صفحه 38 از 43 نخستنخست ... 28293031323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 424

موضوع: سرنوشت مدارک تحصیلی و کاری دریافت شده در مصاحبه برای بررسی و فرستادن CSQ

پیش فرض پاسخ : سرنوشت مدارک تحصیلی و کاری دریافت شده در مصاحبه برای بررسی و فرستادن CSQ

نقل قول نوشته اصلی توسط AmitisAbtin نمایش پست ها
    من حدس میزنم هنوز CSQ فرستاده نشده، یا صادر نشده، در این صورت باید با ترکیه تماس گرفت. البته نه آنکارا بلکه استانبول. از دوستان کسی تلفن یا آدرس تشکیلات مربوط به کبک (منظور مصاحبه ها و صدور CSQ) در استانبول رو میدونه؟
    خواهش میکنم اگه کسی سرنخی داره اعلام کنه تا بتونم به پیگیری ام ادامه بدهم. در غیر اینصورت فکر اولین موردی هستم که همه کارشو کرده و همش هیچ؟؟!!
    اصلاً نگران نباش رفیق.
    منم تقریباً مثل شمام. اولاً مونترال جواب میدن. با 020 یا کارت تلفن زنگ نزن.
    من 3 روز پیش باهاشون صحبت کردم. مستقیم 001 رو بگیر.
    مطمئن باش کارتو راه میندازن.
    اگه مشکلی بود بگو

Senior Member anthelion آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سرنوشت مدارک تحصیلی و کاری دریافت شده در مصاحبه برای بررسی و فرستادن CSQ

نقل قول نوشته اصلی توسط AmitisAbtin نمایش پست ها
    من حدس میزنم هنوز CSQ فرستاده نشده، یا صادر نشده، در این صورت باید با ترکیه تماس گرفت. البته نه آنکارا بلکه استانبول. از دوستان کسی تلفن یا آدرس تشکیلات مربوط به کبک (منظور مصاحبه ها و صدور CSQ) در استانبول رو میدونه؟
    خواهش میکنم اگه کسی سرنخی داره اعلام کنه تا بتونم به پیگیری ام ادامه بدهم. در غیر اینصورت فکر اولین موردی هستم که همه کارشو کرده و همش هیچ؟؟!!
    دوست عزیز در استانبول سفارت و اداره مهاجرت وجود نداره که باهاش بخواین تماس بگیرید!!!
    در استانبول فقط در یک هتل آفیسرها میان و مصاحبه ها رو برگزار می کنند.
    اگه از مونترال بهتون گفتند این امور مربوط به ترکیه است شما باید از طریق آنکارا پیگیری کنید چون سفارت در آنکارا قرار داره. در آنکارا هم به ایمیل جواب نمی دند و باید تلفنی کارتون رو پیگیری کنید.
    تاریخ فرستادن بسته رو از آنکارا بپرسید و آدرس یا شماره صندوق پستی رو دقیق باهاشون چک کنید و بعد بیاین از طریق پست خودمون ببینید شماره صندوق پستی رو بهتون اشتباه نگفته باشند (برای دوستمون اقاقیا چنین شده بود)

در آخر اصلا نگران نباشید. اگه خدای نکرده نتونستید پیداش کنید از آنکارا درخواست کنید که مجدد براتون صادر کنند و با هزینه خودتون با پست سفارشی بفرستند یا خودتون حضوری برید بگیرید (البته نمی دونم این کارها امکان پذیر هست یا خیر اما حداقل می تونید با ترکیه هماهنگ کنید که به یه روش امن به سی اس کیو برسید به امید خدا)
    شروع پروسه: اکتبر 2010 - CSQ: نوامبر 2012 - فایل نامبر فدرال: 12 فوریه 2013 - مدیکال: 18 فوریه 2014 - پاس ریکوئست اول می 2014 - پاس ریکوئست دوم 28 نوامبر 2014
    (رشته 6 امتیازی) -- ویزانما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوانوردی

متشکرم ازanthelion و alirezaparis. پیگیری رو از آنکارا ادامه خواهم داد تا ببینم به کجا میرسه. نتیجه اش رو اطلاع خواهم داد. با سپاس مجدد

سلام دوستان.من 25 ژانویه 2013 مصاحبه داشتم و از من یکسری مدارک رو خواست که بفرستم.روز 16 فوریه به دستشون رسیده ولی تا الان هیچ پاسخی دریافت نکردم.دوبار ایمیل زدم این جواب رو دادن:
    Bonjour,

Nous donnons suite à votre message. Nous n'en sommes pas encore rendu à effectuer le suivi de votre courrier. Il peut s'écouler jusqu'à 45 jours après la réception de votre courrier avant que l’enregistrement dans notre système soit effectué et que nous effectuions le suivi de celui-ci. De plus, le délai postal d'un courrier qui nous est envoyé du Moyen-Orient peut prendre jusqu'à 12 semaines avant de nous parvenir.

