صفحه 40 از 43 نخستنخست ... 3031323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 424

موضوع: سرنوشت مدارک تحصیلی و کاری دریافت شده در مصاحبه برای بررسی و فرستادن CSQ

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوانوردی

پیش فرض پاسخ : سرنوشت مدارک تحصیلی و کاری دریافت شده در مصاحبه برای بررسی و فرستادن CSQ

نقل قول نوشته اصلی توسط mapama نمایش پست ها
    سلام
    میشه ایی میل دفتر کبک رو به من هم بدید تا csq مو درخواست کنم؟
    اگر بخوای ایمیل بزنی باید بری تو سایت رسمی مهاجرت در بخش تماس با ما، قسمت courriel (یعنی به آدرس زیر) با درج N° réf. ind و N° dossier در ابتدای پیغام، درخواستتو مطرح کنی؛
    https://services.immigration-quebec....s/courriel.php
    که جواب برات میاد "طبق قانون، این وزارت خانه به دلایل حفاظت از اطلاعات شخصی نمیتواند این گونه اطلاعات را با ایمیل به شما ارائه دهد. از شما دعوت میشود با ما با شماره های .... تماس بگیرید" که به تجربه من از همه سریع تر جواب میگیری.
    در مورد خودم،ده ماهه که CSQ مان صادر شده و گفتند براتون به آدرس سکونتتان فرستادیم ولی هنوز چیزی نرسیده و من جمعا بیش از صد بار(!) ایمیل و نامه تلفن زدم (و هنوز هم دارم میزنم!) و الان که این جواب رو دارم مینویسم با اجازه تون 10 ماه و 17 روز از اعتبار CSQ مان (از تاریخ صدور یعنی18دسامبر2012) بیخود و بیجهت از بین رفته و هنوز هم نرسیده...
    در هر صورت تلفن کمتر از نامه نگاری زمان بر است. این هم آدرس پستی وزارت مهاجرت کبک در مونرآل که باید نامه را به آنجا فرستاد:
    Direction de l’immigration économique - International
    Service Moyen-Orient
    Ministère de l’Immigration et des Communautés culturelles
    285 rue Notre-Dame Ouest, 4ème étage
    Montréal (Québec) H2y 1t8
    CANADA
    روند کار شما به درد ما هم میخوره، لطفا به ما هم اطلاع دهید. موفق باشید.

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi79 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سرنوشت مدارک تحصیلی و کاری دریافت شده در مصاحبه برای بررسی و فرستادن CSQ

سلام

من در ماه می 2013 مصاحبه دادم و مشروط به ارسال مدرک بیمه شدم، پس از بازگشت از استانبول مدرک بیمه رو براشون ارسال کردم
    حدود 5 ماه از ارسالش می گذره ولی هنوز خبری از CSQ نشده، دوستان اگه کسی وضعیتش مشابه من هست لطفاً بگه که ببینیم چه میشه کرد

ممنون

Member SAMAN1351 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران آب

نقل قول نوشته اصلی توسط azee نمایش پست ها
    سلام
    داره یکسال میشه که من معلوم نیست پرونده م چطوره وضعش
    اصل مدرک لیسانس و ریز نمراتم هم نیست!
    نامه زدم همون جواب اتوماتیک اومد چند باری هم زنگ زدم بهمون شماره یی که توی ایمیل داده ولی جواب نمیدن
    صفحات قبل رو خوندم ولی به نتیجه نرسیدم که باید چکار کنم
    لطفا بمن کمک کنید
    سلام دوست عزیز.
    به نظر من باز هم نامه بزنید و وضعیت رو براشون توضیح بدید. یه متن خیلی خوب تهیه کنید و اگه لازمه از مترجم کمک بگیرید حتما جواب می گیرید.
    فایل نامبر : 13 اکتبر 2010 ، رشته : عمران رشته همسر : فیزیک مصاحبه : 5 اکتبر 2012 ، سی اس کیو :18 مارس 2013 ،فایل نامبر فدرال : 7 نوامبر 2013 ، نامه مدیکال : 10 ژانویه 2014 ، نتایج مدیکال 4 فوریه 2014 ، پاس ریکوست : 24 آپریل 2014 ، ویزا : 2014-04-17 ,لندینگ : 2014-07-17

