intégration en ligne رو دریافت کردم. در ضمن اونا هیچ وقت به من نگفتن که سی اس کیو صادر شده یا نه ، و تاریخ صدور رو هم نگفتنلطفاً راهنمایی کنین

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

احتمال داره همینقدر طول بکشه اما باید ببینی دقیقا چی گفتن . اگه ایمیل زدی جوابش رو بذار اینجا . اصلا تصمیم نهایی صادر شد یا نه؟ اگه صفحات قبل جواب ایمیل من رو بخونی نوشته ما تصمیم نهایی گرفتیم و برات پست کردیم و نگفته س اس کیو صادر شده . اگر به فرض گم شده باشه به احتمال زیاد میتونی دوباره درخواست س اس کیو بدی
    26-02-2014

Junior Member

هفت ماه گذشت و من همچنان منتظر دوستان عزیزم به توصیه اقاقیای عزیز من از طریق پست سفارشی هم پیگیری کردم ولی دریغ از یک ایمیل ساده.هر وقت هم تلفنی پیگیری کردم فقط به من گفتند باید صبر کنم.به نظرتون چه باید کرد؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوانوردی

سلام به همگی. من روال پرونده ام رو میگم لطفا دوستان راهنمایی کنند:
    - 16 نوامبر 2012 مصاحبه استانبول، مشروط کرد به رؤیت اصل TEFaQ - گفت جواب اواسط ژانویه (اصلشو قبلا برابر اعلام خودشون پست کردم تا پرونده تکمیل بشه و وقت مصاحبه بدنند-جالبه که مصاحبه گر گفت تو مونرال که بوده همچین مدرکی رو تو پرونده ام ندیده!)
    - 14 ژانویه2013 ایمیل FEL
    - 1 فوریه 2013 چون جوابی نیومد ایمیل زدم که چی شد
    - 9 فوریه 2013 biq damas ایمیل زد که CSQ شما صادر به آدرس سکونتتان پست شده است و délai postal برای متقاضیان خاورمیانه ای 12 هفته است
    - 9 مارس 2013 در هفته 12ام اعلام کرد نامه برگشت خورده یک آدرس معتبر بدید تا برایتان دوباره بفرستیم:
    À la suite du retour de notre courrier du 18-12-2012 contenant vos certificats de sélection du Québec, nous vous demandons de nous faire parvenir une adresse valide pour que nous puissions vous les acheminer de nouveau.
    - 11 مارس 2013 آدرس بصورت صندوق پستی ایمیل کردم (یک صندوق پستی شخصی در منطقه پستی خریدم) و درخواست کردم یک نسخهCSQ برایم ایمیل کنند تا شماره شو تو فرم فدرال بنویسم تا کمی از زمان هدر رفته جبران شود
    - 24 مه 2013 در هفته 12ام مجدد، ایمیل زدم که هنوز چیزی دریافت نکردم پس لااقل code barre نامه رو بدید تا پیگیری کنم (که آخه کجا گیر کرده! - ضمنا n بار هم به بیشتر قسمتهای منطقه پستی سر زدم...)
    - 27 مه 2013 یک ایمیل اتوماتیک آمد که دیگه به این شکل جواب نمیدهیم، برای دریافت جواب درخواستتون باید به سایتمون مراجعه کنید و در بخش مربوطه درخواستتون رو ایمیل کنید

و تا امروز 23 ژوئن چند بار تو سایت ایمیل زدم.. چند بار هم به شماره ای دادند (De l'extérieur du Québec : + 1 514 864-9191) تلفن کردم یا اشغال است یا کسی گوش برنمیداره تا قطع میشه..
    نمیدونم اصلا میخوان CSQ بدنند یا نه ؟!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوانوردی

به نظر میاد از دوستان کسی همچین کیسی نداشته که بهش اعلام کنند CSQ تان صادر و ارسال شده و (بعد از 6 ماه) به دستش نرسیده باشه