Veuillez attendre que le délai de 45 jours soit dépassé avant de nous contacter à nouveau.
    و دوباره دیروز که ایمیل زدم این جواب رو دادن:
    Madame, Monsieur, En réponse à votre demande, nous vous informons que vous devez nous adresser vos demandes de renseignements générales via notre site Internet. Il suffit d'utiliser le formulaire en ligne que vous trouverez dans la boîte courriel sous l'onglet Pour nous joindre. Vous pouvez aussi communiquer avec nous par téléphone à l'un des numéros suivants s'il s'agit d'une demande qui nécessite l'accès à votre dossier personnel : Région de Montréal : 514 864-9191 Ailleurs au Québec (sans frais) : 1 877 864-9191 De l'extérieur du Québec : + 1 514 864-9191 Notre service téléphonique est accessible aux heures suivantes : Lundi, mardi, jeudi et vendredi : de 8 h à 16 h 30 (Heure de Montréal) Mercredi : de 10 h 30 à 16 h 30 (Heure de Montréal) Dans notre site Internet, vous trouverez également de l'information à jour sur les délais de traitement des demandes d'immigration. Recevez, Madame, Monsieur, nos salutations distinguées.

اصل مدارک تحصیلی و بیمه کارم رو فرستادم.
    ممکنه بطور اتوماتیک پرونده من رو بسته باشن؟ کسی مشابه این بوده؟
    ممنونم

Banned

دوستان گرامی

این تاپیک برای پیگیری "سرنوشت مدارک تحصیلی و کاری دریافت شده در مصاحبه" در نظر گرفته شده است. برای به دست آوردن اطلاعات در زمینه نامه های سابقه کار و بیمه برای مصاحبه می توانید از تاپیک زیر استفاده نمایید:

بیمه‌ : اثر آن بر روی مصاحبه و تشکیل پرونده (کبک)

توصیه به تهیه مدارک سابقه کار یا بیمه ساختگی، غیر واقعی و خارج از روال قانونی، "تشویق به تقلب" بوده و حذف می شوند. در حالت کلی هم دوستان توجه داشته باشند که اگر ساختگی بودن هر کدام از مدارک به هر شکلی در زمان مصاحبه یا پس از آن مشخص شود می تواند سبب محروم شدن از تشکیل پرونده دوباره تا 5 سال شود.

موفق باشید

Senior Member

دوستان سلام

منقبلاا مدرک تحصیلیم دیپلم هست و بالاتر ندارم و الان انتظار به مصاحبه گرفتم یک مشکلی که دارم اینه که اصل مدرک دیپلمم را قبل از باز کردن پرونده پرس کرده بودم الان هم مدرکم را ارزیابی کردم و هم یک نامه از بخش بین الممل وزارت آموزش و پرورش به انگلیسی گرفتم که رشتم و سال تحصیلی و معدل من را درش نوشته در واقع یک گواهی صحت دیپلم است
    آیا فکر می کنید مشکلی برام پیش بیاد کسی مورد مشابه داشته که مدرک پرس کرده باشه و گیر داده باشند بهش یا مدرکش را نگه داشته باشن

ارسال مدارک :2010/12/28 تاریخ مصاحبه و قبولی 2013
    /10/22 تحویل مدارک فدرال به سیدنی: 2013/11/01 فایل فدرال: 2013/12/17 آپدیت از پاریس: 2014/01/21 مدیکال: 2014/02/11 پراسس : 2014/02/18 مدیکال رسیو:2014/03/14 پاس ریکوئست:2014/03/17 لندینگ در مونترال:2014/05/01 رشته دیمند 16 امتیازی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Inorganic chemistry

با سلام. من هم مدرک لیسانسم رو پرس کرده بودم قبلآ هم به وزارت علوم در شهرک غرب برده بودم و مهر برجسته را از روی پرس برام زدند روز مصاحبه متوجه شدم که مهر برجسته روی پرس از بین رفته اونها هم به مدرکم گیر دادند و برای بررسی نگهش داشتند ولی خوشبختانه بعد از 6 ماه CSQ رو فرستادند. اگر شک کنند اونها خودشون بررسی می کنند و مشکلی هم پیش نمی یاد.

Junior Member

سلام دوستان، بالاخره مدرک و CSQی من هم رسید. 5 فوریه مصاحبه داشتم و مدرک لیسانسم رو برای بررسی ازم گرفتند. در تاریخ 24 جولای به دستم رسید.

Junior Member

سلام
    کسی‌ اطلاع داره این eligibility verification چی‌ هست؟
    بد از اینکه فرم درخواست پر کردم و پول پرداخت کردم این پروسه باز شده که می‌خواد به یکسری سوالها جواب بدم. ممنون میشم اگه کسی‌ راجب به این مرحله خبری داره من و در جریان بزاره.
    سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوانوردی

سلام
    مجددا میخواستم سوال کنم آیا موردی شبیه وضعیت من وجود دارد: آیا کسی هست که CSQ یکبار براش فرستاده شده باشه و برگشت خورده و منتظر است دوباره براش بفرستند؟
    تشکر میکنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)