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوانوردی

سلام دوستان. هفته پیش CSQ ما بعد از گذشت 11ماه و دو بار ارسال، با پست معمولی رسید. یعنی دومین بار (بنا به اظهار آنها) که از مونرآل فرستاده شده، و از بین رفتن 11ماه از اعتبارش، بدستمان رسیده و جالبه بدانید نامه اعلام صدور CSQ (که با دو نسخه CSQ همراه است و باید مثل CSQها به امضاء مصاحبه کننده رسیده باشد) فاقد امضاء مصاحبه کننده است؛ پیداست که برای بار دوم که فرستادند نسخه ای از این نامه که در پرونده بوده را مجددا پرینت گرفته اند ولی چون مصاحبه کننده مونرال نبوده (احتمالا استانبول بوده برای مصاحبه گرفتن) بدون امضا فرستادند که البته هیچیک از اینها تقصیر اونا نیست، تقصیر ماست که مهاجرت میکنیم!
    به هر حال بازهم مختصری از روند پرونده را اینجا میاورم شاید به درد کسی بخورده:
    16 نوامبر 2012 مصاحبه - مشروط
    9 فوریه 2013 CSQ صادرشده - ارسال به آدرس سکونت
    9 مارس 2013 biq damas ایمیل زد که CSQها برگشت خورده - آدرس valide اعلام کنید تا دوباره بفرستیم
    11 مارس 2013 به جای آدرس، صندوق شخصی خریدم و شماره صندوق رو فرستادم (تا اواخر مه صبر کردم)
    24 مه 2013 از این تاریخ تا الاه پیگیری از طریق مونرآل (وزارت مهاجرت) به صورت ایمیل، نامه، فکس، تلفن، جر و بحث، مرافعه، ...
    2 سپتامبر 2013 اعلام کردند برای بار دوم فرستادند (که تا نوامبر چیزی دستم نرسید) درخواست تلفنی کردم و کتبی هم فرستادم که دیگه نمیخواد به ایران بفرستید، به آدرس خواهرم در فرانسه بفرستید
    5 نوامبر 2013 هنوز منتظر جواب درخواست آخرم (ارسال به فرانسه) از طرف اونا بودم که ناگهان منطقه پستی (صندوقهای شخصی) اعلام کرد مرسوله دارید CSQها بود

فقط 2 نکته رو مایلم برای دوستانی که تلفنی پیگیری میکنند بگم:
    اولا هر بار که تماس میگیرد (پس از توضیحات اتوماتیک مفصل ! جهت skilled workers در مرحله اول عدد1 و در مرحله دوم هم عدد1 رو بزنید) یکی از کارمندها صحبت میکنند و ممکن است از تماس قبلی شما بی خبر باشد پس باید مختصر مفید کل روند رو در دو سه جمله بگید
    دوما اگر نامه ای بنا به اعلام آنها میفرستید درسته که ظرف چند روز میرسه ولی به سرعت در پرونده ثبت نمیشه و امکان داره مثلا بعد از دو هفته از ارسال که تماس بگیرید اظهار بی اطلاعی کنند. به همین خاطر شماره اختصاصی تون رو (N° ref ind) درشت و پر رنگ اول نامه تون بنویسید تا در کمترین زمان ممکن در پرونده ثبت شود

این آخرین پست من در این تاپیک است . با آرزوی موفقیت برای همه و تشکر مجدد از توضیحات anthelion عزیز و دلگرمی alirezaparis و همچنین قدردانی فراوان از مدیران فوروم
    Bonne Chance

Junior Member

سلام.برای من یه ایمیل اومده از (Ministère de l'Immigration et des Communautés culturelles)از ایمیل آدرس ne-pas-repondre@micc.gouv.qc.ca برای شرکت در کلاسهای زبان انلاین.در حالیکه من هنوز سی اس کیوم بدستم نرسیده.این یعنی چی؟شما میدونین؟مگه این ایمیل فقط برای کسایی نمیاد که سی اس کیو دارن.Vous voulez apprendre le français tout en découvrant le Québec ?
    Le ministère de l'Immigration et des Communautés culturelles vous invite à participer à des cours de français en ligne (FEL).... En plus de vous familiariser avec la société québécoise et ses valeurs, ces cours vous permettront d’aborder le monde du travail et tous les aspects de la vie quotidienne.
    Ces cours gratuits sont offerts selon deux formules :
    Formule standard avec tuteur pour les cours de stades intermédiaire et avancé • Exercices variés • Productions écrites et orales corrigées par le tuteur • Forums • Classes virtuelles en direct • Évaluation à la fin de chaque bloc d’apprentissage
    Formule en autoformation sans tuteur pour le cours de stade intermédiaire et les modules dans les domaines professionnels de la santé et des soins infirmiers, du génie et des sciences appliquées, de l’administration, du droit et des affaires • Exercices variés • Évaluations automatisées à la fin de chaque bloc d’apprentissage
    Vous voulez en savoir plus? Faites une visite guidée du site FEL au www.francisationenligne.gouv.qc.ca, puis remplissez une demande d’admission en ligne.