Senior Member anthelion آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط AmitisAbtin نمایش پست ها
    سلام به همگی. من روال پرونده ام رو میگم لطفا دوستان راهنمایی کنند:
    - 16 نوامبر 2012 مصاحبه استانبول، مشروط کرد به رؤیت اصل TEFaQ - گفت جواب اواسط ژانویه (اصلشو قبلا برابر اعلام خودشون پست کردم تا پرونده تکمیل بشه و وقت مصاحبه بدنند-جالبه که مصاحبه گر گفت تو مونرال که بوده همچین مدرکی رو تو پرونده ام ندیده!)
    - 14 ژانویه2013 ایمیل FEL
    - 1 فوریه 2013 چون جوابی نیومد ایمیل زدم که چی شد
    - 9 فوریه 2013 biq damas ایمیل زد که CSQ شما صادر به آدرس سکونتتان پست شده است و délai postal برای متقاضیان خاورمیانه ای 12 هفته است
    - 9 مارس 2013 در هفته 12ام اعلام کرد نامه برگشت خورده یک آدرس معتبر بدید تا برایتان دوباره بفرستیم:
    À la suite du retour de notre courrier du 18-12-2012 contenant vos certificats de sélection du Québec, nous vous demandons de nous faire parvenir une adresse valide pour que nous puissions vous les acheminer de nouveau.
    - 11 مارس 2013 آدرس بصورت صندوق پستی ایمیل کردم (یک صندوق پستی شخصی در منطقه پستی خریدم) و درخواست کردم یک نسخهCSQ برایم ایمیل کنند تا شماره شو تو فرم فدرال بنویسم تا کمی از زمان هدر رفته جبران شود
    - 24 مه 2013 در هفته 12ام مجدد، ایمیل زدم که هنوز چیزی دریافت نکردم پس لااقل code barre نامه رو بدید تا پیگیری کنم (که آخه کجا گیر کرده! - ضمنا n بار هم به بیشتر قسمتهای منطقه پستی سر زدم...)
    - 27 مه 2013 یک ایمیل اتوماتیک آمد که دیگه به این شکل جواب نمیدهیم، برای دریافت جواب درخواستتون باید به سایتمون مراجعه کنید و در بخش مربوطه درخواستتون رو ایمیل کنید

و تا امروز 23 ژوئن چند بار تو سایت ایمیل زدم.. چند بار هم به شماره ای دادند (De l'extérieur du Québec : + 1 514 864-9191) تلفن کردم یا اشغال است یا کسی گوش برنمیداره تا قطع میشه..
    نمیدونم اصلا میخوان CSQ بدنند یا نه ؟!!
    من نمی دونم چطور می تونید مشکلتون رو حل کنید اما دو نکته رو یادآور می شم شاید به دردتون بخوره:

1- برای تشکیل فایل فدرال باید اصل CSQ رو هم بفرستید پس شماره CSQ به تنهایی به دردتون نمی خوره
    2- CSQ شما با پست معمولی فرستاده میشه پس شماره رهگیری نداره

به نظر میاد که بهترین کار این باشه که تلفنی کارتون رو دنبال کنید
    امیدوارم به زودی مشکلتون حل بشه
    صفحات قبل رو مطالعه کنید یکی از دوستان هم مشکل با صندوق پستی شون داشتند شاید مشکل شما هم مشابه چنین مشکلی است.
    شروع پروسه: اکتبر 2010 - CSQ: نوامبر 2012 - فایل نامبر فدرال: 12 فوریه 2013 - مدیکال: 18 فوریه 2014 - پاس ریکوئست اول می 2014 - پاس ریکوئست دوم 28 نوامبر 2014
    (رشته 6 امتیازی) -- ویزانما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوانوردی

نقل قول نوشته اصلی توسط anthelion نمایش پست ها
    من نمی دونم چطور می تونید مشکلتون رو حل کنید اما دو نکته رو یادآور می شم شاید به دردتون بخوره:

1- برای تشکیل فایل فدرال باید اصل CSQ رو هم بفرستید پس شماره CSQ به تنهایی به دردتون نمی خوره
    2- CSQ شما با پست معمولی فرستاده میشه پس شماره رهگیری نداره

به نظر میاد که بهترین کار این باشه که تلفنی کارتون رو دنبال کنید
    امیدوارم به زودی مشکلتون حل بشه
    صفحات قبل رو مطالعه کنید یکی از دوستان هم مشکل با صندوق پستی شون داشتند شاید مشکل شما هم مشابه چنین مشکلی است.
    پس از چند بار تماس با مونرآل، گفتند CSQ l مربوط به همکاران ما در ترکیه است و ما نمیتوانیم تو کار اونا دخالت کنیم یا بگیم چه کار کنند.

اگر نامه حاوی CSQ بارکد نداشته باشد که واویلا است؛ یعنی از سرنوشت نامه دیگه نمیشه خبری گرفت...چون منطقه پستی فقط و فقط با ارائه بارکد ارسال کننده پیگیری میکنه؛ چندین بار مراجعه کردم، جر و بحث کردم به جایی نرسید و گفت تنها بارکد...
    خیلی جالب شد نه مونرال جواب میده نه میشه نامه رو پیدا کرد... فقط در صورتیکه CSQ صادر نشده باشد (یا همچنین ارسال نشده باشد) میتوان امید به مهاجرت به کبک داشت!!!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوانوردی

من حدس میزنم هنوز CSQ فرستاده نشده، یا صادر نشده، در این صورت باید با ترکیه تماس گرفت. البته نه آنکارا بلکه استانبول. از دوستان کسی تلفن یا آدرس تشکیلات مربوط به کبک (منظور مصاحبه ها و صدور CSQ) در استانبول رو میدونه؟
    خواهش میکنم اگه کسی سرنخی داره اعلام کنه تا بتونم به پیگیری ام ادامه بدهم. در غیر اینصورت فکر اولین موردی هستم که همه کارشو کرده و همش هیچ؟؟!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)