Init server
    www.francisationenligne.gouv.qc.ca

ApplyAbroad Veteran
    araliabadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران / آزاد تهران مرکز

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam1358 نمایش پست ها
    سلام.برای من یه ایمیل اومده از (Ministère de l'Immigration et des Communautés culturelles)از ایمیل آدرس ne-pas-repondre@micc.gouv.qc.ca برای شرکت در کلاسهای زبان انلاین.در حالیکه من هنوز سی اس کیوم بدستم نرسیده.این یعنی چی؟شما میدونین؟مگه این ایمیل فقط برای کسایی نمیاد که سی اس کیو دارن.Vous voulez apprendre le français tout
    یک تلفن بزنید پیگیر پرونده بشید، شاید براتون صادر کرده باشن تو راه پست باشه که اسمتون رفته تو سیستم!!!
    ارسال دمشق: 2011/3 فایل کبک: 2011/7 آپدیت: 2014/3 CSQبدون مصاحبه: 2014/7 ارسال سیدنی: 2014/10 فایل فدرال: 2015/2 پاریس: 2015/3 مدیکال و آپدیت: 2015/5

پیش فرض پاسخ : سرنوشت مدارک تحصیلی و کاری دریافت شده در مصاحبه برای بررسی و ارسال c.s.Q

نقل قول نوشته اصلی توسط lalaii نمایش پست ها
    ببخشید درباره چیزی حرف می زنم که نمی دونم! از پستایی که اینجا گذاشتین به نظر میاد می خواد افیسر از روی سایت بیمه رو چک کنه و احتمالا فارسی بلد نبوده و باید یه نفری که هم مورد اعتمادشونه و هم فارسی بلده بیمه ها رو چک کنه که این می شه 2 یا 3 ماه!
    دوستان من تازه به این فارم ملحق شدم،
    باید بگم که در سفارت آنکارا در ترکیه چندین نفر ایرانی مشغول به کار هستن در نتیجه اونها اصلا مشکله خوندن یا این چیزا رو با مدارک فارسی ندارن چون میدان اون افراد ایرانی‌ براشون بخونن، ما فقط کانادایی‌ها رو میبینیم، ایرانی‌ها اون ورن!

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam1358 نمایش پست ها
    سلام.برای من یه ایمیل اومده از (Ministère de l'Immigration et des Communautés culturelles)از ایمیل آدرس ne-pas-repondre@micc.gouv.qc.ca برای شرکت در کلاسهای زبان انلاین.در حالیکه من هنوز سی اس کیوم بدستم نرسیده.این یعنی چی؟شما میدونین؟مگه این ایمیل فقط برای کسایی نمیاد که سی اس کیو دارن.Vous voulez apprendre le français tout en découvrant le Québec ?

سلام دوست عزیز
    برای ما هم همینطور بود. روزی که سی اس کیو رسید، عصرش ایمیل کلاس زبان از همین آدرس اومد. مطمئن باشید که سی اس کیو تون صادر شده و در راهه. همین امروز و فرداست که برسه به دستتون.
    پیشاپیش تبریک میگم
    برین دنبال پر کردن فرم ها و تکمیل مدارک مورد نیاز که سریعتر بتونین فایل نامبر فدرال رو بگیرید و به جمع منتظرین مدیکال بپیوندید
    QFN: Sep 2010 CSQ: March2013 FFN: July2013 Update: sep2013
    medical: March 2014
    pass request: April 2014

دوستان سلام نمیشه ازشون بخواهیم که مدرکمون csq رو با پرداخت هزینه از طرف خودمون با پست سفارشی چیزی بفرستند یا اگه کسی رو تو کانادا داریم به ایشون بفرستند یا تحویل بدن؟
    شروع پروسه 2011 سابمیت مدیکال 10 جولای 2017پاس ریکویست 19فوریه 2018 ویزا 20فوریه 2018

Junior Member

ما نوامبر 2013 با خانم بازیل مصاحبه داشتیم
    و مدرک اصل فوق من و لیسانس همسرم رو برای بررسی گرفت
    و نامه verification رو گرفتیم
    دو روز پیش ایمیل شرکت در کلاسهای seil برای ما هم اومد
    آیا دوستانی که این نامه رو گرفتن موفق به گرفتن csq شدن ؟
    من خیلی نگران پست هستم و ما چون شاغل هستیم ممکن است آمده باشد ؟
    چگونه می شه این نامه رو پیگیری کرد؟
    البته خانم بازیل قول فرستادن با دی اچ ال رو به ما داده بود
    دوستان چگونه این نامه رو دریاقت کردند ؟
    فوق کامپیوتر - تاریخ فایل نامبر 21 آوریل 2011- رشته همسرصفرامتیازی - 1 فرزند- تاریخ دعوت به مصاحبه : 26 آکوست - تاریخ مصاجبه : 8 نوامبر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)